Красимир Аврамов ли трябваше да спечели?

  • 21 696
  • 419
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 23 068
Аз пък искам да знам кой му лепна гръмкото и величаещо прозвище "човека-глас"... Някакъв молоумник ще да е бил, нямащ никакво отношение към музика и пеене  ooooh!

# 46
  • Мнения: 452

 newsm20
О, добре че дойде да ни осветлиш с височайшето си мнение... Може ли, да пуснеш един списък, какво трябва да харесва човек, и какво - не, та току виж се попросветя малко и престана да съм толкова елементарна... Апропо, какъв е критерия за елементарност? Кой го определя? Кой утвърждава списъкът с "талантливците"????? И най-вече - кой ти дава право да лепиш ЕТИКЕТИ на хората без да ги познаваш??? И в случая не обиждаш само мен, а още 26 човека, които са "дръзнали" да отговорят с "да" в анкетата...
[/quote]
разбира се ,че мога да пусна списък ,но не смятам ,че е нужно
човек с елементарна музикална култура би чул ,че Аврамов няма глас ,няма и слух !
дали се обиждаш или не ми е все тая -  писна МИ отвсякъде в тая страна да ми пробутват Бездарието и кича в лъскава опаковка украсен с претенциозни етикети!!
За Именити  български певци с доказан принос към световната музикална култура не се използва това наиметование - ЧОВЕКЪТ –ГЛАС ! Във въпросния случай  да се използва това определение е направо  подигравка с българската музика !

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 15:49 от zvetina

# 47
  • София
  • Мнения: 3 795
Не мога да преценя за гласа му, но песента много ми харесва - мелодична и динамична ми е.Другите са  умряла работа  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 4 978
Харесвам песента. Изпълнението се нуждае от усъвършенстване. Не мисля, че ще се изложим. Танцьорите с кокили ми отвориха устата. Дано запазят този елемнт и за представянето на финала.

Присъединявам се към това мнение, защото се доближава до моето.
Песента не е лоша, певеца - също, но и двете не са рафинирани.
Ако трябва да дам конкретен отговор на въпроса в анкетата - не, според мен това не беше най-достойната песен.
Това което ме усъмни в достоверността на гласуването бе изключително високия и еднопосочен вот 55% в полза на Аврамов и неговата песен и сравнително изравнените проценти на останалите участници. Не знам доколко е възможно реално да се постигне такъв резултат при все, че имаше и други нелоши песни, а и тази не бе на необходимото ниво.

# 49
  • Мнения: 16
Аз лично не мога да изтърпя да изслушам нито една негова песен до края. Така пищи, че тока ме удря. Нито ми харесва, нито искам той да представя България на Евровизия. Нещо започват да стават банални с тези ежегодни скандали във връзка с този фестивал. Close

# 50
  • Мнения: 283
не знам защо но и на мен тази песен ми харесва....... иначе самия той ми е 100% скопец  Laughing
а пък сутринта много ме издразни данчо караджов в на кафе, е съжалявам, но пък не съм съгласна бг да е представена от дърти банкетни курви с цялото ми уважение към тях, ама то нищо не минава без тях айде стига вече

# 51
  • Мнения: 2 401
Току що чух песента.. Боже, какъв резил  ooooh!  Песньовката не е зле, обаче тоя бездарник (иначе не мога да го нарека при това изпълнение) осира пейзажа тотално. Като гледам накъде вървим след "Вода", се чудя какво ли можем да очакваме  догодина.

# 52
  • София
  • Мнения: 2 132
Не гедах Евровизия. Дори не знаех , че сега е БГ финала. Пуснах случайно телевизия точно на песента-победител и със сестра ми доста се посмяхме на изпълнението- беше меко казано ужасно. След това рабрах, че това е песента, която ще ни представи и още не мога да повярвам.

# 53
  • Мнения: 4 785
http://vbox7.com/play:9fd24966 - това сериозно ли им се струва на някого добро изпълнение?!

Вие като вълк срещу луната - няма такъв ужас, аз като го чух за 1-ви път на полуфинала /гледах го във Ви бокс/ толкова ми стана смешно и даже казах "Представяте ли си тоя да го изберат - е така да си правим гавра на Евровизия?!"  ooooh! И то какво стана....точно ще се гаврим със слуха на цяла Европа! И това е нереален вот!

# 54
  • Мнения: 183
Тази година ще е пълен цирк нашето представяне на Евровизия Joy Joy Joy Този не знам как е спечелил 50 и няколко %,но виждам как на Евровизия няма и 0.000001 % да спечели hahaha hahaha hahaha hahaha

# 55
  • Мнения: 343
Красимир Аврамов не ми е симпатичен - има нещо лудо в погледа и езика на тялото му. Песента не е лоша, не е и кой знае какво, но по-хубава нямаше. Кич е, така е, но той си е неразривна част от поп културата.

zvetina, мен лично определено бездарието ме дразни по-малко от липсата на толерантност и грубостта. Талантът е нещо генетично обусловено, а комплексарщината е въпрос на избор.

# 56
# 57
# 58
  • Мнения: 0
     Честно казано, когато чух песента по телевизията, не я харесах. Обаче после гледах клипа и наистина ме впечатли. Вярно е също, че на Евровизия трябва да се пее на живо, а не да се гледат клипове. Дано до след два месеца Краси да поработи още и да се представи както трябва. Искам да кажа също, че аз съм чувала за него преди години и той не е толкова неизвестен. Още нещо искам да ви кажа - на самия конкурс най-много харесах песента на Поли, наистина. После обаче чух песента на Филип Киркоров, с която разбрах, че я оприличават и ..... Shocked. Ако бях на мястото на Поли, щях да се скрия от срам, ами песента е абсолютно същата. Така че изводът ми е, че е станало така, както е трябвало да стане.
   А представяте ли си какъв майтап щеше да стане, ако Киркоров на края беше изпял своята песен, която е едно към едно с тази на Поли Joy

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 20:37 от kati25

# 59
Prochetoh vnimatelno mneniyata do tuk i reshih i az da izkaja  svoite svruh-cennni misli.  Thinking  Rolling Eyes

Purvo da se izvinya che pisha na latinica, obache nyamam kirilica. Na kojto mu e trudno, nyama da se obidya ako ne me prochete   comp03

Jiveya ot 8 godini v New York i chestno da si priznaya, ne sam chuvala za Krasimir Avramov nikade. Ne znam tochno kade e izvesten, moje i az da ne sam dostatachno "kulturna" i da ne dvija v sredite kadeto toj e priznat.  Thinking

Ako nyakoj put imam vreme, bih napravila edno internet razsledvane da go vidya otkade e trugnal i naistina li e tolkova priznat v Amerika kakto go reklamirat v Bulgaria. Chestno kazano ne se seshtam za prichina poradi koyato chovek jivyal tolkova godini v Amerika shte zareje karierata si (uspeshnata si kariera!!    bouquet ) i shte se vurne da zapochva  vsichko otnachalo - da pecheli populyarnost, fenove, da pravi ime - v lyubimata si malka Bulgaria, s nishtojnite v sravnenie s Amerika pazari, pari, kontakti i t.n. Ne se seshtam za takava prichina, chestno.  newsm78
Hotara uspeli v emigraciya obiknoveno se vrushtat v Bulgaria da si harchat parite, a ne da gi pechelyat tam...

Za psevdonima my Choveka glas - ne sam sigurna koj mu go e dal, mnogo si mislya che moje i sam da si go e izmislil kato chast ot reklamata.
Predi godini, kogato byah oshte v Bg i chuh za nego, imenno zaradi imeto "Choveka-glas" se zainteresuvah da go chuya i az tozi glas, ta si kupih edna kaseta. Ami ne mojah da ya izslusham do kraya... to samo glas ne e dostatachen, tryabva i malko izkustvo...da trepne neshto v dushata na slushatelya.
Tova mi napomnya za mojto kuche-seter, leka mu prust, kato mu svireh na harmonika tochno taka vieshe. Obache gostite, pred koito demonstrirah talanta mu, ne izdurjaha poveche ot 30 sec., zaplashvaha me che shte si otidat. Nishto che kucheto mi peeshe mnogo verno daje, osobeno v sravnenie s Glasut. A puk slucheshe li se da vie prez noshtta, sasedite se oplakvaha che bilo mnogo zloveshto, vse edno bili zamruknali na grobishta  Grinning

S glasut na "Glasut"  Tajnite slujbi uspeshno biha prechupvali  psihologicheski konspiratori i teroristi - zatvori gi v edna staya i neka da go slushat 1 sedmica denem i noshtem, sled tova shte si kajat vsichko...  Peace  Moje taka da e izvesten v USA, znae li chovek... Nali po edno vreme se nadvikvashe s avtomati kalashnikov za da si demonstrira glasa...  #2gunfire

Slushah pesenta mu za Evrovizia. .. Ami che falshivi - falshivi. Che sa vlojeni mnogo pari v nego sushto si lichi otvyakade. Obache amatyorite ot American Idol sa mnogo po-dobri profesionalisti, nyakoi napravo ti skrivat shapkata. Chudya se kak moje uvajavasht sebe si profesionalist da si pozvoli da pee falshivo? Ami toj tryabva da se zavre v misha dupka ot sram do kraya na karierata si.

Ne znam dali toj (imam predvid pesenta mu, zashtoto toj kato izpulnitel kategorichno ne tryabvashe da pobedi!) Ne chuh nishto ubeditelno ot drugite pretendenti sashto.

No vse pak dajte da budem optimisti!  Poglednete go ot smeshnata mu strana - kato zavie na evroviziyata, vsichki shte razberat kade e Bulgaria i ima li tya pochva u nas  Laughing :l
A puk taka im se pada na evropejcite, da znayat te s kogo si imat rabota i na kakvo sme sposobni i da vnimavat da ne ni yadosvat, che ...   #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out ....napravo v ushite  Laughing

Bulgaria nyama da se posrami - shte ni imat strah  smile3514

Общи условия

Активация на акаунт