1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 25

  • 36 346
  • 455
  •   1
Отговори
# 450
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Страшни емоции днес големи размисли породиха Може ли една от следващите анкети да бъде оправдавате ли надиде?Аз все още не съм решила дали я оправдавам или не но ме подразни как вървеше навсякъде след Фюсун из къщата ,като че ли Ф е престъпница Дишаше във врата и през цялото време

# 451
  • Мнения: 0
Според мен,че и преля чашата на Надиде-преля ама много импулсивно постъпи не мога да я оправдая макар че за тяхният мироглед го направи доста тактично.И пак ни притупаха нищо не видяхме от медения месец на Керемката и Бену. Кат се замисля не се сещам да е имало серия без мъка,ако се сещате поправете ме. И за Фюсун и за Джансел и Яман ми стана много Мъчно  Rolling Eyes .А пък Али Кемал направо ще го  #2gunfire

# 452
  • Мнения: 0
И аз съм следващата анкета да е за Надиде-дали постъпи правилно,или пък за Фюсюн-какво бихте направили вие на нейното място-аз със сигурност не бих си тръгнала без децата

# 453
  • Мнения: 117
Според мен,Наниде постъпи правилно,макар че ми стана тъжно за Фюсун.Постъпката и беше резултат от цялостното поведение на снаха и ,и изневярата беше капакът.

# 454
  • София
  • Мнения: 6 011
Момичета, има нова тема.

# 455
  • Пловдив
  • Мнения: 18
Добър ден и от мен!
Чакам да почне серията с нетърпение. И на мен Клонинг ми е един от любимите сериали, изтеглих го целия и сега леко-полеко го гледам.
[/qu

Дано не сам разбрала неправилно, но Клонинг ли си свалила и ако е така от каде   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт