Красимир Аврамов ли трябваше да спечели?

  • 21 685
  • 419
  •   1
Отговори

Анкета

Той ли беше най-достоен да ни представя на Евровизия

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 04 мар 2009, 08:42

# 30
  • Мнения: 396
Сега пък Поли искала да анулират конкурса... Е, харесваше ми това момиче, ама сега показва злоба.

Сега от теб го чувам.
Но мисля, че това не е нейна инициатива, а и си мисля че търсят още реклама..

# 31
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
На мен пък ми допада песента .
Е, верно не е нещо изключително ,но на фона на вички останали бози беше най-добрата боза. Joy


Песента наистина не е лоша, ама изпълнението е кофти.  Wink

# 32
  • Враца
  • Мнения: 92
Песента е меко казано ужасна за мен. Немога да повярвам, че спечели конкурса с такъв голям процент, мисля че е и статистически невъзможно да се случи по нормалния начин. Срамувам се, че тази песен ще ни представя на Евровизия.
   Peace
Все едно аз съм го писала. Като уточня само, че изпълнението на "човека-глас"  Thinking я направи още по-ужасна.

# 33
  • Мнения: 395
Не го гледах конкурса, но снощи в интернет слушах част от изпълненията......по време на песента на уж победителя бях през цялото време настръхнала, но от хубаво, а от ужас....то това наподобява квичене на прасета...отново съм разочарована.Мисля, че на русото момиченце ми допадна песента, както и на графа и марианка .....

# 34
  • Мнения: 7 474
Не ми хареса песента изобщо  Sick
Честно казано нито една впечатляваща нямаше Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 826
Песента е меко казано ужасна за мен. Немога да повярвам, че спечели конкурса с такъв голям процент, мисля че е и статистически невъзможно да се случи по нормалния начин. Срамувам се, че тази песен ще ни представя на Евровизия.
   Peace
Все едно аз съм го писала. Като уточня само, че изпълнението на "човека-глас"  Thinking я направи още по-ужасна.
И аз така! Заболя ме главата до края на изпълнението. Sick

# 36
  • Варна
  • Мнения: 672
Аз май съм от 25-те % от анкетата. Simple Smile
Поли и Дани Милев също ми харесаха.
Но като цяло нямаше впечатляваща песен.

# 37
  • Мнения: 1 072
Харесвам песента. Изпълнението се нуждае от усъвършенстване. Не мисля, че ще се изложим. Танцьорите с кокили ми отвориха устата. Дано запазят този елемнт и за представянето на финала.

# 38
  • София
  • Мнения: 23 036
Смятам, че участието на България в Евровизия трябва да се забрани със закон  Mr. Green
Егати и цирковете всяка година  Naughty
На въпросния човек-глас просто нямам какво да му обсъждам, да си беше останал в Америка...

# 39
  • Мнения: 2 068
Смятам, че участието на България в Евровизия трябва да се забрани със закон  Mr. Green
hahaha
май си права  Joy
Никога не съм го харесвала този "човек глас"  Crossing Arms
изпълнението му е ужасно  ooooh! вие на умряло
http://vbox7.com/play:a238c842
http://vbox7.com/play:abdedd00

# 40
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Песента е ужас, но става за Евровизия. Там хубави песни не съм чула, не само нашите. Целия конкурс ми звучи соц. Мое мнение.

# 41
  • Мнения: 452
Онемявам като чета ,че има хора на които им е харесъл този неистов фалшив вой !
Явно БГ е някаква странна реалност ,в която естетическите категории са тотално видоизменени .
Човекът глас би могъл да се нарече БОРИС ХРИСТОВ лека му пръст ,но не и този палячо Краси Аврамов,който не само няма глас ,ами няма и слух !
Като иска да се излага да се излага ,ама бива ли да излага и България??????
А за тия дето го харесват направо нямам думи - тотална липса на вкус и на елементрна ,най- елементарна музикална естетика !
Най- жалкото е ,че във всички гилдии навсякъде у нас се стъпкват талантливите   за сметка на БЕЗДАРИЕТО - това е не само в музиката ,а навсякъде в БГ.

# 42
  • Мнения: 4 841
Онемявам като чета ,че има хора на които им е харесъл този неистов фалшив вой !
Явно БГ е някаква странна реалност ,в която естетическите категории са тотално видоизменени .
Човекът глас би могъл да се нарече БОРИС ХРИСТОВ лека му пръст ,но не и този палячо Краси Аврамов,който не само няма глас ,ами няма и слух !
Като иска да се излага да се излага ,ама бива ли да излага и България??????
А за тия дето го харесват направо нямам думи - тотална липса на вкус и на елементрна ,най- елементарна музикална естетика !
Най- жалкото е ,че във всички гилдии навсякъде у нас се стъпкват талантливите   за сметка на БЕЗДАРИЕТО - това е не само в музиката ,а навсякъде в БГ.

 newsm20
О, добре че дойде да ни осветлиш с височайшето си мнение... Може ли, да пуснеш един списък, какво трябва да харесва човек, и какво - не, та току виж се попросветя малко и престана да съм толкова елементарна... Апропо, какъв е критерия за елементарност? Кой го определя? Кой утвърждава списъкът с "талантливците"????? И най-вече - кой ти дава право да лепиш ЕТИКЕТИ на хората без да ги познаваш??? И в случая не обиждаш само мен, а още 26 човека, които са "дръзнали" да отговорят с "да" в анкетата...

# 43
  • Мнения: 7 474
Краси ми изглежда като бледа имитация на Витас  Thinking той пее в такъв стил.
http://vbox7.com/play:aabe78d6

http://vbox7.com/play:2a708adc

http://vbox7.com/play:c3c501a7

# 44
  • Мнения: 110
За песента не бих казала чак лоша - може би средно ниво, не се запомня, вятър вее. Изпълнението обаче беше пълен ужас. Не само като глас, но и като поведения на Краси Аврамов на сцената - чупки и забит поглед в земята. Наистина ще се срамувам това да е представителят на България на Евровизия.

Общи условия

Активация на акаунт