Как се отнасят половинките Ви към Вас?

  • 5 715
  • 98
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 46 434
Нормално, не е от романтиците, но не е и темерут Laughing

Но явно сме единствените, които при спор си показват рогцата Thinking

# 46
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 438
Всичко което прави го приемам лично ; ходи на работа ,изхвърля боклука ,пазарува,сменя памперси ,играе си с детето ,не се оплаква ,не мрънка,не знае защо съм изнервенна,не ми подарява цветя ,не излиза сам ,ако сме заедно ,то е на шкембе чорба,винаги е готов за секс ,но не ми го показва .Не казва ,че ме обича ,не споделя проблемите си ,не може да казва ;благодаря ;а сигурно иска...Значи добре се отнася към мен  Blush

# 47
  • Мнения: 19
добре се отнася...перфектно бих казала.Ако кажа,че не сме се карали ще излъжа...комин без дим няма както са казали старите хора.Но смело мога да кажа,че ние с него сме един екип в живота вече 14 години.Компромиси,помощ и разбиране от двете страни...Любов от двама ни.Обичам си го много!

# 48
  • Мнения: 150
Чета си аз..в този ред на мисли,ако не се отнасяше добре,сигурно нямаше да ми е половинка,нали така?  Grinning
А иначе-добре се отнася..но естествено си има неща,които ме дразнят..напоследък е много изморен и все му се спи,това много ме ядосва,защото на мен хич не ми се иска да си проспивам дните..никога не ми казва,че съм хубава,макар и да го мисли,а сами знаете..има дни,когато е много приятно да чуеш нещо такова..Прави ми малки подаръци чат-пат без повод,грижи се за мен безрезервно, не се извинява често,но за сметка на това е от типа хора с които можеш да седнеш и да си поплачете заедно, да си излееш всичко и накрая да те разсмее с някоя глупост..такива,малки неща.
Много е истински и съответно отношението му към мен и към другите е такова,това ценя най-много.Няма отношение "за пред хората" и "за вкъщи".
Замислих се над поста на NikiFin..никога не съм усещала такова желание на всяка цена да сме мили и добри към всички, но се е случвало при разговор с някой да открия,че този човек има коренно различно мнение за нас като двойка- повечето познати мислят, че сме перфектната двойка тип "сбъдната мечта" ,а всъщност сме тоолкова далеч от това определение.Оказва се,че не е необходимо да се преструваш , хората и сами се заблуждават успешно Simple Smile

# 49
  • Мнения: 3
Отнасят се много добре,с уважение.Но почти няма такъв мъж,който да не помрънква от време на време Simple Smile

# 50
  • Русе
  • Мнения: 7 766
ПИрфектен е. Възпитала съм го както трябва. Рядко си позволява да мрънка, но то е когато използвам кредитната карта по-често  Mr. Green
Само един път се подхлъзна , ама аре, простено му е.

# 51
  • Мнения: 940
Не мрънка, не ме обижда. Отнася се с уважение към мен. Много рядко се караме, и то никога сериозно. Не ми повишава тон, но очаква това и от мен. Често ми прави комплименти, даже ми се обажда и през деня докато сме на работа доста често да ми каже колко много му липсвам.
По принцип аз съм мрънкащата.

# 52
  • Мнения: 417
Доволна съм, обича ме, уважава ме.Казва ми почти всеки ден ,че съм хубава или нещо от сорта...Аз съм мрънкалото, като ми е криво без причина си го искарвам на всички около мен(това все се заричам да променя, но мрънкането си е женска черта според мен).Затова си го обичкам аз него ! Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 293
Ех човек като чете тая тема има чувството,че е попаднал в рай за истински мъже  Laughing

Всички едни любащи,невикащи,немрънкащи,усмихнати,благородни,мили и услужливи...леле....

По темата : Много сме чепати и двамата и в това ни е чара.Някой ако ни слуша острани може да си помисли,че ще се хванем за гушите всеки момент.Това е в моментите в които спорим.Като спорим пази боже да има хора наоколо.Всеки държи на своето до дупка и става грандиозно.

За протокола: Отношението му е такова каквото си повикам.Ако го дразня-ще се дразни.Ако го предразположа за  романтична вечер - ще е романтичен. Ако му се развикам - ще се скараме. Ако съм изморена - ще свърши всичко вместо мен,дори ще ми оправи леглото за да си легна. И няма гък да каже.

Общо взето не мисля,че мога да му се кача на главата но той знае същото важи и за него  Heart Eyes

Трудно е но се обичаме, кво да праиш  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 494
Все едно,че ме няма, просто не ме забелязва!

# 55
  • Мнения: 316
Безкрайно толерантен е! В къщи сме на принципа: "Ако ме обичаш, купи ми Свобода!"

# 56
  • София
  • Мнения: 4 005
Е, само мен ли ме бие в петък?!

# 57
  • Мнения: 301
Е, само мен ли ме бие в петък?!

моля, моля, да не би да се оплакваш  Thinking
само веднъж седмично те поступват, пък ти се оплакваш  Whistling
каква жена си значи щом не носиш на бой  hahaha

# 58
  • Мнения: 2 196
Е, само мен ли ме бие в петък?!
Е само в петък ли?! Ами другите дни?
Той направо те пренебрегва, да знаеш. Аз не бих търпяла подобно отношение. Naughty

# 59
  • Popovo
  • Мнения: 219
Идеално се допълваме.Той не мърмори, аз мърморя.Той е инат, аз не съм.Той работи, аз мързелувам (понякога).Но не знам след 20 години как ще е. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт