Колко често сменяте шишетата?

  • 2 122
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 498
Не съм сменяла шишетата. Още преди да се роди детето си купих 6 шишета на Авент и изкарах с тях до към втората му годинка.
с първото дете бяха на авент,с второто на чико,сменям само бибероните през 3 месеца,защото се късат

# 31
  • Мнения: 467
Леле, ами аз карам с пет-шест шишета до края, не ги сменям newsm78

# 32
  • Мнения: 150
Всеки месец ново шише.Всяка седмица подменям биберона. Със стъкленото ми беше много удобно, но малкия го счупи и ме е страх

# 33
  • Мнения: 2 172
Малеее  #Shocked

Ужас! Въобще не ми е минавало през ум да го сменям.Просто защото никога не ми е правило впечатление да е захабено или мръсно.След като го измия с четка и веро си става все едно е чисто ново.А бибероните подменях,защото увеличавах дупките,не защото са скъсани или деформирани  Crazy

А какво да правя сега?Да го сменям ли или то вече няма смисъл  Thinking Дъщеря ми все още вечеря с мляко,незнам кога ще се откаже  newsm78

# 34
  • Мнения: 5 939
шишетата не съм сменяла но бибероните често 1-2 месеца

# 35
  • Мнения: 4 784
Сменяла съм ги веднъж само, но имам и много шишета, които въртя в употреба, т.е. не са се амортизирали чак толкова.

# 36
  • Мнения: 467
Малеее  #Shocked

Ужас! Въобще не ми е минавало през ум да го сменям.Просто защото никога не ми е правило впечатление да е захабено или мръсно.След като го измия с четка и веро си става все едно е чисто ново.А бибероните подменях,защото увеличавах дупките,не защото са скъсани или деформирани  Crazy

А какво да правя сега?Да го сменям ли или то вече няма смисъл  Thinking Дъщеря ми все още вечеря с мляко,незнам кога ще се откаже  newsm78
Успокоих се, че не съм само аз  Joy
че какво им е на старите шишета, щом са коректно измити  newsm78 Всички франсета, които познавам правят като мен, проблеми не е имало.

# 37
  • Мнения: 96
Досега съм сменяла три пъти шишетата,просто защото си променяха цвета,най вероятно от затоплянето в микровълновата.Когато се спазва нужната хигиена мисля ,че няма проблем и 1 комплект да имаш за 1 година,а ние сме на 1годинка и 1 месец.

Общи условия

Активация на акаунт