Продукти на Bilka collection лосиони и премове за лице

  • 8 381
  • 53
  •   1
Отговори
Какво ще кажете за серията? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 98
Ползвам млякото за лице с бяло грозде,но ми идва много мазно и тежко.Имам и крема за бюст,но още не съм го отворила,чувам добри отзиви за него.А кремовете за ръце с мавруд и бяло грозде са хубави  Peace

# 2
И аз позвам млякото с бяло грозде и витамин Е , даже имам колежка която го ползва, и тя ми го препоръча , и ми каза, че като го позвала редовно , даже и черните точки и се махнали.   newsm03

# 3
  • Мнения: 1 629
аз имам интимен гел, тоник за коса и маска за лице, но съм пробвала само тоника за коса. Мирише гадно  Thinking ефект не знам дали има.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 782
Имам тоалетно мляко - не ми харесва

# 5
  • Мнения: 3 303
имам лосион за тяло с краставица и пъпеш  Crazy  невероятен аромат има

# 6
  • Мнения: 1 237
Имам крем за лице с бяло грозде и такъв за ръце с мавруд.Хубави са.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 730
кремчето с пъпеш и краставица е много хубаво Simple Smile

# 8
  • Мнения: 10
Купих си кремчето за лице с краставица и пъпеш, но за съжаление не беше за мен - много хубав аромат, но ми ставаше на трохи, което доколкото знам означава, че кожата ми не поема съставките. Знам ли, може за други да е добър.

Сега ползвам шампоана за мазна коса и ми действа доста добре - по-рядко омазняване и малко повече обем.

Бих казала, че няма нищо лошо да се пробва с Билка, много са евтини и са местно производство, и не мисля, че са им лоши продуктите  Peace

# 9
  • Мнения: 1 163
Купих си лосиона за коса и го ползвах ве4е един път..мирише не много приятно, щипеше ми леко на главата #Crazy newsm78, резултата малко по-плътен косъм обем не бих казала. Тази сутрин не виждам снощния ефект Sick.Ще видим дали ще ми порасне косата Thinking

# 10
  • Мнения: 33
Тоника за коса е сполучлив! Помага за бърз растеж и косопада намалява.

# 11
  • Мнения: 337
Имам тоалетно мляко с бяло грозде, крем за ръце и крем за лице, много съм доволна. Laughing
Имам и маска за коса - не ми харесва.
Всичко явно е индивидуално, според типа кожа и т.н  Tired

# 12
  • Мнения: 3 157
Ползвала съм мляко за тяло и душ-гел.Миришат много приятно,макар и малко силно за мен.Като цяло мисля,че са нелоша козметика.

# 13
  • София
  • Мнения: 38 115
Ползвам гел за измиване на лице с краставица и пъпеш.
Също и околоочен крем с червено грозде.
И от двата продукта съм доволна.
Майка ми ползва шампоаните и казва, че и харесват.

# 14
  • Мнения: 3 303
и от пастите им за зъби съм доволна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт