за6то не раждам

  • 13 319
  • 246
  •   1
Отговори
  • Мнения: 137
не 4е вие знаете но аз пак да си попитам ''за6то не раждам'' newsm78 термина ми бе6е на 16.02.2009г. ooooh! а нито тапа пада нито контракции Whistling беба о6те не е слезнала в таза newsm78 и нямам представа какво става  #Crazy моля изкажете мнение Praynig

# 1
  • Мнения: 11 607
Момиче, ти защо не отидеш на лекар и въобще - нямаш ли наблюдаващ лекар, който да ти отговори на тези въпроси и да не се притесняваш? 7 дена преносваш и би трябвало да си в болницата по принцип с направление? Поне аз знам,че е такава практиката......

Леко раждане!

# 2
  • Мнения: 6
какво казва лекарят ти по този въпрос?  newsm78

# 3
  • Мнения: 137
Момиче, ти защо не отидеш на лекар и въобще - нямаш ли наблюдаващ лекар, който да ти отговори на тези въпроси и да не се притесняваш? 7 дена преносваш и би трябвало да си в болницата по принцип с направление? Поне аз знам,че е такава практиката......

Леко раждане!
ми ходя на лекар даже утре съм пак ама моята лекарка каза 4е нямам признаци скоро да раждам

# 4
  • Мнения: 6
Дано всичко мине добре и скоро да се похвалиш със здраво бебче! Но много сериозно говори с твоя лекар, защото знам за едно момиче което доста дълго време преносваше и накрая след като роди бебчето се наложи да стои в кувиоз! Не ти го казвам за да те разтройвам, но човек трябва да се информира според мен......Някои лекари са за  #2gunfire

# 5
  • Мнения: 2 521
Момиче, ти защо не отидеш на лекар и въобще - нямаш ли наблюдаващ лекар, който да ти отговори на тези въпроси и да не се притесняваш? 7 дена преносваш и би трябвало да си в болницата по принцип с направление? Поне аз знам,че е такава практиката......

Леко раждане!
ми ходя на лекар даже утре съм пак ама моята лекарка каза 4е нямам признаци скоро да раждам
Ами иди на друг лекар да чуеш още едно мнение.Аз мислех че вече си родила Wink

# 6
  • Мнения: 2 960
ооо и аз мислих ,че вече си в болницата Rolling Eyes
Отиди на друг лекар- доста време преносваш.За твое успокоение-потърси и друго мнение. Peace

# 7
  • Мнения: 2 110
После кажи какво става !

# 8
  • Мнения: 959
Ще родиш, няма къде да ходиш.  Wink

Потърси и второ мнение, за да се успокойш. Peace

Леко раждане! Simple Smile

# 9
  • Мнения: 9 814
Какво значи "няма признаци скоро да раждаш".
В Бг лекарите чакат една седмица след термин и ако дотогава няма бебе, раждането се предизвиква медикаментозно.
А от момента на термина е задължително да ходиш всеки ден на запис на тоновете на бебето.
От къде си и защо всъщност не си събереш багажа и право в болницата.

# 10
  • Мнения: 44
Аз първото дете го преносих девет дена.Родих го нормално без никакви усложненияза мен или детето.Не се притесняваи!Успех и леко раждане!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Направо отивай в болницата.Нямам добри впечатления от държавните доктори,които следят бременността.Май могат да мерят само килограми и кръвно Close

# 12
  • Варна
  • Мнения: 365
На мен ми казаха, че ако до седмица след термина не родя, ще ми предизвикат раждането...мисля че няма да загубиш ако отидеш при още един лекар

# 13
  • Мнения: 9 973
а дали не ти е сбъркан термина?Дори и да не е,случва се жени да преносват по 10 дни

# 14
  • Мнения: 113
а дали не ти е сбъркан термина?

и аз точно това си помислих

Общи условия

Активация на акаунт