Продукти на Bilka collection лосиони и премове за лице

  • 8 379
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 591
ИМА ЛИ  ДРУГИ МНЕНИЯ ЗА ПАСТИТЕ ЗА ЗЪБИ? МИСЛЯ ДА  СЕ ОРИЕНТИРАМ КЪМ ТЯХ А НЕЗНАМ КЪМ КОЯ И ЧАКАМ ПРЕПОРЪКА newsm78

Аз ползвам bilka anti-parodonthose toothpaste with medicinal herbs и съм много доволна.Помага при кървене на венците.

# 31
  • Мнения: 522
Ползвам вече втора опаковка от крема за лице с бяло грозде и съм очарована, по нищо не отстъпва пред скъпите марки кремове. като чета добрите отзиви и за другите продукти смятам да се запася с крема за бюст, моделиращия и др.

# 32
  • в баира
  • Мнения: 861
Ползвала съм серията мавруд, сега и с бялото грозде - страхотни продукти са! Кремовете за лице ми пасват идеално на моята кожа и мисля, че не отстъпват на скъпите марки. Вече втора тубичка ползвам и крема за ръце, а и добри отзиви имам и за антицелулитния крем. Май всичко им харесвам.  Peace

# 33
  • Мнения: 224
След толкова добри отзиви за тази серия, ей сега изтичах и си купих крема за бюст. Незнам, колко ще е ефектен, но мирише чудесно  Peace

# 34
  • Мнения: 522
След толкова добри отзиви за тази серия, ей сега изтичах и си купих крема за бюст. Не знам, колко ще е ефектен, но мирише чудесно  Peace

Аз го ползвам от 1 седмица, но не знам какво резултати да очаквам. Сега гледам са му пуснали реклама и там обясняват че повдига,стяга и уголемява бюста  NeWS78 . При мен сякаш нищо такова не се е случило, но ще се мажа месец/ така пише на опаковката/ и после ще видим.

# 35
  • Мнения: 1
Много съм доволна от кремовете им за ръце с бяло грозде и мавруд, както и от шампоана им против пърхот, още след второто измиване и вече нямах и следи от пърхот.Кремът им за лице с краставица и пъпеш също е много хубав, но на мен ми е добре с него зимно време, но не и сега лятно Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 011
ИМА ЛИ  ДРУГИ МНЕНИЯ ЗА ПАСТИТЕ ЗА ЗЪБИ? МИСЛЯ ДА  СЕ ОРИЕНТИРАМ КЪМ ТЯХ А НЕЗНАМ КЪМ КОЯ И ЧАКАМ ПРЕПОРЪКА newsm78

Аз ползвам bilka anti-parodonthose toothpaste with medicinal herbs и съм много доволна.Помага при кървене на венците.
Аз вече използвам пастите за зъби на "Билка" Доволна съм от  антипарадонтозната, грейпфрут, ябълка с мента..... За сега  са тези !!!
Скоро си купих лосиона за коса , но не мога да  дам мнение още .... newsm78

# 37
  • Mонтана
  • Мнения: 413
утре и аз ще си купя нещо от серията ,гледам 4е я хвалите и после ще кажа за ефекта.

# 38
  • Мнения: 164
Някой ползвал ли е антицелулитния крем, да даде отзиви Peace.

# 39
  • Мнения: 830
След толкова добри отзиви за тази серия, ей сега изтичах и си купих крема за бюст. Не знам, колко ще е ефектен, но мирише чудесно  Peace

Аз го ползвам от 1 седмица, но не знам какво резултати да очаквам. Сега гледам са му пуснали реклама и там обясняват че повдига,стяга и уголемява бюста  NeWS78 . При мен сякаш нищо такова не се е случило, но ще се мажа месец/ така пише на опаковката/ и после ще видим.
И на мен ми е любопитно що за крем е това и доколко това което казват в рекламата е истина. На каква цена е крема да ви запитам?

# 40
  • Мнения: 224
Купих го за 10,00 лв. Незнам, доколко е добър, но ухае прекрасно. Два пъти се намазах с него и кожата ми се промени, като че стана по-мека и по-гладка. Дано не си въобразявам  Thinking

# 41
  • Мнения: 1 104
Първо ползвах крема за лице с краставица и пъпеш.Ухае много приятно.Като цяло ми хареса - лекичък е, добре попива, но това което не ми допадна , е че при нанасянето на фондьотен след това се получава т.нар. "кир ефект". Мисля, че е подходящ за по-мазна кожа, а моята е доста суха. Имах и същия лосион за лице - опъваше ми леко кожата, вероятно пак поради същата причина. След това ползвах крема за лице с маврут - идеално ми пасна, сякаш беше правен за моята кожа. Ползвала съм доста марки - и скъпи и евтини, но от този съм изключително доволна. Препоръчвам го горещо за дамите с по- суха кожа. А вчера си купих и крема за лице с бяло грозде. И той е по- мазничък - пасна ми идеално. Всичките им кремове миришат невероятно.

# 42
  • Мнения: 1 808
Да похваля и крема за ръце с екстрат от червено вино,невероятен е,а как ухае Flutter

# 43
  • Мнения: 1 104
Да похваля и крема за ръце с екстрат от червено вино,невероятен е,а как ухае Flutter
Peace

# 44
  • Мнения: 830
как с екстракт от вино бе  Joy с екстракт от мавруд е, това е сорт грозде  Peace

коси, мерси  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт