Въпрос само за мъже!!!

  • 7 834
  • 129
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 388
Всяка жена би могла да прави това - затова сме родени жени .

Чак пък всяка жена.
Аз само, като ти прочетох всички дейности, които съвместяваш и се изморих.
Мен един любовник ме изтощава, при това без да имам деца, да работя и да въртя къща.

# 46
  • Мнения: 194
Ако наистина можеш  да гледаш бебе, да си бременна с второто, да ходиш на работа, да готвиш, переш и чистиш и все пак искаш секс 2 пъти на ден развеждам се и те вземам веднага, ама буквално веднага. А любовника ще го викнем за тройка.
Laughing

Това можеше да ми го пишеш на лични за да измислим нещо  Laughing Laughing Laughing - майтапче.
Всяка жена би могла да прави това - затова сме родени жени .Но не винаги мъжете ни оценят.Може би когато ни загубят.Това е най-малкото ,което една жена би трябвало да може да прави.  Peace
Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 47
  • Мнения: 498
Ако наистина можеш  да гледаш бебе, да си бременна с второто, да ходиш на работа, да готвиш, переш и чистиш и все пак искаш секс 2 пъти на ден развеждам се и те вземам веднага, ама буквално веднага. А любовника ще го викнем за тройка.
newsm20 newsm20 newsm20 smile3501 newsm44


И АЗ МОГА  Joy Joy Joy

# 48
  • Мнения: 1
Какви лични бе душа? Ти си си мацнала измисленото проблемче тук, защото ти е толкова скучно във вас, че няма кой да те опъне качествено. И си седнала да правиш сеир на половина България.

# 49
  • Мнения: 0
Кофти ситуация в която почваш да се чустваш доста глупаво, отхвърлена и нежелана Thinking
Но при условие, че винаги си бил такъв, незнам дали изобщо нещо може да се направи newsm78
Предварително се извинявам за въпроса, ама той изобщо искал ли си е някога/след първия месец/?
Защото можеш да пробваш следния експеримент: няколко последователни пъти да му откажеш с нещо толкова абсурдно като"Боли ме главата"-няма начин да ти повярва Laughing
Аз лично не се сещам за друг начин да го нахъсаш...


Да искал си е и в такива моменти се чувствам желана жена.рядко са обаче.Това е когато аз съм си навила на ината и се опитвам да не си искам.Но ако няма секс съм страшно изнервена.В повечето случаи не издържам и не чакам да си поиска-ако го оставя ще правим секс веднъж месечно сигурно.А не трябва ли мъжа да прави жената жена - той да изкарва милото и нежното в нея.

# 50
  • Мнения: 0
Какви лични бе душа? Ти си си мацнала измисленото проблемче тук, защото ти е толкова скучно във вас, че няма кой да те опъне качествено. И си седнала да правиш сеир на половина България.

който не вярва да не пише- никой не карам насила да ми отговаря.има много други теми-чети и пиши там

# 51
  • Мнения: 1 761
Що не си купиш вибратор?Той поне е на батерии и винаги можеш да ги сменяш,когато се изтощят.

Опитвала ли си афродизиаци?Да не би да пиеш някакви витамини,които ти увеличават либидото, а той да се скапва от работа?
Опитай с бадеми,червен пипер,някакви отпускащи коктейли,месо,спанак....
Стресът не прощава.

# 52
  • София
  • Мнения: 233
Кофти ситуация в която почваш да се чустваш доста глупаво, отхвърлена и нежелана Thinking
Но при условие, че винаги си бил такъв, незнам дали изобщо нещо може да се направи newsm78
Предварително се извинявам за въпроса, ама той изобщо искал ли си е някога/след първия месец/?
Защото можеш да пробваш следния експеримент: няколко последователни пъти да му откажеш с нещо толкова абсурдно като"Боли ме главата"-няма начин да ти повярва Laughing
Аз лично не се сещам за друг начин да го нахъсаш...


Да искал си е и в такива моменти се чувствам желана жена.рядко са обаче.Това е когато аз съм си навила на ината и се опитвам да не си искам.Но ако няма секс съм страшно изнервена.В повечето случаи не издържам и не чакам да си поиска-ако го оставя ще правим секс веднъж месечно сигурно.А не трябва ли мъжа да прави жената жена - той да изкарва милото и нежното в нея.
Че е така, така е!
Но от това, което си писала разбирам, че във всяко друго отношение е безупречен, вярно ли е?
Добре, а докато имаше любовник, той усети ли нещо, реагира ли по някакъв начин?

# 53
  • Мнения: 2 448

Добре, а докато имаше любовник, той усети ли нещо, реагира ли по някакъв начин?


Как да усети, той човека сигурно е гледал бебето докато тя е на срещи.  Whistling Лятото детето е било на няколко месеца и не е ходило на ясла със сигурност.
Отивам да си сложа по новите кънки, че става забавно.

# 54
  • Мнения: 0

Добре, а докато имаше любовник, той усети ли нещо, реагира ли по някакъв начин?


Как да усети, той човека сигурно е гледал бебето докато тя е на срещи.  Whistling Лятото детето е било на няколко месеца и не е ходило на ясла със сигурност.
Отивам да си сложа по новите кънки, че става забавно.

Бебето съм си го гледала сама и продължава да е така.Просто мога да си съчетавам нещата за разлика от други жени.
svetoslava_d - да мъжа ми е перфектен във всичко останало.Нямам думи да го изхваля но .......
Не,не се усети за любовника и нищо не се промени-аз спрях това защото не искам да го лъжа.

# 55
  • Мнения: 2 448

Бебето съм си го гледала сама и продължава да е така.Просто мога да си съчетавам нещата за разлика от други жени.

Разбрах, любовника те е опъвал в колата, докато бебето е било на задната седалка.  Tired

# 56
  • Мнения: 197
 hahaha hahaha
Айде стига с тез малки букви де  Crossing Arms Изгубих си лупата оня ден,да му се не види! Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 197
mi6ka81 , скъсала си с любовника , защото вече не искаш да го лъжеш?Ама преди като си била с любовника, тогава не си го лъгала, казвала си му право куме та в очи...
Знаеш ли, съчувствам на децата ти  Tired С такава майка ...Не знам...Либидото ти е по - важно от тях!Не мога да си представя да си водя бебето на любовни срещи  ooooh! Всичко съм чувала , ама такова нещо!
И мъжа ти го съжалявам, сигурно си му дошла до гуша с твоите претенции!

# 58
  • Мнения: 2 388
И мъжа ти го съжалявам, сигурно си му дошла до гуша с твоите претенции!

Ти пък. Какви претенции има жената?
Всичко си върши сама, даже заместител в секса си има и там не са налага да се мори човека. Whistling

# 59
  • Мнения: 1
Обаче любовникът ти е бил ебати пича. Да те стопанисва докато бебето ти от друг реве наоколо, ми той за разлика от законния е направо за медал бе.

Общи условия

Активация на акаунт