Такива жестове на човечност ме трогват!

  • 3 047
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 161
       Шанел,дали това което според теб съм "пльоснала" е тъпо или не-си е твое мнение и няма да споря с теб или с когото и да е,виж,че въпросът,който си задавам има горчив привкус е вярно- знаем си се колко сме съчувствителни ние българите като цяло.... А за това,че въпросът ми те е ядосал-наистина съжалявам... както и да е....   Е,аз съм от много кратко време в този форум,но за кой ли път плача-  обикновено  плача пишейки в 1 много тъжен подфорум (и не само в него)    Още веднъж- извинявай!   Нека повече не се отклоняваме от темата.
Няма за какво да ми се извиняваш.Това си е моето мнение,аз имам право на такова,ти също имаш.Казваш,че българите не са състрадателни.Значи и ти не си.Аз не съм.Другата не е.Не мисля така.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Изключително съм трогната.Поплаках си.Искам да стисна ръката на някой от работниците

# 32
  • Мнения: 169
 newsm10  Страхотна идея! Браво на работниците!

# 33
  • Мнения: 261
Наистина е страхотно!Мило и тъжно!Боже,колко мъка има по този свят..... Cry
Постъпката на работниците е за възхищение!
А малките сладурчета дано оздравеят и тази болест остане в миналото... Praynig

# 34
  • Мнения: 4 509
Браво на работниците! Много човешко и мило! Разплаках се разбира се, не е възможно другояче. Дано всички дребосъци, които са там, се излекуват и дано усмивките, които са им подарили строителите, допринесат за това!  Praynig

# 35
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
mnogo milo ot strana na rabotnicite,dano po-4esto ima takava saprichastnost

Общи условия

Активация на акаунт