1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 26

  • 23 856
  • 440
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 142
Гласувах първа позиция.
Днес сме много активни,момичета.Особено аз Joy.Иначе повечето ви чета.

# 16
  • Мнения: 959
Според мен бабето се обиди на снахата щото те все зад нея заставаха пък в един момент така им посрами очите,и пак запази всичко в тайна ни мъжа си каза ни на сина си, ама и Фюсунката, не стига че сгазила лука ами и не ще детето в къщата,че да няма тя да го гледа, те старите и нея и децата и гледат, а тя неблагодарница, че Алито е л....о, такова е ама ако го беше прикоткала по верен от него едва ли щеше да има(така си мисля поне).

Това си беше постановка - нали трябваше да напусне къщата по заповед на "мама", и не трябваше да се разбере, точно защо си тръгва.
Е, така е ама и снахата ако е мислила че ще се оправи сама да си върти къщата що не е поискала, да я отделят, аз не си спомням да е имало такъв момент newsm78.

Фюсун мисля, че май искаше точно това ... Rolling Eyes ама може и да греша...

# 17
  • Мнения: 19
Гласувах с опция 1 - семейството трябва само да си решава проблемите..отделен е фактът, че когато Али Кемал кръшкаше , Фюсун не можеше да си затвори устата и й помогнаха свекърите

# 18
  • Мнения: 380
хехех,как се кефя,за първи път на първа страница Hug
за анкетата- ще кажа на Али Кемал,пък каквото се разберем,а тука за опозоряване не става въпрос,а за обикновени взаимоотношения между съпрузи Peace
Точно си е опозоряване за тях.От наща камбанария е друго затова не можем да дадем еднозначен отговор но те могат.ПОЗОР снаха им спи с друг мъж Въйййййй

е,да ама нали анкетата е,какво аз ще направя,т.е. моето си разбиране,и не е уточнено дали трябва да си мислиш че си туркиня ако ще отговаряш  Wink
но то по същата логика,и Фюсун не би постъпила така ако се беше замислила малко повече какъвпозор нанася върху семейството си newsm78

# 19
  • Мнения: 23
Съгласна съм с TraYkovA - по напряко ще бъде направо с татето да говори, така и така охлюва първо там ще тича

# 20
  • Мнения: 2
Гласувам,че ще кажа на Али-Кемал и ще се разберем с него.
И аз не разбирам бабк,а я харесвах много!
Но човек,ако е на мястото на Фюси може да лудне-змия,змия ама прости на охлюва.Аз на нейно място щях да му простя,но и ще го поставя в същата ситуация за да види хубаво ли е?
Mariavilka благодаря ти и поздрави на рожденника в къщи!
Още за ситуацията: в цялата история най-лошото е чч живеят заедно двете поколехния-разбория няма да има никога щом са заедно!Мисля,че със всички ни е така!

# 21
  • на морето
  • Мнения: 103
Цоп!
Записче !
Пак много сте писали -до втора страница се вредих!
Ам то си има и за какво !
Да, Дааааа ,  стана интереснооо!
Бегом ,сега обратно , да чета !

# 22
  • Мнения: 904
Първо, е било добре че е влязла в тяхната къща без любов щото те са я избрали за сина си, ама не и харесва че ще трябва да се подчинява, и ако е било така за всички как пък Шехито и покойният син са се опълчили и са живели без паричките на Бурхан пък Фюсунката клепнала уши,ей туй точно не ми е ясно, като се е хванала на това хоро да го играе до края.

# 23
  • София
  • Мнения: 625
Ками, много трудна анкета! Не знам какво да отговоря!?!

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 277
Ох тая серия ми обърка представите тотално.Надиде ми падна много в очите, не за това че изгони Фюсун, а за това как раздели децата, нарече Бурчин "невръстно дете", не беше честно.Значи големите момичета са ги отгледали с Бурхан и не можа да ги даде на Фюсун, а малкото и го даде.Много егоистично.Не че защитавам Фюсун, но Надиде направо ме разби - никоя майка не заслужава това.
А Шех направо ме дразни вече...ужассс.Онур още по принципен и строг ми се видя - браво.
А Керем е егати пича - в сцената с тел. разговор на Бену ми идваше да скоча да го изям - сладур.

# 25
  • Мнения: 904
И още нещо що като се заговори да се разведат така се дърпаше, щото ще спре кранчето с парите, ако е човек и жена с достойнство щеше да се съгласи още тогава нито резил щеше да има пък и едва ли щяха да и оспорват правото да си вземе и трите деца, и издръжка прилична щяха да и дадат, да ама не пусто човешко око все се не пълни, все му малее.

# 26
  • Мнения: 267

А Керем е егати пича - в сцената с тел. разговор на Бену ми идваше да скоча да го изям - сладур.
И на мен ,ама Шмети дебне  smile3506Mr. Greenвнимавай Whistling  smile3508

# 27
  • Мнения: 380
Първо, е било добре че е влязла в тяхната къща без любов щото те са я избрали за сина си, ама не и харесва че ще трябва да се подчинява, и ако е било така за всички как пък Шехито и покойният син са се опълчили и са живели без паричките на Бурхан пък Фюсунката клепнала уши,ей туй точно не ми е ясно, като се е хванала на това хоро да го играе до края.
Шехито и Ахмед просто не са били желани там,а не че  са ги изоставили по собствено желание,иначе сигурно и Шехи си е мечтала,както и всяка млада снаха сигурно,да си живея задружно със свекърите. По-скоро още по-осъдително щеше да е поведението на Фюсун ако още с женитбата откаже да живее със свекърите Mr. Green
А Фюсун наистина искаше собствен дом и дори събираше тайно пари Peace

# 28
  • Мнения: 552
Момичета,аз не пиша често,но тази серия ме натъжи ужасно много Cry
Надиде ми падна в очите много,как можа да причини това на Фюсун,незнам...да я отдели от двете деца и по-лошото/поне според мен/да раздели три сестри NaughtyНикоя постъпка/освен реална заплаха за нечий живот,не й прощава постъпката/.
Че Фюсун е ужасен характер,така си е,ама и тя не го заслужаваше.
Сега ми изплува един предишен момент,в който бабка пак ми направи ужасно впечатление-когата Джансел беше още бременна и изчезна,бабка каза на Бурхан,че сама да си сърба попарата,да си отглеждала сама детето,да е мислила като е спала с женен мъж.
А пък майка й на Джансел е по-голям охлюв и от Али Кемал ooooh!

# 29
  • Мнения: 23
"Но човек,ако е на мястото на Фюси може да лудне-змия,змия ама прости на охлюва.Аз на нейно място щях да му простя,но и ще го поставя в същата ситуация за да види хубаво ли е?"

Е то тя това и направи, обаче за "нашите" не е като за "вашите" както се оказа.
А на мястото на Фюсун и аз щах да лудна - егати, дъщеря ми е на 14 г. и има повече лично пространство и свобода от нея.
Относно последния коментар - Шех и Ахмед са били лудо влюбени, свободни и с добро образование. Нищо от това не е за пренебрегване. Фюсун е майка на три деца, без диплома и май не е имала думата при сключване на нейния брак (както и Али К. де). Не съм сигура че в случая е въпрос на алчност..

Общи условия

Активация на акаунт