Мамолог във Варна

  • 16 930
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 014
Един път съм ходила профилактично на ехография при Д-р Симеонова /частен прием/ и беше много внимателна и любезна. Дори и показвах предни мамографии, тя ми каза, че ехографията е достатъчна, т.е. без симптоми да не се облъчвам да правя всяка година мамография.

# 16
  • Мнения: 3
Няколко думи за впечатленията ми от д-р Симеонова.
Този месец имахме запазен час за преглед в св. Анна за мен и майка ми. След като ми бе извършен прегледа, учтиво я помолих да ми бъде издадена  фактура, тъй като трябва да отчета разхода пред моя застраховател. След като тя чу това, буквално й се смени изражението и побесня newsm61, като ми каза, че трябвало да я уведомя от самото начало за да не ме преглежда, цитирам: „Аз от този преглед нищо няма да взема, така че, ако и майка Ви е със застраховка няма да я  прегледам”.
Не можах да повярвам на какво станах свидетел  #Bad Talk , а тя най-нагло ми обясни, че в такъв случай, трябвало да ме прегледа в частния й кабинет в стоматологията. Това е накратко... Не исках да се конфронтирам с нея, тъй като съм възпитан човек и притежавам уважение към по-възрастните хора и съответно респект към лекарската професия, но тя очевидно не заслужава нещо подобно.   newsm11Запазих самообладание, водена от желанието да спазя добрия тон въпреки чутото, след което се опитах да я попитам дали може да прегледа майка ми все пак в частния си кабинет (без да съм искала това да стане от днес за утре например), тя ме прекъсна. Отговорът й беше пренебрежителен и ехиден: „Не мога. Много съм заета. Идете се прегледайте в поликлиниката отсреща (ДКЦ-то към Окръжна).. В допълнение към това, лично присъствах на телефонен разговор, в който тя си записа пациента за петък същата седмица.С две думи, тя не желае да преглежда пациенти в болницата, които искат да си  платят по надлежния ред, а не лично на нея. Изводът: Д-Р СИМЕОНОВА ОБИЧА ПОВЕЧЕ ОТ ВСИЧКО ПАРИТЕ И НЯМА СКРУПУЛИ ДА ТИ ГО ИЗКРЕЩИ В ЛИЦЕТО!
Резултатът от моя страна е жалба до МБАЛ Св. Анна,  Етичаната комисия на БЛС, Асоциация за закрила на пациентите.  ignore2

# 17
  • Мнения: 1
Д-р Симеонова е изключително неприятен човек,  на първо място! Относно прегледа, за нея всеки с направление по ЗК е недостоен за преглед при нея, през цялото време говореше арогантно, цитирам "за без пари толкова","не съм длъжна да си видгам телефона"(тя сама даде телефона си и ми каза да й се обадя следващия път, за да ме прегледа в нейния кабинет...всички знаем защо....),"не мога да отговарям на никакви въпроси"(след като опитах да задам въпрос свързан със здравословното ми състояние.) Това всичко беше избълвано в рамките на четириминутен некачествен преглед. След като й направих забележка, тя ми каза да се прегледам на друго място следващият път...Аз отговорих, че това е сигурно. Най-жалкото е, че вече докторите не са на работа, за да помагат на хората, а за да ги обиждат, да се държат арогантно и да ги цедят пари. Надявам се този коментар, а и другите по-горе да предпазят всички хора от подобни ситуации. Бъдете здрави

Общи условия

Активация на акаунт