Цикълът след стимулация с МЕНОГОН

  • 3 256
  • 12
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 37
Скъпи момичета, моля ви споделете за цикъла след стимулация с Меногон!Как е при вас ? При мен май е зле...........защото вместо кръв имам кафяво зацапване. Дали е нормално това?
Моля ви за отговор! Praynig

# 1
  • Мнения: 2 343
Първите 2 дни беше зацапване, после нормално.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 710
При мене си беше нормално. Изчакай малко, може да си тръгне, както трябва.

# 3
и при мен започваше със зацапване, но после си беше нормално. не се притеснявай. Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 37
Ами не- не тръгва както трябва а вече е петия ден. Проблема е че трябва да си направя хормонални изследвания между 3-5 ден от цикъла , а май трябва да изчакам другия месец. Ами ако и тогава е така... Sad

# 5
  • София
  • Мнения: 23 162
а тест за бременност прави ли?

# 6
  • Мнения: 2 422
а тест за бременност прави ли?


 Peace

и как само с меногон ли си стимулирана пиеш ли някакви хапчета в момента newsm78

На мен след стимулацията си ми тръгна като по часовник Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 537
Утрогестан да слагаш? При мен цикълът се бавеше 4-5 дни, когато правех инсеминации, но беше от утрогестана. И почваше точно като кафяво зацапване. Стимулация само с меногон имам една, в подписа ми е. Пожелавам ти този късмет!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 37
Благодаря ви момичета!
Не, не съм правила тест за бременност! Честно казано - не смея, след толкова много разочарования, надали съм бременна!Но кой знае? Да взема наистина да пробвам

# 9
  • Варна
  • Мнения: 37
Стимулацията беше с Меногон само. Като постепенно увеличавахме дозата - до 3 ампули , жалко - имаше фоликули но най големите бяха само 12 мм и се отказахме. Това продължи 2 седмици! Ужасно е!

# 10
  • Мнения: 1 988
момичета, а някой от вас да знае дали меногона се повлиява от алкохол? т.е. може ли да се пие алкохол, докато те стимулират с меногон? в листовката нищо не пише, а след 2 дена съм на парти...та се чудех дали мога да си позволя чаша вино Embarassed?

# 11
  • София
  • Мнения: 23 162
момичета, а някой от вас да знае дали меногона се повлиява от алкохол? т.е. може ли да се пие алкохол, докато те стимулират с меногон? в листовката нищо не пише, а след 2 дена съм на парти...та се чудех дали мога да си позволя чаша вино Embarassed?
Чаша вино може, поне на мен ми разрешиха като питах.

# 12
  • Мнения: 1 988
благодаря ти бамбарадамбара Hug това означава, че не оказва влияние върху стимулацията нали? няма опасност да не подейства меногона?

Общи условия

Активация на акаунт