Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 фев. 2009, 22:08 ч.

90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-борбата продължава тема №33

• 13 685
  • 424
  •   1
Отговори
# 420
  • Варна
Момичета, голям глад ме разтресе днес с този ориз, не си е работа. Сега вечерям докато мъжа ми е в банята, че той има едни вкуснотии за вечеря, не ща и да влизам в кухнята. Малкият реве, защото иска да му слагам капки в носа - много обича, абе идилия...

Ники Тъкмо тебе мислех бе момиче - ама няма да се даваш чуваш ли  Hug
Пък и 20,00 мина вече момичета - хайде мандалото падна - който ял, ял - който пил, пил - оттук на сетне да си влезем в духа и без друго вече и по света сме известни с това, е разрешена само тази храна -
http://www.gaywired.com/scene/images/ACF1E2B.jpg

пък с нея даже и да прекалим, лошо няма - най-много някое и друго килце повече да свалим  Joy
Ето Ники - що пък трябва да са сутрешни само тез въглехидрати и протеинчета - според мен най-подходящи са за след вечеря, когато най-лесно се поддават някои колежки на прегрешения  Joy hahaha

# 421
  • София
Дидник, мерси, добре изплакнах очото!
Аз си се оплаквам тука, но иначе съм корава, цял ден маам ориз, никакви грешки нямам. Въобще май влизам в час, отначало от глупост и незнание правех някоя и друга щуротия, но нямам навик да повтарям грешките си, та затова - напред! И надолу!

# 422
момичета, извинявам се за закъснението -  веднага пускам нова тема Hug Blush

# 423
  • Варна
И на мен ми хареса статихйата, особено това, че нашата диетка е обрисувана най-добре-весела , забавна и вкусна Peace

# 424
понеже много се забвих с новата тема, измислих ново име... ако не ви харесва до 24 часа ми кажете пак да го сменя Blush

НОВА ТЕМА

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт