Почивка по програмата на НОИ - 2009година

  • 25 713
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 305
Не разбрах за хотел Вита Морес как стоят нещата? Резервирам по телефона ли или се взема карта от НОИ, както за другите? И цената 21лв на ден за възрастен ли е? Или това е някакво доплащане, включена ли е храна и тя здравословна ли е, или здравословното хранене е отделна програма не по НОИ.

Звънни първо в хотела. Аз звъннах на мобилния и говорих с една много любезна жена. Тя ще ти обясни всичко. "карта от нои" такъв термин не съм срещала. Личните лекари са добре запознати и би трябвало да ти съдействат/поне моята е/. Тази година ще искат да се изпрати капаро, защото друга година оставали излъгани от резервации и с празни места в разгара на сезона. Плаща се и еднократно 20 лв резервационна такса, но не разбрах за стая или за легло  Rolling Eyes
21 лв. е това което лицето доплаща и в тази цена е вкл. нощувка, закуска, обяд вечеря. За децата е 30 лв/те не ползват програмата/ или 15 само нощувка като може да се хранят в ресторанта "на свободно". Питах за здравословното хранене тя каза, че съпруга и е радетел, но не се приемало радушно от почиващите. Но ако има желаещи ще  изготви такава програма.
ВЯРА Минималния престой е 10 дни, максималния 15 дни . Веднъж годишно. Аз си правих тънките сметки - море - планина Crazy, но уви-не би.

# 31
  • Мнения: 471
Благодаря, свекър ми всяка година си урежда някакви карти за станцията на НОИ в Поморие. За това се чудех дали трябва карта. Той плаща 15лв/ден и картата е 14дни с някакви процедури. А за здравословното хранене питам, защото го познавам лично Георги Славов, където се занимава с това. Само, че незнаех че това е жена му, мислех че са разведени. Готви хубаво между другото, но е наистина доста диетично.

# 32
  • Мнения: 305
Благодаря, свекър ми всяка година си урежда някакви карти за станцията на НОИ в Поморие. За това се чудех дали трябва карта. Той плаща 15лв/ден и картата е 14дни с някакви процедури. А за здравословното хранене питам, защото го познавам лично Георги Славов, където се занимава с това. Само, че незнаех че това е жена му, мислех че са разведени. Готви хубаво между другото, но е наистина доста диетично.

От тази година цените са доста завишени. За справка - миналата годи се е плащало 11 лв, във св.Влас в санаториума - 7лв през 2008, а за 2009 - 21 лв #Crazy
Така е почни на всякъде. Кризицата и там се отрази Sick

# 33
  • Мнения: 5 686
Някои знае ли хотел Орфей, Девин, дали е включен?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=376064.0

# 34
  • Мнения: 3 695
Някои знае ли хотел Орфей, Девин, дали е включен?
той винаги е включен  Laughing

# 35
  • Мнения: 541
Момичета,
 интересуват ме мнения, отзиви за хотел "Люлаците" в Габрово и за хотел "Панорама " в Трявна.
Някой бил ли е там по програмата на НОИ?

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 14:54 от Denni

# 36
  • Мнения: 5 686
А отзиви за санаториум "Металхим" Павел баня?

# 37
  • Мнения: 2 172
Момичета,
 интересуват ме мнения, отзиви за хотел "Люлаците" в Габрово и за хотел "Панорама " в Трявна.
Някой бил ли е там по програмата на НОИ?
На люляците е готино, храната е чудесна ,имат и равлечения като походи, екскурзии. Hug
Фитнесуредите им не стават и инструкторите- също Wink, но може вече да се е променило това.
Жалко, че нямат басейн .

# 38
  • Мнения: 35
Здравейте!

Вчера се върнах от хотел "Vita Mores"  в Свети Влас. Мога да кажа че бях много приятно изненадвана. Хотела е много приличен и луксозен, предимно работи с програмата на НОИ и не се чувства разделение между почиващите от НОИ и редовните посетители. Персонала е изключително любезен хората и не спряха да бдят над нас да си починем супер и да се чувстваме добре. Всички процедури се парват стриктно, храната е страхотна а освен това има и лекар диетолог , който приготвя специална храна за хората който искат да отслабват. Допълнителни екстри има от рода на сауна, фитнес, даже йога упражнения и походи в планината. Горещо препоръчвам на всеки който търси къде да отиде да почине в този хотел. Приятно прекарване. Laughing

# 39
  • Мнения: 2 401
Разгледах го, интересно изглежда. Чудя се какво ще бъде доплащането за придружител дете, виждам цени, но предполагам са само за легло, без храна?

# 40
  • Мнения: 4 916
Разгледах го, интересно изглежда. Чудя се какво ще бъде доплащането за придружител дете, виждам цени, но предполагам са само за легло, без храна?


Звъниш на място и питаш. По принцип може и само легло да се доплати.

# 41
  • Мнения: 214
аз  звънях  за  места  лятото,  но  казаха  че  засега  не  знаели. да  звънна  началота  на  юни. Така  като   се  замисля май  няма  да  имат  места, но  ще  проверим

# 42
  • Мнения: 2 172
Момичета,
 интересуват ме мнения, отзиви за хотел "Люлаците" в Габрово и за хотел "Панорама " в Трявна.
Някой бил ли е там по програмата на НОИ?

Само добри неща мога да кажа за Люляците, хората си имат традиции...вече писах преди време за там Wink

# 43
  • Мнения: 143
Ходила съм на доста места по програмата на НОИ,и сега имам въпрос относно условията за МБАЛ-гр.Трявна,казаха ми че стаите били на хотелски начела-да ли наистина си заслужава да се ходи там или за предпочитане е  хотел "Панорама"-гр.Трявна?

Препоръчвам Люляците и Костенец

# 44
  • Ст.Загора
  • Мнения: 2
Искам да попитам dessitka13, тъй като и аз ще ходя там юли по програмата на НОИ, тези благинки като допълнителен хранителен режим, йога, фитнес и пр. допълнително ли се заплащат или влизат в програмата, защото аз ще церя дископатия и няма никаква връзка заболяването с диет.режим, който предлагат. Хотела освен басейн има ли и собствен плаж. Друго питане: понеже ще водя и детето/11г./, какви развлечения предлагат нямам в предвид само хотела, а като цяло в селището като аква парк или нещо от сорта. БЛАГОДАРЯ

Общи условия

Активация на акаунт