МАМИ ОКТОМВРИЙКИ, МАЖАТ ВКУСНИ ПЕЧЕНИ ФИЛИЙКИ - 5

  • 13 845
  • 304
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 527
Здравейте момичета  Hug Отпишете ме и мен от списъка, днес направих абразио  Cry В четвъртък на контролен се видя, че ембриона не беше пораснал и с 1 мм., а тази сутрин вече нямаше и пулсации и така се наложи да прекратя тази толкова чакана и желана бременност.
Много ще ми е мъчно за вас, желая ви лека и безпроблемна бременност и пухкави бебчета през октомври.

# 31
  • Мнения: 68
ЕЕЕЕЕееее Вили......  Cry Много тъжно! Не падай духом! Вярвай и нещата ще се случат!  Hug

Плами, аз преди 5 дни се върнах от планина. Пътя от Варна до там е 8 часа! Нямах проблем и пътуването не ми дотежа, но на погребение и аз не бих отишла бременна. Освен, ако не се плашиш от пътя да придружиш мъжлето си до там (само ако това те кара да се чустваш спокойна). да отдадеш съболезнования на близките, НО да не идеш на гробищата...  newsm78

# 32
  • Мнения: 329
villy , много съжалявам, миличка  Cry Hug Желая ти да успееш след няколко месеца!! Не се отчайвай, миличка!!!  Hug

# 33
  • Мнения: 1 668
Вили, съжалявам много....

Мами и аз се чудя какво да правя с пътуванията... Другата седмица трябва да пътувам за хижа Здравец - някъде над пловдив била, ама са си 200 км в едната посока  newsm78... По-следващата към сандански  newsm78.... Незнам... Според доки нямало проблеми, ама като знам ква съм паника и как се стягам на всяка дупка незнам... Отказах се за лятото от почивка в турция. Не смея да се кача на самолет... Май ще трябва да търсим нещо тук или в гърция... Някой решил ли е вече лятната си почивка... До юни остават 3-4 месеца - не е лошо вече да се разглеждат офертите...

# 34
  • Мнения: 1 341
Вили, много съжалявам! Confused

Герчо, не знам какво да те посъветвам за пътуванията. 200км. не са много, но ти сама преценяваш.
Ние април месец ще пътуваме към Бг. сега обмисляме дали да е със самолет или с колата. Със самолет е по-бързо и удобно, но ние сме с куче, което трябва да пласираме някъде докато ни няма и е по-добре да е с нас. И в този случай колата е по-удобна, а и мислим да си направим малка екскурзия в Италия. Та пътя ни се разделя на 2 и не е толкова дълъг. Аз не се притеснявам от подобни пътувания в ранните месеци, защото се чувствам добре, пътят е хубав и спираме често заради детето. Дано само бебето е добре и се развива както трябва! Praynig
Колкото до лятна почивка мислехме да е в Бг. , но определено се отказахме, ще съм доста напреднала. Ще е тук някъде около нас, хубавото е, че сме на прекрасно място с чудесен климат, на 150км. ни е планината, а на 250 морето.

Пламито, на погребение не бих отишла още повече, че не ми е изключително близък човек. А мъжът ти пускай спокойно. Peace

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 26
Благодаря ви много,милички! Hug  bouquet
Аз на гробища категорично няма да стъпя,нито ще ходя до опелото.Направо си ме оставят при свакито и ще си почивам там.Милото ми беше наистина категоричен и знам,че много ме обича и мисли за нас,но аз наистина ще се побъркам самичка в къщи от притеснение  Cry Обясних му,че ме е страх за него,а и ако се измори винаги мога да го сменя в карането.Там поне нямам проблем.Разплаках се толкова силно и явно хормоните си казаха своето.Утре тръгваме и както се казва "Господ пред нас и ние след него!"  Praynig Praynig Praynig

Вили,много съжалявам Cry Думите са безсилни, но искам да мислиш за себе си и за хората,които много те обичат и един ден ще видиш,че ще гушнеш своята мечта!Пожелавам ти да е в най-скоро време!!! Praynig Praynig Praynig

# 36
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Вили много съжелявам  Sad . Не унивай,всичко ще се нареди с времето.
Аз също ще пътувам 2000 км до България  след 3 седмици и  10 дена след това ще се върна обратно.
Плами умната по пътя,че като гледам  какво е времето там в БГ... cold newsm01

# 37
  • Мнения: 99
Добро утро мамчета, как сте тази сутрин?

Вили, миличка, много съжалявам, пожелавам ти следващия път успех, не се отчайвай  Hug

Хей а на вас пътуващите, много внимавайте, че не е шега работа. На мен доки ми каза, ако се налага да пътувам на всеки час, час и половина да правя почивки задължително  Peace

# 38
  • Мнения: 76
добро утро на всички  Hugможе ли някои са ми препоръча гинеколог във Варна?

# 39
  • Мнения: X
Добро утро.Тази сутрин вече бях Sick.По-принцип страдам от паническо разтроиство и май взе да се проявява вече в леки кризи.Някой преминал ли е през подобноо нещо,нз как да се справя.
И още нещо много странно,корема ми е разделен на две.Вашите коремчета как са. newsm78

# 40
  • Мнения: 22 835
Добро утро и от мен.
Вили ,съжалявам за неуспеха.Бъди силна и вярвай,че скоро ще имате сладко бебе.
Колкото до пътуванията:
разбрах,че съм бременна в Домениканската република,бяхме там на почивка.Оттам се върнахме обратно в Европа,а началото на четвърти месец пътувахме 700 км.на почивка.Всичко беше ок.
Проблемът е в множеството дупки и друсането,може би
Лятна ваканция още не сме планирали,сигурно ще е в Гърция,края на юни,началото на юли.Ще видим.

# 41
  • Мнения: 99
Всяка бременност е различна  Peace На мен след първия неуспешен опит да имам бебе ми казаха, че трябва да се пазя много поне първите 3 месеца. Сега като казах, че съм имала един спонтанен, веднага ме предупредиха, че трябва да внимавам много в началото. Това е причината да се внимава поне в началото, по-малко пътуваня и стресове. Е, то си е божа работа ама дайте да не дърпаме дявола за опашката и колкото е възможно да намаляваме стреса и пътуванята  Peace Понякога и от нашето съзнание зависи  Wink

# 42
Здравейте и от мен,момичета,на мен също ми предстои пътуване в командировка утре,отивам в София.Доста е пътя, но сякаш нямам особенни притеснения,само дето доста ме боли кръста,моля ви за съвет дали мога да пия някакви обезболяващи?!? Вчера едва съм си изчистила къщата,а тая сутрин отново ме боли

# 43
  • Мнения: 68
Добро утро май4ета!   bouquet

Леле ПЛАМИ  как ти се е променил подписа (бебето). Дали наистина така изглеждат в 8гс  newsm78

ИВИ  на мен това ми е втора бременност. И двете ми ги проследява Д-р Георгиева в Майчин дом. Млада и много готина  Peace Ти засега към къде си се ориентирала?

# 44
  • Мнения: 76
ходих миналата сряда при доктор Шопов в градска болница и ми каза че било още рано и да отида след 10 дни затова сега се интересувам при кого да отида ,малко се притеснявам защото сряда тои видя малка черна точка но не бола напълно изразена за първи път ми е и не съм запозната ...благодаря ти Hug

Общи условия

Активация на акаунт