Официални облекла - големи размери

  • 6 455
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 758
Ще ставам кума след 2 седмици. Моля, ако някой знае къде има официални тоалети, но по-големи размери - 52-56. Лошото е, че незнам какво точно търся.  Embarassed
Благодаря ви предварително!  bouquet
 Моля модераторите да не преместват темата веднага!  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 6 743
Има в един магазин който е И за бременни в началото на Пиротска!Малко след колоните!Късмет с избора и после да показваш снимки! Stop
И аз имам проблем с облеклото след това раждане  Embarassed

# 2
  • София
  • Мнения: 7 242
И аз ще следя темата с интерес Wink
на Бианка /до Шератон/ има много хубави неща голям размер, но цените са доста високи.
Не си ли мислила за шивачка?

# 3
  • София
  • Мнения: 5 826
Скоро имаше такава тема в Красива мама

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=34183.msg652922;topicseen#msg652922

# 4
  • Мнения: 10 758
Не си ли мислила за шивачка?
Мислих, но за това кратко време незнам кой ще се навие. а и ако не стане нищо, после ще се псувам , че не съм си купила готово. Аз гледах в нета някои, обаче баси цените . 300лв. най-евтината рокля. айде нема нужда. Ще пообиколя тия дни по Графа, и уличките около него.

# 5
  • Мнения: 10 758
Е точно това търсех.Пусках търсачката, с цел да ми покаже нещо, но явно не съм задала правилно Embarassed
Много ти благодаря!  bouquet
 

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
Тя темата е за официални дрешки, но ако някой знае магазин за по-големи дамски спортни дрешки ще съм му много благодарна. Обичам да ходя по-спортно - тъмни дънки и "спортно-елегантни" блузки Laughing

# 7
  • Мнения: 5 877
Аз харесвам магазинчетата на малките пет кьошета. Има и спортни, и официални. В индийските магазини също се намират големи размери дрехи. Аз панталони си намирам сравнително лесно, но с блузите имам проблем. В Поли и син имат по-големи дрешки, но според мен е скъпичко.

# 8
  • Мнения: 2 013
Не си ли мислила за шивачка?
Мислих, но за това кратко време незнам кой ще се навие. а и ако не стане нищо, после ще се псувам , че не съм си купила готово. Аз гледах в нета някои, обаче баси цените . 300лв. най-евтината рокля. айде нема нужда. Ще пообиколя тия дни по Графа, и уличките около него.

А къде в нета гледа тези рокли по 300 лева? Онлайн магазин ли е или просто сайт на магазин? Пусни линк, плийс.... Не че ще дам 300 лева за рокля, ама да разгледам, все пак.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 242
На Илиенци, като се застане с лице към гл. вход и се тръгне по улицата която го обикаля от ляво има няколко базара за стоки, произведени предимно в Б-я. Там има големи размери панталони, ризи и костюми, но не и по-спортни облекла.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 356
Ще ставам кума след 2 седмици. Моля, ако някой знае къде има официални тоалети, но по-големи размери - 52-56. Лошото е, че незнам какво точно търся.  Embarassed
Благодаря ви предварително!  bouquet
 Моля модераторите да не преместват темата веднага!  bouquet

казаха ми, че на Раковски, горе-долу срещу сградата на СДС има магазин с по-големи номера дамски дрехи, но още не съм ходила да го видя.
ако ти е удобно, мини да видиш и сподели после... Simple Smile

# 11
  • Мнения: 5 228
В Бинка в ЦУМ, но цените са високи.

# 12
  • Мнения: 1 381
МИРОЛИО , на Граф Игнатиев. Няма да сбъркаш ако отидеш там.- И не са безумно скъпи, за качеството което предлагат.

# 13
  • Мнения: 10 758
Не си ли мислила за шивачка?
Мислих, но за това кратко време незнам кой ще се навие. а и ако не стане нищо, после ще се псувам , че не съм си купила готово. Аз гледах в нета някои, обаче баси цените . 300лв. най-евтината рокля. айде нема нужда. Ще пообиколя тия дни по Графа, и уличките около него.

А къде в нета гледа тези рокли по 300 лева? Онлайн магазин ли е или просто сайт на магазин? Пусни линк, плийс.... Не че ще дам 300 лева за рокля, ама да разгледам, все пак.
Ето тук , има някои, които ми харесаха.Обаче като си представя как ще изглеждам в тях, направо настръхвам. Просто бях пуснала търсачката, и ги отварях всички.Само тук имаше цени.

Общи условия

Активация на акаунт