Перфектното дупе?!

  • 15 214
  • 107
  •   1
Отговори
Кое за вас е перфектното дупе ?! Колко малко , голямо , заоблено трябва да е ? За предпочитане е  да се  поставят снимки  Laughing


-----------------------------------------------------

От анкетата :

     Адриана   Лима     Оп 
 
      Анджелина      Джоли     Оп      

# 1
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496

# 2
  • Мнения: 17 407
Адриана Лима. Харесвам. Повече.

П.П. Малко и заоблено, не знам има ли такава конфигурация, ама за мен е това.

# 3
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 839
Ето и още два нагледни примера за сравнение Grinning

Джоли:



Лима:




Лично аз не виждам кой знае каква разлика между двете дупета  Rolling Eyes Даже бих казала че са еднакво заоблени, закръглени и т.н. Готини задници имат и двете. И си приличат в гръб доста Wink

# 4
  • Мнения: 81
Само за женски дупета ли е темата? Embarassed




# 5
# 6
# 7
  • Мнения: 13
Аз харесвам повече Лима от предложените в анкетата . Не знам дали е най-най перфектното, но спрямо на Джоли е много секси , стегнато , мъничко и заоблено .  

http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/00655/Angelina_Jolie_655631a.jpg На тази снимка не изглежда смъкнато , но не ми прилича и на заоблено и на леко вирнато нагоре . Не бих казала ,че  е хубаво макар ,че светлината не е подходяща и  е излязло добре  Wink

http://prikachi.com/files/619478y.jpg  Тук снимката е по добра и изобщо не ми харесва , намирам го за смъкнато  .


Ето още от Лима :
Цъкни върху снимката,за да сеоголеми
             

# 8
  • Мнения: 274
И двете са перфектни.

# 9
  • Мнения: 4 433
Адриана Лима.

# 10
  • Мнения: 27 524
Няма нищо перфектно в този свят  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 6 713
Как пък реши да сравняваш Адриана с Ангелинка??? То Ангелинка аз не я виждам като красива никъде - нито лице, нито дупе... Sick
Адриана е просто божествена! Егати красивото същество! Simple Smile

# 12
  • Мнения: 212
Ами не знам - за мен откъдето и да ги погледна все са си гъзове.
А гъзът си е гъз... какво да му е хубавото на един гъз например... Като си помисля само какво правят и двете с тия си гъзове в тоалетната и ми става неприятно даже да ги гледам камо ли да ми харесват.... Sick

# 13
  • Мнения: 274
Как пък реши да сравняваш Адриана с Ангелинка??? То Ангелинка аз не я виждам като красива никъде - нито лице, нито дупе... Sick
Адриана е просто божествена! Егати красивото същество! Simple Smile

Не я виждаш, защото имаш мухи в очите. И тях не ги виждаш поради същата причина.

# 14
  • Мнения: 13
Ами не знам - за мен откъдето и да ги погледна все са си гъзове.
А гъзът си е гъз... какво да му е хубавото на един гъз например... Като си помисля само какво правят и двете с тия си гъзове в тоалетната и ми става неприятно даже да ги гледам камо ли да ми харесват.... Sick
    Joy Joy Joy

И какво точно е перфектното в дупето на Джоли   Rolling Eyes става дума за дупе не за лице  Laughing

# 15
  • Мнения: 677
Перфектно тъпа и безмислена анкета.

# 16
  • Мнения: 274
Ами не знам - за мен откъдето и да ги погледна все са си гъзове.
А гъзът си е гъз... какво да му е хубавото на един гъз например... Като си помисля само какво правят и двете с тия си гъзове в тоалетната и ми става неприятно даже да ги гледам камо ли да ми харесват.... Sick

Борка, не си прав, или както казва един приятел  - ти се е..ш неправилно.
Оевидно не си фен на женските прелести.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 171
От двете предложени- Анджелина. Отговарям за хубаво дупе Peace.
Иначе Сопрано е прав- префектно от две? Егати и ограничения избор и мироглед.
Все пак на Анжи е по- вълнуващо...

# 18
Перфектно тъпа и безмислена анкета.

Точно като намесата ти в темата  Peace Wink

Цитат
Иначе Сопрано е прав- префектно от две? Егати и ограничения избор и мироглед.

Аз се интересувам от мнението на хората  за тези две известни дупета , чиито притежателки са обявени за най-сексапилните жени на света ,за това съм ги и пуснала в анкета.  А темата е отделно и там всеки казва своя претендент . Иначе темата няма да е "Перфектното дупе " , а " Кое дупе повече харесвате на Джоли или на Адриана " . 
Ограничеността се простира  доста на далеч , щом се намира нужда от такива уточнения  Wink .

http://www.bglaf.org/uploads/photos/2164.jpg това намирам аз за секси дупе .

# 19
  • Мнения: 2 478

Mдааа.Така съм по-съгласна,това наистина е много секси дупе.
А сравнение между сексапила на Андриана и Джоли е трудно да се направи.За мен Ан.Джоли е ужасно секси жена,въпреки че е много слаба.Но определено дупето на г-ца Лима е по-красиво.Може да бъде и малко по-заоблено за съвършен вид Laughing

# 20
  • Мнения: 13
Цитат
Mдааа.Така съм по-съгласна,това наистина е много секси дупе.
А сравнение между сексапила на Андриана и Джоли е трудно да се направи.За мен Ан.Джоли е ужасно секси жена,въпреки че е много слаба.Но определено дупето на г-ца Лима е по-красиво.Може да бъде и малко по-заоблено за съвършен вид  Laughing

Много добре казано  newsm10

# 21
  • Мнения: 1 455
Джоли няма талия и дупето и не се очертава така секси,както при Адриана. Peace

# 22
  • Мнения: 1 072
Аз реших, че става въпрос за форумско съревнование. Влязох и любопитството угасна. Пак Джоли....

# 23
  • Мнения: 2 478
Аз реших, че става въпрос за форумско съревнование. Влязох и любопитството угасна. Пак Джоли....

Е,Летяща,ако искате бъдете първа.Ние с по-малко перфектните дупета може и да ви последваме Laughing Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 13
Джоли

http://prikachi.com/files/620050n.jpg  http://prikachi.com/files/620051R.jpg

Адри

http://prikachi.com/files/620052g.jpg   

 Le Soleil  http://prikachi.com/files/620056v.jpg  си личи ,че и е заоблено ... Просто е много слабаа ... Трябва да налее малко .  Wink

# 25
# 26
  • Мнения: 6 713
Как пък реши да сравняваш Адриана с Ангелинка??? То Ангелинка аз не я виждам като красива никъде - нито лице, нито дупе... Sick
Адриана е просто божествена! Егати красивото същество! Simple Smile

Не я виждаш, защото имаш мухи в очите. И тях не ги виждаш поради същата причина.


Въх, леле майчице! smile3557 Ся ша накарам мъжо да ми донесе лампа  Bulb, барем се налепят на нея............ muhi

# 27
  • Мнения: 677
Перфектно тъпа и безмислена анкета.

Точно като намесата ти в темата  Peace Wink

Цитат
Иначе Сопрано е прав- префектно от две? Егати и ограничения избор и мироглед.

Аз се интересувам от мнението на хората  за тези две известни дупета , чиито притежателки са обявени за най-сексапилните жени на света ,за това съм ги и пуснала в анкета.  А темата е отделно и там всеки казва своя претендент . Иначе темата няма да е "Перфектното дупе " , а " Кое дупе повече харесвате на Джоли или на Адриана " . 
Ограничеността се простира  доста на далеч , щом се намира нужда от такива уточнения  Wink .

http://www.bglaf.org/uploads/photos/2164.jpg това намирам аз за секси дупе .


Яницатристаидвайсе, темата и анкетата ти са безмерно тъпи и да ти кажа ли защо? Виж червеното в цитата ти. Сексапил и дупе. Ми то си има Мис Дупе, а те двете не са се явявали, май. Познавам мацки с по-хубави дупета и от двете, но кво от тва. Освен това темата ти е безмерно тъпа, защото от резултата и не зависи абсолютно нищо. Надявам се вече си схванала.

# 28
Перфектно тъпа и безмислена анкета.

Точно като намесата ти в темата  Peace Wink

Цитат
Иначе Сопрано е прав- префектно от две? Егати и ограничения избор и мироглед.

Аз се интересувам от мнението на хората  за тези две известни дупета , чиито притежателки са обявени за най-сексапилните жени на света ,за това съм ги и пуснала в анкета.  А темата е отделно и там всеки казва своя претендент . Иначе темата няма да е "Перфектното дупе " , а " Кое дупе повече харесвате на Джоли или на Адриана " . 
Ограничеността се простира  доста на далеч , щом се намира нужда от такива уточнения  Wink .

http://www.bglaf.org/uploads/photos/2164.jpg това намирам аз за секси дупе .


Яницатристаидвайсе, темата и анкетата ти са безмерно тъпи и да ти кажа ли защо? Виж червеното в цитата ти. Сексапил и дупе. Ми то си има Мис Дупе, а те двете не са се явявали, май. Познавам мацки с по-хубави дупета и от двете, но кво от тва. Освен това темата ти е безмерно тъпа, защото от резултата и не зависи абсолютно нищо. Надявам се вече си схванала.


Именно сексапил и дупе .  Едно хубаво дупе може да придаде сексапил на дадено тяло както и жена с определени сексапилни черти с кофти задник не е много секси .(разбира се сексапила не се дължи на само един детайл -лице , или крака , или дупе и т.н. Сексапила за мен е излъчване  +хубави дадености )  Лима и Джоли са спрягани за много красиви и сексапилни жени , като тяло , лице  и излъчване , но за мен едната обаче не покрива дадените и титли на 100 % . Толкоз за анкетата . Темата обаче е съвсем друга .  Wink
Така или  иначе , никой не те кара да пишеш в безмерно тъпата ми тема  измеримо "не тъпи " коментари  Wink
Сега аз се надявам ,че вече си схванал .

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 03:22 от qnica320

# 29
  • София
  • Мнения: 3 797
Перфектно тъпа и безмислена анкета.
Абсолютно.

# 30
  • София
  • Мнения: 38 476
Анджи си има хубавото лице.
Лима си е модел на бельо и не напразно нейното дупе е подбрано перфектно.
Но за да е честна анкетата трябва да се включат най-малко всички Ангели на Виктория Сикрет.
И също така, българката със световната награда за дупе!

# 31
  • Мнения: 13
Анджи си има хубавото лице.
Лима си е модел на бельо и не напразно нейното дупе е подбрано перфектно.
Но за да е честна анкетата трябва да се включат най-малко всички Ангели на Виктория Сикрет.
И също така, българката със световната награда за дупе!




На снимката са от ляво на дясно за тези , които не знаят:


     Алесандра    Амбросио

  Мариса Милер

  Селита Ибaнкс/Ебанкс 

Хайди  Клум

Адриана Лима

  Миранда Кер

Изабел Гуларт

  Каролина Куркова

И аз друго не мога да разбера , к'в отолко ви бръкна в очите тая анкета  Thinking newsm78 Анкетата НЕ е - идеала ви за задник е  А) Джоли Б) Лима , а е кое дупе повече ви допада това на Джоли или това на Лима . Има голяма разлика.   Whistling Пишман всезнайковци има на всякъде обаче  Sunglasses

# 32
  • Мнения: 2 388
Гласувах.

На аватарите на една съфорумка съм виждала много по-хубави дупета.

# 33
  • Мнения: 1 212
Честно казано слабо се вълнувам от чужди задници .
Тесногръдство вероятно .
Моя ми върши прекрасна работа . Ако и да не е перфектен случайно. Stuck Out Tongue

# 34
# 35
  • Мнения: X
Чуждите гъзове не ме интересуват особено, пък били те и известни. Дреме ми на гъза на кой било по, попото. Прав е Сопрано, темата смърди на спарено.

# 36
  • Мнения: 14 654
Нямаше как след "перфектното лице" да не дойде ред и на "перфектното дупе". Преди време на всички аптеки имаше реклама на лекарство против хемороиди - една жена в гръб държи кактус зад гърба си. Нейното дупе не беше никак лошо, но пък сигурно е имала хемороиди. Все пак по-добре да са на дупето, а не на мозъка.

# 37
Абе какво сравнявате вие бе
 
 Joy  hahaha  Joy  hahaha  Joy  hahaha



За мен перфектното дупе е това  А в по-обемист вариант това



Тук дори ми се струва , че на Лима е по- заоблено въпреки , че е по мъничко .

# 38
  • Мнения: 2 891
Толкова страници за 2 гъза  Shocked

# 39
  • Мнения: 2 407
На Лима е по готино,вирнато,на Анджелина и е сплескано.

# 40
# 41
  • Мнения: X
За мен Анджелина = на джуки. Изобщо не знаех че имала задник. А другата пък днес за път я видях, гъзем , а лицем и поименно и досега ми е напълно непозната.

# 42
  • Мнения: 274
Верно темата е глуповата, но поне видяхме very fuckable asses.

# 43
  • Мнения: 80
Чуждите гъзове не ме интересуват особено, пък били те и известни. Дреме ми на гъза на кой било по, попото. Прав е Сопрано, темата смърди на спарено.
"ПЕРФЕКТНО" казано!!!!  bouquet

# 44
  • Мнения: 0
Адриана Лима естествено !   

# 45
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092

Ограничеността се простира  доста на далеч , щом се намира нужда от такива уточнения  Wink .

http://www.bglaf.org/uploads/photos/2164.jpg това намирам аз за секси дупе .


Е ама като ми показваш снимката питай 1во!  Crossing Arms

# 46
  • Мнения: 1 312


Аз ли съм повредена нещо?
Някой намира ли това дупе за секси?

# 47
  • Мнения: 0


Аз ли съм повредена нещо?
Някой намира ли това дупе за секси?


Не си повредена  .  Аз  не го намирам за хубаво , камо ли за секси !

# 48
# 49
# 50
  • Мнения: 13
.....

Аз ли съм повредена нещо?
Някой намира ли това дупе за секси?


Не си повредена  .  Аз  не го намирам за хубаво , камо ли за секси !


Всъщност никой не е казал , че това е секси задник .   Wink  Бях го качила , след като имаше пост в който се казва " че ще е честно ако се качат и дупетата на другите модели от ВС "  Laughing  Е аз  лично не мисля ,че имат секси дупета ,нищо че рекламират бельо . ooooh! Whistling

Само женски дупета ли ? Хмм... няма ли предложения за мъжки ? Flutter Mr. Green

# 51
  • Мнения: 0
Само женски дупета ли ? Хмм... няма ли предложения за мъжки ? Flutter Mr. Green
Ето :  Joy Joy



А следващите дупета - без коментар !!






 #Crazy #Crazy

# 52
  • Мнения: 155
Определено Лима. Анджелина Джоли я харесвам само в лице. В тяло - не. Ще си позволя и коментар - доста смело да си снима бюста, виждала съм раждали жени с по-стегнат от нейния и по-симетричен. А иначе ето идеалното дупенце за мен  Wink

http://pix.motivatedphotos.com/2009/1/24/633684118637503321-notquitesoperfect.jpg

# 53
  • Мнения: 4 585
Всички дупета са секси, стига да са женски. Някой ден, като имам време,
ще пусна тема Перфектната пу/тка, но първо трябва да проверя дали няма такава.

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 01:30 от Вълкът с дълъг ник

# 54
  • Мнения: 627
Боже, и тия жени ли майка ги е раждала newsm78

Изключвам снимките от капитана Laughing Laughing

# 55
  • Мнения: 155
 Embarassed
Грешка, ето това е идеалното, перфектното дупе, и перфектното тяло  Wink

# 56
  • Мнения: 1 312
Всички дупета са секси, стига да са женски. Някой ден, като имам време,
ще пусна тема Перфектната путка, но първо трябва да проверя дали няма такава.
Вълчо,слагай точки,че ще ти лопнат портата за неопределено време.

# 57
  • Мнения: 4 585
Кое за вас е перфектното дупе ?! Колко малко , голямо , заоблено трябва да е ? За предпочитане е  да се  поставят снимки  Laughing


-----------------------------------------------------


От анкетата :

     Адриана   Лима     Оп 
 
      Анджелина      Джоли     Оп      

Да бе, няма да се поставят снимки. Ти, като искаш да се обърнеш към разбирачки на красота на тела и на части на тела, що не си пусна темата в красива мама? Което щеще да е логично.

http://www.youtube.com/watch?v=s4I3cuJoIJc

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 03:00 от Вълкът с дълъг ник

# 58
  • Мнения: 15
 newsm78 Ей,добре ли сте?По това ли ще се ценим,на това ли ще се радваме.Създала ги е природата  ,стегнати, съразмерни и още млади.без корекции.  Младост ,красота ,приятна гледка,но като си показваш  само дупето и да разчиташ само на него ?    Като гледам и  американските филми ,където в повечето случай  ,жената е като разгонена кучка , се питам и нямам отговор  ..къде остана  девойката ,жената с нейната загадъчност и загатването  на покритите прелести. Outta Joint А сега какво , ръкопляскаме на силикон, де отпред, де отзад.  hahahaИ масово оплакване ,че мъжете  биле недостойни.

# 59
  • Мнения: 0
newsm78 Ей,добре ли сте?По това ли ще се ценим,на това ли ще се радваме.Създала ги е природата  ,стегнати, съразмерни и още млади.без корекции.  Младост ,красота ,приятна гледка,но като си показваш  само дупето и да разчиташ само на него ?    Като гледам и  американските филми ,където в повечето случай  ,жената е като разгонена кучка , се питам и нямам отговор  ..къде остана  девойката ,жената с нейната загадъчност и загатването  на покритите прелести. Outta Joint А сега какво , ръкопляскаме на силикон, де отпред, де отзад.  hahahaИ масово оплакване ,че мъжете  биле недостойни.

Eеее чак пък толкова не сме оскотели  Naughty

Аз бих се радвал повече на това цялото:



отколкото само на дупето и  Wink

# 60
  • Мнения: 543
Не че са перфектни, ама момента е перфектен - това или пък това

# 61
  • Мнения: 13
Всички дупета са секси, стига да са женски. Някой ден, като имам време,
ще пусна тема Перфектната пу/тка, но първо трябва да проверя дали няма такава.
ooooh! Не знам колко ти е дълъг ... ника, но май бая защото по голямата част от кръвта  е съсредоточена там и мозъка изнемогва. С нетърпение  чакам   темата за перфектната пу/тка   , само трябва да акцентираш , че питаш на визия , че при тея неща перфектността се  състои и в детайли и усещания дето само от гледан не се разбират . Whistling


# 62
  • Мнения: 4 585
То е ясно, че потребителките в КМ са тия, които се стремят към перфектност. Аз си обичам уродливото тяло, харесвам си го и не се стремя да го променя. Отвреме навреме "красавиците" идват в клюкарника с темите си и искат да си играем заедно на Перфектния мъж, перфектното дупе, и др. такива. Ми ако исках, щях да отида в КМ да чета и пиша. Виж какво е Клюкарник по дефиниция, какъв е бил замисълът на Твореца:

Място за мнения и дискусии по теми, които не се засягат в останалите форуми.

допустимата широчина на изображения в подписа е 470 пиксела според правилата на форума.
В твоя подпис изображенията са с широчина 594.
Максималният брой изображения в подписа са две. В твоя са пет.

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 18:05 от Вълкът с дълъг ник

# 63
  • Мнения: 13
Не съм пускала аз темата , но за мен е подходяща и на двете места .
Ако това те мъчи , къде е пусната темата ,чакам с нетърпение тогава , твойта тема в КМ. 
Не се коси , т'ва са бели кахъри .

# 64
  • Мнения: 13


Място за мнения и дискусии по теми, които не се засягат в останалите форуми.

допустимата широчина на изображения в подписа е 470 пиксела според правилата на форума.
В твоя подпис изображенията са с широчина 594.
Максималният брой изображения в подписа са две. В твоя са пет.


А ти какъв се явяваш че така услужливо да ми напомняш .  Гледай там да регулираш кръвообращението успешно и не мисли за мойте подписи , или ще ги разкарам или ще ми ги разкарат .

# 65
  • Мнения: 4 585
Защо трябва да се явявам някакъв, за да ти направя забележка? Ти си просто един нарушител.
Ако съседката ми си метне найлонката с боклуци от терасата, ще й направя забележка, ако някой си е спрял колата на пешеходна пътека, ще му направя забележка, ако съседът слуша силно музика - също.

# 66
  • Мнения: 13
Защо трябва да се явявам някакъв, за да ти направя забележка? Ти си просто един нарушител.
Ако съседката ми си метне найлонката с боклуци от терасата, ще й направя забележка, ако някой си е спрял колата на пешеходна пътека, ще му направя забележка, ако съседът слуша силно музика - също.

Защото за това си има определени хора .   Peace


# 67
  • Мнения: 4 585
Освен тях всеки може да изрази гражданската си позиция. По твоята логика, ако видя да те насилват, звъня на 112 и почвам да се обеснявам - кой съм, къде се намирам, какво виждам.
Не предприемам нищо, защото затова си има хора.

# 68
  • Мнения: 1 324
Харесвам много и Адриана и Анджелина. Ще ме извиняват и двете, но пирфектното дупи е моето. Ама пусто не ми иде отръки да се снимам изотзад, за да приложа доказателствен матриал.  Crazy

# 69
  • Мнения: 13
Освен тях всеки може да изрази гражданската си позиция. По твоята логика, ако видя да те насилват, звъня на 112 и почвам да се обеснявам - кой съм, къде се намирам, какво виждам.
Не предприемам нищо, защото затова си има хора.


хахаха

Секи в нета голяма гражданска позиция вади . Но в реалността другояче  стоят нещата . Фактът ,че живеем в такава държава ,която се гаври по такъв начин с гражданите си и правата им, говори сам по себе си достатъчно за народа. На където го поведат - натам ходи .
Гражданската позиция е хубаво нещо , още повече когато има плод . Така ,че по -добре си я запази за площада примерно , или в моменти в които наистина има смисъл и нужда от нея , а не като незадоволен чичка ,тип "Мара подробната " ,  недоволен от живота,непрекъснато да изземваш  чужди функции и да правиш забележки наляво и надясно ,за щяло и не щяло . Казвам го понеже съм забелязала ,че ти е навик  . Но за да се успокоиш в твоя чест , подписа ми се състои само от 1 картинка  Wink

Хайде със здраве !

# 70
  • Мнения: 4 585
Не стига дето нарушаваш правилата, ами се и репчиш.
Още малко, ще ме напляскяш. Предполагам къде.

# 71
# 72
  • Мнения: 677
По перфектното дребнаво вълче дупе, предполагам. Едва ли, обаче.

# 73
  • Мнения: 13
По перфектното дребнаво вълче дупе, предполагам. Едва ли, обаче.
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 74
  • Мнения: 4 585
Малко е космато обаче, предупреждавам.
Вицеплейбоят защитава тема с дълбокомислени разсъждения  - аджеба, кой е перфектния гъз?

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 06:06 от Вълкът с дълъг ник

# 75
  • Мнения: 155
Малко е космато обаче, предупреждавам.
Вицеплейбоят защитава тема с дълбокомислени разсъждения  - аджеба, кой е перфектния гъз?

Ами като е "малко космато" направи си кола.  Joy
юНищо лично   bouquet

# 76
  • Мнения: 4 585
Защо да си правя, не  държа Анди хард, още по-малко пък Тони С. да ми го харесват.

# 77
  • Мнения: 155
Защо да си правя, не  държа Анди хард, още по-малко пък Тони С. да ми го харесват.

Поне секси ли е?  Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 15
Смешно ми е кифла като Джоли(ни тяло,ни лице) да бъде сравнявана с неотразимата и божествена Адриана Лима. Wink

# 79
  • Мнения: 604
Смешно ми е кифла като Джоли(ни тяло,ни лице) да бъде сравнявана с неотразимата и божествена Адриана Лима. Wink
ЕЕЕ ти пък нищо не каза!!!Верно че дупето на Адриана Лима е по- хубаво от на Джоли, но не смята; че втората изглежда като кифла·
Напротив- красива и секси!

# 80
  • Мнения: 4 585
Мен пък ми е смешно като жени оценяват други жени.
Аз, като гледам дупето на друг мъж, нищо не ми трепва.
Съответно не мога да преценя секси ли е, или не.

# 81
  • Мнения: 15
http://www.starsmaster.com/a/angelina_jolie_01/00.html
Плюс това Джоли има няколко операции.Едната е на брадичката.
А Адриана има перфектно тяло,уникални очи и устни,напълно пропорционално лице,хубава коса ,страхотен чар и  сексапил.

Sunglasses

http://www.gong.bg/uploads/photos_more/200810/path_3227.jpg

# 82
  • Мнения: 15
Мен пък ми е смешно като жени оценяват други жени.
Аз, като гледам дупето на друг мъж, нищо не ми трепва.
Съответно не мога да преценя секси ли е, или не.


Напротив.Една жена (с вкус) винаги може да оцени кое е красиво и кое не.Аз обичам красотата.И имам определен усет ,който смятам за най-добрия.Като жена според мен имам по-добър вкус от мъжете,които биха намерили за по-готина някакво момиченце с изрусена, изкуствена коса,с емо рисунчици,хаус облекло и нацапотено лице за по-красива от една екзотична,тъмна красавица. newsm78
Понякога мъжете ни веждат неща, които жените забелязват.Тук не говоря за търсенето на кусури.

# 83
  • Мнения: 10
Анджелина Джоли е хубава само в лице (което си е оперирала поне 20 пъти), тялото й е доста доста зле. Лима ми е симпатична и има хубаво телце, но не ми е секси.

# 84
  • Мнения: 4 585
Е, едно е красиво, друго е секси. И аз виждам красота в един арденски кон, в една старонемска овчарка, но не изпитвам желание да ги докосна, целуна.
Секси е нещо друго, дори не е задължително да е пропорционално, красиво.
Секси е да ти трепне нещо, да изпиташ желание да го имаш, докоснеш, целунеш.

# 85
  • Мнения: 593
Ето ви клипчета от финала на конкурса за най-секси дупе в света (Париж'2008):

http://www.youtube.com/watch?v=PGyz5dnRvHE

http://www.youtube.com/watch?v=wopREjMRyGg

... да се нагледате на мъжки и на женски дупета!  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 13
Малко е космато обаче, предупреждавам.
Вицеплейбоят защитава тема с дълбокомислени разсъждения  - аджеба, кой е перфектния гъз?

Абе виж сега , темата никак не е дълбока ни предизвикваща нещо като задълбочени мисли , но ти не само пишеш в нея  , ами и споделяш детайли и за собствения си задник  hahaha Joy 

# 87
  • Мнения: 2 478
Chudo смешничко ми се видя да плюеш Анделина,а да пуснеш тази снимка на Андриана Лима Laughing



П.С.Ако те интересува мнението ми по темата,има го на първите страници.

# 88
  • Мнения: 15
Le Soleil какво й е на снимката?Просто я пуснах...И, да Адриана е божествена и гола на плажа с мокра и чорлява коса...Няма място за сравнение между двете ,защото все едно да сравняваме езеро с кална локва.В случая Адриана е езерото.... Laughing

# 89
  • Мнения: 0
Аууу... дупета  Heart Eyes
Пък и секси  Hug
На Анджелинчето съм фен и си оставам такъв. Има невероятно присъствие и комплексно излъчване. А устните й са ...мамма миаа  Laughing
Обаче в тази анкета гласувам за Адриана Лима!
Анджелина дали няма да ми се обиди   fiuuuuuu
Нищо, ще компенсирам с  kiss

Истината е, че най-щастлив е мъжа, за който перфектното дупе е на жената до него. Приеме ли го, дори и с кусурите му, доста радости ще има Wink

# 90
  • Мнения: 4 585
Малко е космато обаче, предупреждавам.
Вицеплейбоят защитава тема с дълбокомислени разсъждения  - аджеба, кой е перфектния гъз?

Абе виж сега , темата никак не е дълбока ни предизвикваща нещо като задълбочени мисли , но ти не само пишеш в нея  , ами и споделяш детайли и за собствения си задник  hahaha Joy 

Явно за сефте си показваш носа извън израелската тема. Държиш се като ощипана одеска еврейка от разказ на Исак Бабел. В тоя форум съфорумки са споделяли за всякакви части на телата си. Ако не вярваш, кажи ми една част, и ще ти дам линк.
Запознай се например с тая тема, следвай линковете - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=346288.0
А пропо, ти първа се зае да обсъждаш дължината на ника ми и колко бил напомпан с кръв.

# 91
  • Мнения: 2 448
Вълчо, как го постигаш не знам, но винаги успяваш да се намърдаш между готини задници.   Sunglasses  Още си спомням как без малко да вземеш титлата за горещите чаршафи.  Crazy Laughing

# 92
  • Мнения: 4 585
Абе тая новачка се заяжда, виж предисторията. Започва от постинг 61.
Иначе нямам нищо против такива теми - покажете си сютиените, гащите,
перфектното тяло, бюст, гъз. Спестявате ми ровенето из еротични и порносайтове,
3 в 1 в любимия ми форум. Е сега мярнах тема с латиноамериканки. Сууупер.

# 93
# 94
  • Мнения: 13
Малко е космато обаче, предупреждавам.
Вицеплейбоят защитава тема с дълбокомислени разсъждения  - аджеба, кой е перфектния гъз?

Абе виж сега , темата никак не е дълбока ни предизвикваща нещо като задълбочени мисли , но ти не само пишеш в нея  , ами и споделяш детайли и за собствения си задник  hahaha Joy 

Явно за сефте си показваш носа извън израелската тема. Държиш се като ощипана одеска еврейка от разказ на Исак Бабел. В тоя форум съфорумки са споделяли за всякакви части на телата си. Ако не вярваш, кажи ми една част, и ще ти дам линк.
Запознай се например с тая тема, следвай линковете - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=346288.0
А пропо, ти първа се зае да обсъждаш дължината на ника ми и колко бил напомпан с кръв.

Хаха ,явно си надничал къде пиша  ! Благодаря за любезно предоставения линк , но за какво ми е ?! Аз не  обсъждам частите на тялото си нито тяхното окосмяване hahaha JoyА за заемането...просто исках да ти кажа ,че звучиш тъпо и вулгарно ,по начин по който би ме разбрал ,предвид ника ти и подтекста му .  Laughing
Ако бях невъзпитана щях да ти кажа ,че "тая " можеш да наричаш жена си например ! А аз си имам име и ник . Но понеже съм възпитана ще си замълча.  Laughing

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 02:31 от Анди (Hard)

# 95
  • Мнения: 4 585
Никакъв подтекст няма в ника ми. Търсиш под вола теле, под вълка - ник. Който търси, намира.

# 96
  • Мнения: 1 324
Ау! Тук прехвърчат искри! Май се очертава форумска двойка.
Моля, дръжте ни в течение за развръзката.  1dating luvbed

# 97
  • Мнения: 0
Възможно ли е някой да сравнява Анджелина с ЛИМА?!!! ЛИМА разбира се!

# 98
  • Мнения: 155
"тая новачка" обидно ли трябваше да прозвучи? Щото си спомням, че аз като бях "новачка" и с мен се заяде нещо? Проблем с "новачките" ли имаш? Или какво?  newsm78

# 99
  • Мнения: 4 585
Всички дупета са секси, стига да са женски. Някой ден, като имам време,
ще пусна тема Перфектната пу/тка, но първо трябва да проверя дали няма такава.
ooooh! Не знам колко ти е дълъг ... ника, но май бая защото по голямата част от кръвта  е съсредоточена там и мозъка изнемогва. С нетърпение  чакам   темата за перфектната пу/тка   , само трябва да акцентираш , че питаш на визия , че при тея неща перфектността се  състои и в детайли и усещания дето само от гледан не се разбират . Whistling
Е, върни назад малко, да видиш кой с кого се е заял де.

Естествено е да съм се "заял" и с тебе, така ли се публикува изображение в мнение - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=365585.msg10442166#msg10442166

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 11:12 от Вълкът с дълъг ник

# 100
  • Мнения: 660
Абе на кой му пука кое е най сексапилното дупе хахах.Ама ако много се вълнувате,ами моето е  най секси   Mr. Green Laughing Wink Joy

# 101
  • Мнения: 0
Цяла колекция от дупета:

http://fishki.net/comment.php?id=49915

Аз гласувам за :




# 102
  • Мнения: 2 757
Ето ви още малко дупета да оплакнете очи















Малко предник





# 103
  • Мнения: 155
Всички дупета са секси, стига да са женски. Някой ден, като имам време,
ще пусна тема Перфектната пу/тка, но първо трябва да проверя дали няма такава.
ooooh! Не знам колко ти е дълъг ... ника, но май бая защото по голямата част от кръвта  е съсредоточена там и мозъка изнемогва. С нетърпение  чакам   темата за перфектната пу/тка   , само трябва да акцентираш , че питаш на визия , че при тея неща перфектността се  състои и в детайли и усещания дето само от гледан не се разбират . Whistling
Е, върни назад малко, да видиш кой с кого се е заял де.

Естествено е да съм се "заял" и с тебе, така ли се публикува изображение в мнение - http://www.bg-mamma.com/index.php?
topic=365585.msg10442166#msg10442166

Що ми се струва, че не съм АЗ ЕДИНСТВЕНАТА, която слага изображения с такъв размер, НО ТИ само с МЕН се заяде, което ми е много чудно  newsm78 Или ти е хоби все с "новачки" да се заяждаш? Да не одариш на камък? Twisted Evil

# 104
  • Мнения: 10
Ето и малко артистични дупета от любимия ми фотограф - Игор Амелкович  Heart Eyes
http://free-sb.t-com.hr/fs67/Igor%20Amelkovich.jpg
http://gallery.photo.net/photo/2833855-lg.jpg
http://gallery.photo.net/photo/6489504-lg.jpg
http://gallery.photo.net/photo/5745964-lg.jpg
http://gallery.photo.net/photo/3703590-lg.jpg

Просто и Джоли и Лима бледнеят пред милиони безизвестни дупета  Mr. Green

# 105
  • Мнения: 4 585
Знам, че не си единствената, но не мога да се заяждам с всички,
трябва да работя, все пак.
Набила си ми се в очите, нищо лично.  Hug

# 106
  • Мнения: 155
Знам, че не си единствената, но не мога да се заяждам с всички,
трябва да работя, все пак.
Набила си ми се в очите, нищо лично.  Hug

Охооо, ти ако ме видиш наживо, не знам тогава,  Blush
Айде работи  Wink

# 107
  • Мнения: 13
Всички дупета са секси, стига да са женски. Някой ден, като имам време,
ще пусна тема Перфектната пу/тка, но първо трябва да проверя дали няма такава.
ooooh! Не знам колко ти е дълъг ... ника, но май бая защото по голямата част от кръвта  е съсредоточена там и мозъка изнемогва. С нетърпение  чакам   темата за перфектната пу/тка   , само трябва да акцентираш , че питаш на визия , че при тея неща перфектността се  състои и в детайли и усещания дето само от гледан не се разбират . Whistling
Е, върни назад малко, да видиш кой с кого се е заял де.

Естествено е да съм се "заял" и с тебе, така ли се публикува изображение в мнение - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=365585.msg10442166#msg10442166

Да , аз съм се "заяла" и ника му няма никъв подтекст   Naughty Whistling

Хората сами могат да преценят ,дали има спор/заяждане , кой го е започнал ,или просто не търпиш да ти правят забележки , но пък ти да правиш -т'ва ти е любимото.


Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 20:13 от Анди (Hard)

Общи условия

Активация на акаунт