Бъдещи ЮНСКИ мами 2009! Тема № 35

  • 11 928
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 753
Нямам тъмна линия и преди нямах.
Не съм имала оттоци, дано сега също нямам.

# 241
  • Мнения: 9 814
 hahaha Joy Joy rotfImbo rotfImao
Пет минути се чудех как се нарича това тъмно нещо на корема от пъпа надолу и най-накрая измислих лента...... а то се казваше линия.
Абе много съм изглупяла ooooh!
Муцуна , успокой ме, ayas ти също!
Хайде лека вечер от мен!

# 242
  • София
  • Мнения: 2 658
аз също не съм имала нито отоци, нито кафява линия. За сега също нямам.

# 243
  • София
  • Мнения: 6
Франческа  май аз съм без тъмна лента на корема още, с предишната ми бременност излезе доста късно към 8 месец, мисля си че  и сега ще бъде така   bouquet.

# 244
  • Мнения: 35
има ли мами без тъмна лента на корема?
аз също нямам такава линия Peace

# 245
  • Мнения: 24
Аз също нямам тъмна линия, но предишната бременност си имах, сега не се е появявала.
viper koнсултирай се с лекаря си за изследванията, стискам палци всичко да е наред.

lili_to сега се сетих да ти благодаря за инфото за хималайската сол, намерих си я и моята е на Аквасорс и от вчера си правя промивки на носа и съм много доволна от резултата.

за отоците аз миналия път имах отоци, надявам се този път да ми се размине

Някой ме изпревари и е отговорил за прегледите.

Да не забравя да честитя девойката на Щастлива бубичка  stork-girl

# 246
  • Мнения: 136
Аз пък имам, но е много бледа и само от пъпа надолу засега. Много си я харесвам, придава ми съвсем бременелски изглед на корема. Но пък пъпът ми се застопори и май няма да се обръща, което изобщо не ме притеснява обаче  Simple Smile

# 247
  • Мнения: 27
Аз си имам малко по тъмна линия от пъпа надолу,но ми е много симпатична.И пъпчето ми си е изпъкнало Grinning

# 248
  • Мнения: 69
Нямам тъмна линия и аз Simple Smile

Фреш, тази история звучи толкова невероятно, че не ми се вярва да е истина. Ако й бяха изтекли водите, трябваше да е родила вече - със или без лекарска намеса. Според мен някой там във Варна се е объркал здравата и се е получил "развален телефон"...

Да споделя голямата радост от последния час при мен - и сестра ми чака момиченце!!! newsm44  Simple Smile Нашите родители ще са баба и дядо на 3 момиченца  stork-girl stork-girl stork-girl Simple Smile Баща ми беше на 7-мото небе като ми каза!  newsm44

Потенето при мен не е било проблем преди, но веднага след забременяването се повредих Simple Smile И сега съм с някакъв супер силен американски рол-он, който като свърши, ще надам вой... Дано Рексонките свършат работа

Ох, напоследък се кефя на миризми като бензин, блажна боя, лак за нокти... чак се плаша!   Sick На някой случва ли му се тази гадост?  Sick

# 249
  • Мнения: 79
Аз също си имам линия но е много бледа
за потенето не се изпотявам повече,но от време на време ме заливат топли вълни,
понякога пък ми е много студено,абе хормони Laughing

KaterinkaM надявам се да е било така с историята,наистина звучи доста невероятно
Честито на сестра ти  bouquet

# 250
  • Мнения: 6
 И на мен ми се появи линия на корема, но е бледа за сега.
Отоци предния път не съм имала, както и киселини, надявам се и сега да е така.
За потенето-не се потя, но на моменти ме обливат горещи вълни, особено ако чакам някъде на опашка.
Катеринка, честито момиченце на сестра ти!

# 251
  • Мнения: 639
Катеринка, честито за сестра ти! Женско царство ще сте в къщи  Laughing

Линийка на коремчето имам бледичка и много и се радвам  Mr. Green Отоци и киселини нямам, надявам се и занапред да е така! За потенето - миналия месец ми се случваше, но само нощем.

При зъболекаря мина бързо и безболезнено, с лекарство съм, във вторник ще затваря. Много съм му благодарна и много го харесвам как работи - докато усетиш и малка болка, и вече е свършил  Wink
Аз имам ужасни зъби, от малка съм по зъболекари, както се казва - нямам неоправян зъб в устата  Cry Дано Бебчо има зъби като на татко си - идеално подредени, белички и здрави (мъжът ми влиза с мен като съм на зъболекар -  хем защото зъболекарят ни е приятел, хем защото му е интересно, че на него зъболекар досега не му е бъркал в устата, освен на профилактиен преглед, да ми е жив и здрав!)

# 252
  • Мнения: 753
И аз знам, че като изтекат водите, до 24 часа трябва да стане раждане.
А на мен никак не ми харесва да има кафява линия - ама какво да се прави - особености на бременността Simple Smile Много от бременните имат, дано не ми се появява, а и окосмение, че ще стана като маймунче Simple Smile
За сега си имам една кръгла футболна топка отпред и толкова Simple Smile Като се гледам, харесвам се. А в началото имах чувството, че ще стана огрооомна Simple Smile
Катеринка, радвам се за бъдещата братовчедка на твоите кукли!

# 253
  • Мнения: 168
Lili_to, за тези пъпчици, от опит мога да кажа че е нещо ужасно.Предната бременност ми излязоха 7 месец и положението се влошаваше,не можех да мигна и секунда от сърбеж,а корема ми беше направо огън.Отидох при личния,а той ме изпрати на кожен, който пък ми каза "успокой се,това е една от екстрите на бременността,като родиш ще се оправиш" Shocked.Е изписа ми един мехлем с който да се мажа и наистина сърбежа намаля,но пъпките си останаха до момента в който родих.Та съвета ми е вземайте мерки докато е време!
Катеринка, честито момиченце на сестра ти Peace!
Честито и на Щастлива бубичка  Hug!

# 254
  • Мнения: 43
Здравейте и от мен  bouquet-да съобщя,че и ние си чакаме момиченце.Всички сме много щастливи,защото тайничко се надявахме да си имаме момче и момиче.

За изписването-не съм купувала готов комплект,защото все нещо не ми е харесвало в него.За втория път-незнам,сигурно като тръгна по магазините,тогава ще преценя.

На мен пък ми се появи едно петънце на корема,което от време на време ме досърбява.Миналият път имах на крака такова нещо и ми изчезна веднага като родих,но линеа негра на корема не съм имала.
Ние с таткото сме единодушни,че не искаме той да присъства на раждането.

Общи условия

Активация на акаунт