Някой гледа ли бамбук?

  • 10 996
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 740
и аз си гледам 2 бамбука повече от 2 години само доливам вода ,моите са на пряка слънчева светлина и нищо им няма

# 16
  • Мнения: 3 634

 Rolling Eyesпуснете по 1 снимка да ви видим бамбуците

Много ми е ошмулян сега, че го постригвах скоро. Има една борса за цветя от там купувах миналата година по 2лв стръкче около 60-70см. На други места е много по-скъпо, а само това растение вирее покрай мен. И едно друго, но не знам как се казва. Дори го морих (без да искам) с бактерицидна лампа и пак оцеля.  Blush

# 17
# 18
  • Мнения: 8
Мерсиии, значи сега и щастие ще ми донесе Simple Smile Simple Smile утре ще му сложа и въглища, само не знам как ще го дочакам 3 месеца  Rolling Eyes

# 19
Zraveite!
otnosbo bambuka vi,danebi kato go darjite ne prozoreca da e na prqka slan4eva svetline,ne obi4a da se napi4a na slance.
Za6to ne probvate da go izvadite ot tozi pqsak i da go podarkite vav voda,no ako e ot 4e6mata neka prestoi 24 h za da se mahne varovika.
Moqt e samo vav voda i nqmam problemi s nego.
 Uspeh!

# 20
  • Мнения: 13 512
Моят бамбук е 4-5 метра висок, засаден,естествено в двора. Като имам време, ще го снимам.
Иначе и аз имам от този декоративния отпредси 4-5 години. Не е пораснал кой знае колко, държа го само във вода.

Общи условия

Активация на акаунт