АГ клиника Селена гр. Пловдив - 6

  • 25 754
  • 277
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 122
е, хайде сега, ако бебето не захапва правилно какво да направят акушерките
нека не изпадаме в крайности в която и да е тема  Peace

# 271
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
жужагад,мен ме извика сутринта рано.

# 272
  • Мнения: 15
ЖУЖИ,определиха ли ти вече дата?на мен д-рМинев ми каза че ще определи към средата на м.май.каза че ще видим как върви беба и тогава.аз вече почвам да се плаша,колкото повече наближава. #Crazy иначе вече съм готова с повечето неща.

# 273
  • Мнения: 8 242
е, хайде сега, ако бебето не захапва правилно какво да направят акушерките
нека не изпадаме в крайности в която и да е тема  Peace

Точно това им е работата - да научат майката как да го поставя правилно..
А не след дъж качулка да й съчувстват, че са й разранени зърната..
Не е никаква крайност - най-нормалното нещо след раждането е ..

# 274
  • Мнения: 2 122
Духи, моля ти се, това е АГ клиника и Инвитро център, не е консултативен кабинет по кърмене
всичко опира до личната мотивация, кърмих Стефания 3 месеца с разранени зърна и не се отказах, кърмя и второто си дете, позволете и на други извън кръга на Лалече лига да знаят що е то кърмене и има ли почва у нас

# 275
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Всеки,който имаше въпроси относно кърменето му се отделяше внимание.Сестрите показваха как се слага бебето на гърда,каква да е позата на майката.И това за всяка родилка по отделно.Даваха помпа за кърма.Биеха инжекции с оксицотин,ако се налага.Едва ли в друга болница в Пловдив се обръща такова внимание.
Но може би на Духи й се иска още повече.

# 276
  • Мнения: 8 242
Всеки,който имаше въпроси относно кърменето му се отделяше внимание.Сестрите показваха как се слага бебето на гърда,каква да е позата на майката.И това за всяка родилка по отделно.Даваха помпа за кърма.Биеха инжекции с оксицотин,ако се налага.Едва ли в друга болница в Пловдив се обръща такова внимание.
Но може би на Духи й се иска още повече.


Не, не ми се иска още повече.. Не виждам защо е този сарказъм..
Просто ми се стори странно "подкрепяха ме" да кърмя с разранени зърна.. при условие, че като са толкова добри и обръщащи внимание не са го предотвратили  Wink

Защо скочихте на на нож не разбирам..  ooooh!

# 277

Общи условия

Активация на акаунт