коремчето

  • 1 389
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 513
Момичета кога ще ми се прибере корема родих преди кажи речи 10дена ама корема ми вместо да спада имам чувството че се увеличава  Wink кога ще се поприбере малко де , не  предендирам да се стяга ама поне да не е така издут .

# 1
  • Мнения: 5 299
ЕЕЕеееееее много бързаш бейби Laughing Аз родих преди 4 месеца и почти ми се е прибрал корема,но имам още малко.Всичко зависи от мускулатурата bowuu

# 2
  • Мнения: 456
4 месеца ли???? При мен още малко и година ще стане... Но първо е до мускулатура и второ аз не съм правила никакви коремни преси или други упражнения...(от чист мързел)... Embarassed Embarassed Embarassed.

# 3
  • Мнения: 6 472
Много е индивидуално Grinning С дъщеря ми, корема ми се прибра още първата седмица. Сега ще видим как ще е Flutter

# 4
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Моя корем все още не се е прибрал напълно, но не съм правила никакви упражнения и диети.

# 5
  • Мнения: 1 645
Моят корем се прибра на 4 месец след раждането тогава си възвърнах и килограмите без да съм правила каквито и да е упражнения.Може би зависи от мускулатурата.

Даниел - 21.04.2004г.

# 6
  • Мнения: 278
Моя доФтор каза че като спра да кърмя ще отслабна сега заради ХОРМОНИТЕ няма никаква надежда

# 7
  • Мнения: 8 769
След като родих дъщеря си коремата спадна за около 4-5 месеца. Сега обаче съм все оше в третия месец бременна....май този път ще отнеме повечеко време, макар да бележа спад (Бебе е на 4 месеца). Тъй че Сам, спокойно, имаш време!

# 8
  • Мнения: 2 978
Момичета кога ще ми се прибере корема родих преди кажи речи 10дена ама корема ми вместо да спада имам чувството че се увеличава  Wink кога ще се поприбере малко де , не  предендирам да се стяга ама поне да не е така издут .

Хехе сладурка Heart Eyes....чакай малко....9месеца си качвала, а сега искаш да стане на секундата. Sunglasses

Споко..като се заплеснеш с ангажиментите покрай бебока и няма да забележиш кога се е прибрал Wink

И на мен ми беше неприятно, не за нещо друго, ами защото вече беше празен..пък все така издут Blush...ама ще се прибере, къде ще ходи Mr. Green...

Поздрави!!!  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 2 896
Моя доФтор каза че като спра да кърмя ще отслабна сега заради ХОРМОНИТЕ няма никаква надежда

ох, и аз се надявам да е така...щото 3 месеца след раждането коремът ми е както беше в 5-6 месец от бременността  Embarassed
малко успокоително действа и това,което казват че при кърмене гърдите тежат около 1-1,5 кг., та като извадя и тях стават малко по-малко килцата за сваляне.
Една приятелка, която роди наскоро ми каза: Споко, като спреш да кърмиш ще станеш наполовина....ако знаеш как се моля наистина да стане така... Praynig Praynig Praynig

# 10
  • Мнения: 5 577
Честито бебе първо!

За корема има време, ще се прибере, няма как.

Моя бързо се оправи, но все пак за половин година поне.

# 11
  • Мнения: 1 313
моя още не се е прибрал, не че залягам много над упражненията....

# 12
  • Мнения: 2 255
Споко има време - не го мисли радвай се на бебчо  smile3521

След първото май спада по-лесно. Поне при мен след първия син не си личеше че съм раждала, ама сега все още имам малко за прибиране  Weary

Калоян - 29 септември 2004 г.
Кристиан - 8 ноември 1992 г.

http://www.bgphoto.net/viara_bg/

# 13
  • На небето
  • Мнения: 5 530
И аз до към 3-4 месец бях без корем. Не съм правила никакви упражнения или коремни преси. Е не съм плоска като дъска както преди, но това беше старото време...

# 14
  • Мнения: 4 358
Моят се прибра веднага, но остана да виси кожа... беше ужасно грозно  Sick
Огнян е роден в края на октомври, до лятото кожата се беше прибрала.

Общи условия

Активация на акаунт