Вълчи глад!

  • 2 910
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 498
Всички са ти отговорили,на-често,но по -малко.Успешна бременност Hug

# 16
  • Мнения: 494
И аз през цялото време само се тъпчех и бях постоянно гладна. Радвай се, че не си къчила килограми, не искъм да ти казвам аз колко качих. Лека бременност  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 674
Разбирам за какво гововриш.Яж по-малко,но по-често.

# 18
  • Мнения: 9 973
хапвай често и по малко

# 19
  • Мнения: 2 110
Първо честито за бременността,дано да е лека.
Това често хапване ми прилича на нервно хапване. Не се притеснявай и се успокой.
Трябва да знаеш ,че нищо прекалено не е хубаво. Нито да не се храниш, нито да преяждаш. Ще пречиш на развитието на бебчо и после,ще имаш много проблеми с възстановяването на фигурата ти !

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 10:53 от Си ♥ си ♥

# 20
  • Мнения: 1 558
Не съм изпитвала подобен глад,но ако ти хапва-хапвай Peaceнаблягай на плодовете и зеленчуците Peace

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 1 139
Изпитвах такъв глад предимно сутрин като станех от сън и ме държа най-много в периода на повръщане.После се пооправи положението.Ядях доста в този момент,но мога да се похваля,че качих само 7 кг за цялата бременност.Така,че не се притеснявай.Може и при теб да е така.

# 23
  • Мнения: 80
ОООООО, язвата така боли, че няма да мислиш да си сложиш нещо в устата. Хапвай по малко и на често, предимно плодове и зеленчуци, да не се вайкаш после че си качила. Ами той организма си знае най-добре и си изисква, малкия човек взима от теб.
На мен апетит никога не ми е липсвал Hug

# 24
  • Мнения: 78
За килограмите не се безпокоя никак, първата бременност качих 12 кг. Пък и повече да са, ще ги смъкна. Но този глад е просто ужасен, чак ми прилошава от глад, и въобще не мога да се залъжа с ябълка, банан или домат. Твябва ми силна храна, за да изчезне това чувство. Не мога да ям по много, ям малко, знам колко е важно, пък и ако се натъпча, тичам да повръщам веднага. Наистина ми се стори странно, защото бременея за втори път, а такова нещо не ми се е случвало преди  Shocked Ям и съм гладна, ям и съм гладна... Но щом и на други им се е случвало, съм по-спокойна. Само дето ми се струва, че някой ден може да изям нещо, което не е за ядене в момент на такъв пристъп...

# 25
  • Мнения: 2 746
Пусни си една кръвна захар. За всеки случай. По време на бременност се случва нивата и да са повишени и от там също идва усещането за непрестанен глад.

# 26
  • Мнения: 136
В последния брой на сп. "9 месеца" пише, че бременните, които ядат доста, носят в себе си момче. При мен засега е вярно  Peace

А сега от личен опит - в началото и аз много ядях и бях непрекъснато гладна. Първо, за да не се гади, хапвах през 2 часа. Второ, нали спрях цигарите, та ми трябваше заместител. Онзи ден си лепнах някакъв стомашно-чревен вирус и 2 дена се скъсах от разстройство и повръщане, имах чувството, че изкарах всичко излишно, натрупано от началото на бременността досега  Sick  Свалих цели 3 кила. И 2 дена нямах никакъв апетит, затова пък днес, откакто съм значително по-добре, непрекъснато съм гладна и то от онзи гадния глад, от който чак ти се гади. Надявам се, като се "захраня", апетитът ми да се регулира.

Но въпреки това мисля, че когато на една бременна нещо й се яде, трябва да го хапне, без да се тъпче, естествено. И не трябва да се бърка глад с лакомия, въреки че и борбата с второто никак не е лесна....

Общи условия

Активация на акаунт