Amazon.com Пазаруване,плашане и доставки

  • 25 797
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 776
Нещо не мога да се ориентирам в този сайт аз...  Rolling Eyes
Искам да поръчам обувки, но никъде не виждам номера на артикула, т. нар. SKU...
Не знам дали ме разбрехте. Ако да- моля за обяснение, че главата ми нищо не вдява вече...

Tuala, изчисти си кутията, не мога да ти пратя съобщение Peace

# 16
  • Мнения: 2 401
Да ти кажа най-лесно можеш да разбереш като просто започнеш една поръчка - като минеш целия процес и стигнеш до потвърждение на плащане вече ще си разбрала дали имат доставка на тези обувки до БГ.
Аз не съм жена забелязах че си написал не си разбрала мъж съм!!!

И ти не си разбрал, нотар също не е жена..  Laughing

# 17
  • Мнения: 47
Аз да споделя, че купих маратонки на найк от този сайт и ми ги доставиха и то няма и за 5 дни на вратата./друг е въпроса че ми излязоха солени заради митото и ддс/,доставката май беше към 27 долара.исках лего да поръчам след това,но него не го доставят,явно някой стоки може други не,според продавача

# 18
  • Мнения: 6
Значи има доставки до България ... само че когато искаш да поръчаш под цената при самия продукт има надписи дали има shipping .. ако има си пише колко , после смяташ колко $ излиза с шипинга и после другите неща които се смятат попринцип

# 19
  • Мнения: 469
Аз съм поръчвала книги от Амазон.ком, нови. Доставката беше около двадесетина долара. Получих ги в пощата като обикновен пакет след около две седмици.

# 20
  • Мнения: 1 629
Аз съм поръчвала книги от Амазон.ком, нови. Доставката беше около двадесетина долара. Получих ги в пощата като обикновен пакет след около две седмици.
как го направи това, че по пощата да го получиш?


а само с карта ли може да се плати? Ако имам сухи пари не мога ли през банка или нещо подобно

# 21
  • Мнения: 0
Не можах да се стърпя и да не се включа в тази тема- Амазон е един от най- любимите ни сайтове- има всичко, цените им обикновено са най-ниски, представят в 99% от случаите всички най-популярни марки в света. Лесно се ориентирате в цената, защото тя си излиза заедно с шипинга и няма да се чудите кой как го е сметнал, колко е и за къде е....а ако поръчате до сряда все по- често доставката  е след седмица, но, естествено, това не е варианта с бг адрес

Общи условия

Активация на акаунт