Клати ли се стола на който стоите

  • 6 645
  • 118
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 493
За работа става въпрос.Усещате ли вече кризата.Това изобщо в резултат на кризата ли е или е моментен спад.
Няма работа,няма клиенти,съответно и приходи.Седим четирима пред компютрите си и се чудим в кой сайт да се ровим.
В кой момент шефа ще реши да съкрати и разходите.Започвам да се притеснявам за работното си място.
Как е при вас?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 623
При нас също е така и то не само
следствие на кризата, ми и от един
друг кофти фактор  Thinking
Никой не е застрахован вече и на
всеки стола се клати  Naughty

# 2
  • Мнения: 4 300
Мисля, че не ми се клати. А и да се заклати се надявам, че ще съм сред тези, успели да си намерят нова работа. Пу пу.

# 3
  • Мнения: 2 476
Клати ни се стола и то здраво.Няма клиенти,а на малкото желаещи да си закупят нещо им се отказва лизинг.
Е?

# 4
  • Мнения: 581
 Не усещам кризата на работното си място.Стола винаги може да се разклати, но никога не съм се притеснявала от това, че може да остана без работа.

# 5
  • Мнения: 4 651
При нас още не се усеща, но въпреки това се вземат мерки за "затягане на коланите".
При половинката вече се усеща, ще трябва да сменя работата. Така, че и семейно ще затягаме леко коланите.

# 6
за сега не, надявам се и за в бъдеще да е така. Praynig

# 7
  • София
  • Мнения: 2 476
Имам някакви усещания, не конкретно насочени към мен, но разни преструктурирания, пренасочвания, даване на кофти работа на хора, сякаш с идеята сами да се махнат...

# 8
  • Мнения: 6 991
Ми...не от кризата със сигурност.
По-скоро сама си го клатя.  Laughing

# 9
  • Мнения: 1 941
Не ми се клати стола, а мозъка от постоянното говорене за криза.

# 10
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не ми се клати стола, а мозъка от постоянното говорене за криза.
Peace Peace

# 11
  • Мнения: 5 940
Ако си осъществя намерението да си изкарам докрай майчинството, най-вероятно сама ще си го разлюлея. Но така или иначе за мен това е единственият правилен избор, когато става въпрос за отглеждане на дете. После ще му мисля.

# 12
  • Мнения: X
Преминавам на друг стол. Доколко ще е стабилен в известна степен зависи и от мен.

# 13
  • Мнения: 225
 Не. Юни горещо се надявам да седна върху друг стол. Стискам си палци.

# 14
  • Мнения: 1 212
Не усещам кризата на работното си място.Стола винаги може да се разклати, но никога не съм се притеснявала от това, че може да остана без работа.

Отнася се и за мен .
Имало е моменти, когато съм се притеснявала на база обстоятелства , че може да ме огрее и мен
кризата , но сегашния момент не е такъв.
Иначе криза има - и в Кауфланд дигнаха цените на някои неща.

Общи условия

Активация на акаунт