Мамолог във Варна

  • 16 956
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 746
Здравейте,

Можете ли да ми препоръчате добър мамолог, който преглежда с ехограф? Някакви координати евентуално да дадете? Искам да си направя профилактичен преглед, но нямам никаква идея при кого да отида. Rolling Eyes

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Препоръчвам д-р Симеонова. 0898682628, в момента приема в сградата на Стоматологията. Кабинетът й е на 1 етаж.

# 2
  • Мнения: 2 898
Доц. Ненков, клиника Кисьови.

# 3
  • Мнения: 4 335
А др.Симеонова работи ли сьс ЗК и колко струва прегледа при нея?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 744
А др.Симеонова работи ли сьс ЗК и колко струва прегледа при нея?
Не знам дали работи със ЗК. Прегледът последния път беше 30лв

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 179
И аз съм ходила при д-р Симеонова, препоръчвам я  Peace
Не знаех, че сега преглежда в тази сграда, преди беше в Окръжна.

# 6
  • Мнения: 2 746
Извинете за въпроса, на каква възраст /ориентировъчно/  е д-р Симеонова?

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Извинете за въпроса, на каква възраст /ориентировъчно/  е д-р Симеонова?
Това пък какво значение има?  Shocked

Според мен е около 45-50

# 8
  • Мнения: 87
Мога да препоръчам д-р Темелкова в клиника Темелкови. Телефона на клиниката е 600-126.

# 9
opredeleno sum suglasna s poso4enite mneniq po gore !!! doktor Simeonova izklu4itelno dobur profesonalist! Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1
Здравейте,

За хирурга Д-р Хинев - отлични отзиви!!!!!!! Прекрасен човек и специалист!!!

НЕ ХОДЕТЕ ПРИ "ДОКТОР" СИМЕОНОВА - ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ПРОСТАШКО И АБСОЛЮТНО ГРУБО ОТНОШЕНИЕ КЪМ ПАЦИЕНТИТЕ! ТИ ОТИВАШ С ПАРИТЕ СИ, ЧАКАШ Я С ЧАСОВЕ (С ПРЕДВАРИТЕЛНО УГОВОРЕН ЧАС), А ТЯ ВКАРВА С ПРЕДИМСТВО БЛИЗКИ, ПОЗНАТИ И... СЕТЕТЕ СЕ (който колкото и кихне плюс прегледа)! ТИ Я ПИТАШ КУЛТУРНО, ТЯ ТИ ВИКА И НЕ ДАВА ДА Я ПИТАШ НИЩО АБСОЛЮТНО! ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НАДМЕННА И НАДУТА! КАКЪВТО Е ЛЕКАРЯ, ТАКЪВ МУ Е И ПРЕГЛЕДА И КАЧЕСТВОТО НА РАБОТА! НЕ СИ ДАВАЙТЕ ПАРИТЕ НА ВЯТЪРА! НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО С НЕЯ! ПРИ НЕЯ - КАТЕГОРИЧНО НЕ!!!...

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Не съм съгласна.
Д-р Симеонова е изключително внимателен човек. Винаги всичко обяснява и не претупва прегледа.

# 12
  • Мнения: 1
Факт е, че тя се държа абсолютно непрофесионално и надменно! Имаше цяла опашка от клиенти, гледащи я изумени! Ваш е избора, къде да рискувате и къде да поверите здравето си!

# 13
  • Варна
  • Мнения: 22
Напълно съм съгласна с cvete777 , днес отидох при нея за ехография на гърди, а тя ми отказа прегледа под предтекст, че ехографа не бил подходящ за такъв преглед  newsm11

# 14
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Напълно съм съгласна с cvete777 , днес отидох при нея за ехография на гърди, а тя ми отказа прегледа под предтекст, че ехографа не бил подходящ за такъв преглед  newsm11

Чак се чудя как може лекар да каже такова нещо.
Прегледа на гърди започва с клиничен преглед - опипване,ако лекаря прецени се прави ехография,част от лекарите съчетават клиничния преглед и ехографията,вече при нужда и в двата случая се прави мамография.
Не я познавам лекарката и не мога да коментирам отношението спрямо пациентите и,но най-важното е пациента да е доволен,а лекаря удовлетворен от работата си.

Общи условия

Активация на акаунт