www.shiekhshoes.com Още един магазин за обувки

  • 903
  • 2
  •   1
Отговори
  • Nice / France
  • Мнения: 225
www.shiekhshoes.com  - Мисля, че не съм засичала този сайт за обувки тук, и реших да го споделя с вас.  Видях го в един друг форум. Още не съм поръчвала, но определено ще направя една поръчка за проба.

 Ето и коментара на авторката:

ShiekhShoes е един от утвърдените магазини в Щатите. Тук може да намерите мъжки, дамски и детски обувки, облекло и аксесоари. Смазващото разнообразие на обувки обаче ме покори - почти 10 000! чифта. Тук ще покажа само някои от тях, за да добиете представа за какво става въпрос.
 Магазинът предлага доставка до България, като цената при поръчка до 5 чифта е 29,95 долара, от 6 до 10 чифта - 49,95 долара, а над 10 чифта - 159,95 долара с пощенската услуга на USPS. Доставката трае около две седмици.

Плащането става с кредитна карта или чрез PayPal.


Малка поправка доставката до 5 чифта е 25,95 долара

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 22:27 от Svetoslava

# 1
  • София
  • Мнения: 3 972
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=357955.msg9708426#msg9708426

Много некоректни, поръчах на 4-01, дойдоха на 19-02. Качеството е лошо, всички обувки за направени в Пакистан и са изкуствени. Номерата си отговарят! Писах 7 писма докато ми изпратят нещата, едни обувки от 22 долара бяха свършили и вместо да ми изпратят другите два и да си изстеглят парите ме накараха да си избера друг заместващ чифт иначе щаха да ми анулират поръчката. Но намалението беше свършило и успях да избера само едни сандали за 11 долара, които да са по-евтини от 22 долара. В крайна сметка си изтеглиха първоначалната сума. Не ми е за 11-те долара, но все пак...Пишеха ми жени с испански или индийски имена с английски под всякаква критика....Абе ужас!

# 2
  • Nice / France
  • Мнения: 225
хъмммм, уж проверих с търсачката за този сайт, но тази тема не ми излезе.

Благодаря, че сподели. Peace
Модераторите може да изтрият темата, ако сметнат за необходимо.

Общи условия

Активация на акаунт