Вредна ли е честата употреба на автобронзанти ?

  • 6 290
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 374
прекалено перфектно звучи, за да е истина  Grinning
но трябва да се престраши някой да иде на тази процедура и да сподели мнение
аз бих, но мисла, че няма в Русе

# 16
  • Мнения: 2 229
На мен ми е интересно как те правят вкъщи. newsm78 Не е ли като кабина с пръскане, Hollywood tan му викаха?
...
А, тo е обяснено в сайта! Grinning

Само не видях никъде да пише, колко време трае ефектът?

# 17
  • Мнения: 374
всичко си пише в сайта
само ако някой каже, че има и в Русе- отивам.не можах да намеря информация в нета за нашия град, иначе в София услугата се предлага на доста места

# 18
  • Мнения: 374
май само аз си пиша в тази тема  Laughing но съм развълнувана, защото намерих услугата спрей тен и в Русе и ще отида да видя какво ще излезе от цялата работа

# 19
  • Мнения: 123
                                     


                                        bubi_f
               ще чакам да пишеш след процедурата  Peace

# 20
  • Мнения: 4 435
Така като чета си е същата работа като спрей-кабуините, само че ти го пръска човек.  Вече един път съм се прецаквала с такава машина, нямам желание за втори път.А и мразя да имам разлики,а опцията да съм чисто гола пред човека, някак си не ми допада.

# 21
  • Мнения: 256
аз искам само за лице препоръчайте ми някой хубав

# 22
zdraveite momi4eta  iskam da vi kaga 4e avtobronzanta na venus e strahoten  super ten  i nikakvi petna

# 23
Здравейте момичета! Видях, че споменавате за тен процедурата с пистолет. Аз също не мога да съм ви от полза много, но го гледах веднъж в На кафе при Гала. Ето и самия материал:
http://vbox7.com/play:6b9310ac

# 24
  • в белята
  • Мнения: 536
Аз да кажа ,че с Clarins delicious self tanning cream стана много добър цвят и супер лесно се нанася.Снощи се намазах не станах на петна,но сложих по малко и не е много силен загара ама за мойта бяла кожа е супер.Единственото гадно е ,че си я има оная остатъчна миризма на автобронзатите,нищо ,че точно този го рекламират ,че мирише супер ( това е вярно докато не изсъхне ).Точно на тази фирма ми се щеше да пробвам спрей тена ама не ходят по други градове ,а в нащия град само едно студио предлага такава процедура и цвета е един и е много тъмен.
По темата - не мисля че са чак толкова вредни автобронзатите особено новите поколения и по високия клас такива.Във всеки случай те не са забранени както солариумите в някои страни.

# 25
  • Мнения: 1 252
Здравейте, момичета ! с много бяла кожа съм и никога /дори и на солариум / не мога да направя тен!
Препоръчате ми някой бронзант!
една позната ползва на "Лореал" , но вчера се намаза и нямам още отзиви...
Някой ползвал ли го е? Hug

Общи условия

Активация на акаунт