Колеги и биричка

  • 5 929
  • 116
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 164
Много рядко излиза сам, заедно излизаме на биричка с близки приятели.

# 46
  • София
  • Мнения: 3 679
С колеги не излиза след работа, освен на някое фирмено парти.

# 47
  • Мнения: 46 484
Не разбрах само защо няма отговор "Не излиза"?

# 48
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Не разбрах само защо няма отговор "Не излиза"?
,за да не гласуваме Joy hahaha

# 49
  • Мнения: 256
Наистина ли има мъже, които не излизат с колегите си? Не се заяждам, просто се чудя.  newsm78  Как сте ги опазили да не го правят?  Laughing Аз не успях...

# 50
  • Мнения: 46 484
Наистина ли има мъже, които не излизат с колегите си? Не се заяждам, просто се чудя.  newsm78  Как сте ги опазили да не го правят?  Laughing Аз не успях...

А кой ще му прибере детето от градина?
След работа за няколко часа трябва да се свършат толкова неща по дома и детето, че не знам как някой има време за бирички  Rolling Eyes

Преди детето - заедно сме пили бирички с колеги и приятели, начин на мислене, не е нарочно ...

# 51
  • Мнения: 2 577
Не. Просто ме дразни, че ходи да пие биричка. Пък аз не мога да мръдна по-принцип.  Tired

Защо да не можеш да мръднеш?
Нормално е да излиза, както и ти  Peace пък било с приятели, било с колеги /те също може да са му приятели/
Аз мисля, че всеки има право на лично време и време за приятелите си  Hug
Ние сме се си фиксирали по един ден в седмицата в петък излиза той, сряда аз, а лятото обратно Peace  

# 52
  • Враца
  • Мнения: 92
Преди време имахме доста сериозен проблем с пийването на биричка с колеги след работа. То беше всяка вечер или почти всяка, което почти ни доведе до развод. Слава богу мъжа ми се разбра и сега е ограничил този ритуал до минимум - 1,2 пъти в месеца. Разбирам те, че се дразниш и те съветвам ако продължи и зачестява да поговорите по този въпрос. Просто изхождам от моя опит, не искам да ти се бъркам, ти сама ще прецениш кога границата е мината. След работа може да ми помогне толкова много в къщи и аз разчитам на неговата помощ, а какво се получаваше на практика - вместо да се прибере в 6, се прибира в 8-9-10; вместо да ми помага - сяда на масата и чака вечерята, след което ляга на дивана и след 10 мин захърква /понякога биричките не са 1-2/. И естествено детето не го чака до 10 часа да се прибере, в повечето случаи то е заспало и така не се виждат по няколко дни. Ако твоята история прилича малко на тази, те съветвам да вземеш мерки. Ако няма нищо общо - радвам се, както се радвам и за всички мами, на които им е чужд този проблем и дори не могат да разберат, че пийването на биричка с колеги може да бъде проблем.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 679
Наистина ли има мъже, които не излизат с колегите си? Не се заяждам, просто се чудя.  newsm78  Как сте ги опазили да не го правят?  Laughing Аз не успях...
То си е до човек, аз не съм се опитвала да го опазвам.
След работа той бърза да се прибере вкъщи при семейството си. Като е топло пием бира на двора с комшии.  Simple Smile Децата си играят - всички са доволни  Hug
Зимата си ходим по гостита семейно.

# 54
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Всеки вторник рита футбол и после пият по 2-3 бири. Нямам нищо против.

# 55
И аз като Не се сърди човече се чудя, защо в анкетата няма графа "Никога". Ние също не сме си създали навик мъжът ми да излиза с мъже, а аз с жени заради начина ни на мислене, винаги го правим заедно, но не на това искам да обърна внимание, а на прословутата  beer.

Не останаха ли мъже  в тая държава, които да не пият???????????? Всъщност не само мъже, дамите също не им отстъпват. И каква е тая общонационална нагласа, че бирата е безалкохолно? С кола, без кола, на обяд, на вечеря биричката си се пие като вода...... Питам разни мои близки "защо пиеш, ще ти вземат книжката" напр., а отговора винаги е един и същ "е, 1 бира няма проблем". Ами като няма проблем значи с нея и без нея все тая, спокойно можеш да си поръчаш 1 вода тогава. Да, ама не, явно просто народа ни е алкохолно зависим.

И как така за някой 1 или повече пенливи питиета нямат проблем, а за мен имат - аз ако изпия една цяла бира съм си пияна, ма то е сигурно защото не се наливам всеки ден. После дискотеките били виновни, че младежите масово се алкохолизират, а за примера, който им дават родителите никой не говори.

# 56
  • Мнения: 2 388
Е, като няма "никога" не гласувайте.
И аз не мога да гласувам и не отменала нищо в анкетата, защото той няма колеги. Laughing

valeria22 нещо смеси пиенето на бирата или каквото и да е с шофирането в нетрезво състояние, а темата не е такава.
В крайна сметка затова има таксита.

# 57

Не смесвам пиенето на бира с шофиране в нетрезво състояние, а пиенето на бира с масовата алкохолизация на българина. Шофирането го давам само като пример. Но явно ти нещо не си разбрала. Всъщност няма особено значение.

# 58
  • Мнения: 2 388

 а пиенето на бира с масовата алкохолизация на българина. 


Масовата алкохолизация я обсъждахме в друга тема.
Тук обсъждаме половинката и колегите му в извън работно време.
Като подтема се усеща, че е без значение пият ли или не пият, а колко често се събират. Може и карти да играят или да шият гоблени.

# 59
  • Мнения: 46 484
Е, като няма "никога" не гласувайте.
И аз не мога да гласувам и не отменала нищо в анкетата, защото той няма колеги. Laughing ...

Ами не гласуваме, но си е чиста дискриминация Crossing Arms  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт