Баба Марта идва със студ и сняг,в ЛЮЛИН мартенички ще връзва пак

  • 16 713
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 90
Валенцето 
 
 
Много ще се радвам,защото аз наистина никой не познавам и си стоя в къщи по цялл ден  Grinning

# 16
  • Мнения: 9 973
на Димяни кръчмата работи.Не съм ходила,но като минавам покрай нея,виждам.Може да й пуснем едно ЛС да се вясне да каже. Grinning
За кога мислите да се съберем и около колко часа?Преди или след 8-ми,преди или след 18-19ч.
всеки да дава идеи бързо за да можем да имаме време за реакция Laughing
Огледайте календарите и казвайте.Може пак и анкета да пуснем........

sunnymoney   Hug добре дошла си.На 1стр. виж кои мами са от 3-ти. Wink

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 21:03 от `Деси`

# 17
  • София
  • Мнения: 154
Аз мисля, че ако ще е без деца ще трябва срещата да е след 19ч. заради татковците, но може и с татковците някой трябва да плаща сметката  newsm48
Добре дошла на Рени, къде си била до сега , че не си писала в темата Naughty до сега колко разходки щеше да има..... Hug аз съм още седмица някъде в 3-ти и после ще пием кафе в 7-ми Joy е не само там Whistling

# 18
  • Мнения: 34
Джудже,аз съм работила в 711блок,от задната страна имаше кафе,Библиотеката се казва,още го има,но вече не е рок-кафе,а чалгия
вай-вай и библиотеката ли затриха?!!! Жалко беше хубаво да има поне едно рок кафе в наше село

# 19
  • Мнения: 1 470
Здравейте майчета!!!
Бихте ли ме осведомили във вашият район има ли нужда от училища или ДГ със съоръжения за деца с увреждания?!Или ремонт на ДГ или училище,читалище или нещо такова?!Кое е нещото което ви прави най-силно негативно впечатление,и което е свързано с развитието на нашите деца?!Става въпрос за едни парици,които някой иска да подари на квартала ви,но за нещо наистина смисленно...Пишете ми и на лични!Благодаря!!!

# 20
  • Мнения: 9 973
радвам се за да прочета горния пост,че`някой иска да подари едни парици за нещо смислено``.Дано не е насила и е за нещо наистина смислено Peace

# 21
  • Мнения: 1 931
Добро утро.
Рени добре дошла и защо не си писала до сега? Щеше да познаваш повече хора. А как се справяш с 2 бебета?Виждам, че разликата на децата е като на моите и от опит знам, че са си 2 бебета.
За срещичка за 8 е супер идеята. Нашият тати работи първа смяна и за това аз много до късно не мога да стоя. Но идеята 18-19 часа ми се струва много добра. Но все пак да е така както на повечето ще е по-удобно.
Червена Шапчица не знам дали е задължително за такъв тип съоражения, но аз се сещам за това, че може да се сложат светофари на някои места, че пешаходни пътеки не вършат работа и колите се състезават и не минава и ден без катастрофа пред нас например, а там има алея на която играят много деца и там пресичат много деца.  А  събираха подписки да се сложи светофар, но никой от общината не обърна внимание и така си остана.

# 22
  • Мнения: 35
Десито каква хубава мартенска тема е спретнала. Браво на теб   thumbsup
Ели, дано неразположението ти отшуми бързо.

Ако ще се организира срещичка - и аз съм на линия. Ама без мъжо. Той ще пази чавето. А пък и малко да се отделя от тях.

Ние събота и неделя обиколихме няколко детски магазина, че имам нужда от нова количка, ама нищо не харесах.
То и аз не знам какво точно искам, а пък и не знам какво да гледам ... И сега първо ще попрочета мнения в нета на тази тема, че поне малко да се ориентирам какво да гледам.

Хубав ден !!!

# 23
  • София
  • Мнения: 9 857
Добро утро и от мен!
Червената шапчица,писах ти на лични.Като родител на дете с увреждане мисля,че има доста какво да се желае в тази насока,доста.

# 24
  • Мнения: 1 931
Ианече, точно хора родители на деца с увреждания могат да кажат точно от какво има нужда  Люлин .

# 25
  • Мнения: 90
Благовеста здравей.Аз съм мн притеснителна и затова все не се осмелявам да пиша,но заради това не искам дъщеря ми да страда и се реших,а и като видях,че скоро няма да я приемат в детска градина мн се притесних.А с тях се справям,баща им мн ми помага а и те са мн послушни малкия ляга в 8 и 30 и става в 7 и 30,голямата ляга 8 и 30 и става в 10,така 4е нямам проблеми с това  Grinning.Ти от кой люлин си?

# 26
  • София
  • Мнения: 2 530
Добро утро и от мен. Поизгубих се малко из снежните планини, но вече съм на линия. Аз също съм на линия за 8-мо мартенска среща, без значение на часа. И разбира се, ще съм сама.

# 27
  • Мнения: 9 973
в 7-ми в СОУ-то има рампа за инвалидни колички.Незнам колко се ползва,но е друго когато си има.
Наистина е добре родителите да кажат от какво имат нужда малките

# 28
  • Мнения: 1 931
sunnymoney в 5-та част съм, но не пречи да се видим, близо е, а и ние много често ходим в 3-а част зад социалните на площадката, а и редовно слизам до пазара.

# 29
  • София
  • Мнения: 154
Ох много неща трябва да се направят ooooh! освен рампите .Много съм учудена от както направиха площадката в люлин 8 до самото кръстовище  #Crazy може ли такова нещо  Shocked Не стига , че доста пъти колите се забиват в оградата на детската градина , та сложиха и детска площадка точно там.
Детски градини, ясли, детски площадки , но толкова пари няма Confused

Общи условия

Активация на акаунт