Такива жестове на човечност ме трогват!

  • 3 051
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 942
Днес попаднах на статия, в която се разказва как децата от онкологична клиника лепят на прозорец с пристигането си листи с изписани имената си, за да ги видят работниците от близкия строеж. Всеки ден работниците изписват имената на децата на гредите на новостроящата се сграда. Мен това много ме трогна  Cry

Статията със снимки намерих тук

# 1
  • Мнения: 516
Да, трогателно е и вдъхва надежда.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 71
Mъничко, но от голямо сърце...
Както каза майката във видеото, работниците не са длъжни да го правят. Можеха просто да си строят сградата и да си гледат работата. Но са намерили начин как да внесат мъничко радост в детските души. Направи ми впечатление, че дори куката на крана им е боядисана така, че да изглежда като г-н Спъндж.

# 3
  • Мнения: 1 062
Прекрасно! Това със сигурност прави децата малко по-усмихнати.

# 4
  • Мнения: 15 619
Разплаках се. Ей това е любов също....

# 5
  • sofia
  • Мнения: 7 477
нямам думи!

# 6
  • Мнения: 1 447
Наистина много мил жест от страна на работниците.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 544
И мен ме разплака. Милите слънчица сладки. Hug Евала на такива хора като работниците.

# 8
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Това е съпричастност към проблемите на малките душички...

# 9
  • София
  • Мнения: 2 430
Дано да има все по-голяма съпричасност и такива жестове.

# 10
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Много е тъжно. Толкова много имена newsm17

# 11
  • Мнения: 2 716
И аз се просълзих.
Но и е някак трагично.

# 12
  • Мнения: 516
Аз пък не виждам нищо тъжно. Мило, трогателно и ведро ми е, като гледам снимките и видеото.

# 13
  • Мнения: 592
Как да не се просълзи човек - толкова различни чувства на едно място... и в крайна сметка ако трябва да мислим позитивно: всички сме смъртни, но защо последните дни да не са също хубави, весели, цветни!!!!

# 14
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 И аз се разплаках. Много тъжно ми стана. Сетих се за нашия роден фолклор и за вграждането на души в темелите на нова сграда.

Общи условия

Активация на акаунт