Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 939
didnik, мацко благодаря вземам единия и отиваме да спим  Wink Лека от мен, и утре да се похвалите с минусчета и усрех на луДуващите утре, аз съм от тях.

На теб ти е позволен повече от един, така че грабвай компанията цяла  Joy Hug

Веси ти къде се загуби наистина цял ден  Laughing
Асе споко много добре си се справила с днешния ден - аз също съм кърмачка, но хич и не ми се поглеждат банани - днес бях на портокали, ябълки и сурови бадеми и само 2-3 натурални фурми и ми мина много леко деня, ноооооооооо - и с около 2,5-3 литра чай, заради кърмата, и затова че водата хич не я любя много от едно известно време  Mr. Green Hug
Ники ти само ме разплакваш с тази песен бе душа, нещо много ми влияе  Hug Аз предлагам друго на вашето внимание, по-леко ми прави на душата - http://www.youtube.com/watch?v=OZ1hw0yEMBQ

Хайде момичета лека и от мен и да се събудим по-леки утре  Hug

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 23:21 от didnik

# 46
  • Мнения: 135
Добър вечер

Иринка,страхотно изглеждаш Hug.Искам и аз да съм такава. Cry

Днес минах без прегрешения белтъчния си ден.Утре мисля да си направя пълнените картофи,изглеждат ми вкусни.

Тегля се вече само след плодов ден.

Лека и спокойна нощ ви пожелавам.

# 47
За 2 месеца с тази диета свалих 18 килограма..Страхотна е!

# 48
  • Мнения: 289
Как се заспива след тези снимки където ги има тука . Embarassed
Днес минах без прегрешения много леко ми мина плодовия ден .Утре сутринта ще се тегля и ще дам отчет за килограмчетата .

# 49
  • Мнения: 1 952
Нова тема и вече 4 стр....
Да ви се похваля, след 20.00 съм стриктна до дупка, гордея се със себе си. Утре и плодов, ако удържа, в други ден 100% минус очаквам.

# 50
  • Мнения: 2 123
изпих половин литър чай и отивам да спя. Удържах и аз фронта за след 20.00 ч

Лека и ...слабителна  Joy

# 51
  • жителство на место
  • Мнения: 81
Здравейте фиданки! Или може би трябва да напиша "лузъри"- Лузъри, ама весели и щастливи, а не гладни и хапливи hahaha
Много съм стриктна през новата седмица /мале ми то едва вторник/ ooooh! Обаче и докрая ще издържа. И мойто тумба лумба се е свило и с по- малко папу се задоволява. Обаче с тия намазани протеини тука Blush
звездичка много харесвам новото заглавие  bouquet Кажи баба: фенк ю  bouquet
Тресе ме лиготията, та отивам да се натискам да спя. Ада и ще броя: Може ли баница със сирене в белтъчния, може ли баница със сирене в белтъчния hahaha hahaha
Ив- мив не се наказвай така- кекс с конфитюр Mr. Green Егати!
ирини smile3501

# 52
  • Мнения: 197
MY NAME, не можело хич баница  Cry

# 53
  • Мнения: 484
мама на Викито,честит рожден ден!!!Бъди щастлива,обичана майка и съпруга!!Пожелавам ти здраве и много късмет!!!!!

                   

# 54
  • Мнения: 1 792
ДОБЪР ВЕЧЕР БЪРЗАЧКИ ТАКИВА.Пфуу нямате спирачки бре,пишете като луди.А гледам известни сме станали   Mr. Greenи не депресантки кат Дюкянките а? Laughing.И вий да рупате цял ден само мръви и вие ще виете.
Аз одеве напазарих и за една седмица минавам към злобарките Mr. GreenАма само теоретично де иначе съм тук.
Мама на Вики честит празник мила.Много обичана и събличана жена да си както обичам да казвам.  Hug

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 03:26 от mu6morok

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Вместо да критикувате останалите без да сте запознати с тях ви препоръчвам да преосмислите своя начин на изразяване. И ако е възможно да прецените дали качествата , които приписвате на  другите не дремят някъде дълбоко и у вас.

Авторката по-добре да не се показва! Зачетох се малко при Дюкянките и там не я чакат с цветя и рози, има доста кофти коментари, клетви и т.н.

Малииииий тези Дюканки лоша работа бе, ма верно и аз лятото бях бирет жигосано животно  smile3532

Тези Дюканки найстина са много гадни  Sad 


коя е тази лудата, аз малко съм чела недочела в момента  Thinking

някаква си простакеса си показала селския призход и манталитет, голям праз

Малееее, явно от Дюкан се озверява Mr. Green



И извън тази тема - темите в "Диети" се заключват на 30 страници.


# 56
  • Мнения: 37
Добро утро на всички!  bouquet
Как сте днес? Как е настроението? Готови ли сте за нови подвизи?
На лунуващите днес пожелавам успех и стискам палци! И после да се отчетете с много минуси! Laughing
На тези на белтъчен ден (като мен) ви пращам един въглехидрат за закуска Whistling А на който не му харесва, да си хапне тогава това Mr. Green
За тези, които днес са на бобов ден и варива, съм подготвила това
Въглехидратки, вие сте най-добре! Ето нещо и за вас Wink
Плодовите, не съм забравила и вас и ви пращам това


Честит рожден и от мен, мама на Вики!
Пожелавам ти много здраве и щастие, усмивката да не слиза от лицето ти и много успехи занапред! newsm59


Виждам, че сте говорили за храненето до 20ч. - абе и аз си издържам и след този час нищо не хапвам! Ама за сега резултат никакъв! Иначе и аз се чувствам по-добре, да се похваля, че вчера панталона ми се стори по-хлабав Blush Дано най-после има резултат! Peace

А относно коментара на Вещи...аз лично уважавам диетата на Дюкан, защото съм я правила и съм имала резултат от нея и не се заричам, че никога няма да я направя отново! Но не мисля, че трябва да се нападаме едни други и да търсим някакви качества в нас, които не са ни присъщи!
Повече не желая да коментирам казуса, защото в тази тема всички сте лъчезарни и усмихнати, а това е много важно при борбата с килцата, за това - нека не си разваляме настроението! Grinning

# 57
  • Мнения: 910
Добро утро!

за събуждане
мама на Викито,честит рожден ден!!!
Пожелавам ти здраве и много късмет!!!



 аз имам един въпрос днес съм на плодове(мислех и да лунувам), но довечера сме на гости и няма как да стоя без да хапна нищо,какво ще ме посъветвате, утре с какъв ден да продължа?

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 08:28 от dess76

# 58
  • Варна
  • Мнения: 939
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МАМА НА ВИКИТО - ЖИВА, ЗДРАВА, МНОГО, МНОГО ЩАСТЛИВА И ВИНАГИ ТАКА КРАСИВА!!!



и наминавай по-често като можеш да ти се радваме на постигнатите резултати и да имаме повече хъс и ние в диетстването  Hug

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 295
Добрю утро, фиданчици  Hug dess76 ей туй кафе добре ще ми дойде, мерси.
Честит рожден ден, мама на Викито! От всичко изброено по мноого ти  желая!

Веси ти къде се загуби наистина цял ден  Laughing
у леглото се търкалях с 2 ябълки, че хич не ми беше добре, то глава, то чудо!  Sad
irinii след половин литър чай, къде ще спиш бе мила Toilet
Melisita с тези вкусотии рано сутрин, май не ми трябва кафе  newsm78 само дето съм водна днес  #Crazy
moninka Браво момиче! thumbsup
MY NAME колко банички със сирене изброи снощи? Joy Joy
 Kissing Heart
п.п. днес ако някой ме търси ей тук ше съм цял ден, не ме бийте бурето е с вода  hahaha

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 08:34 от vesyy

Общи условия

Активация на акаунт