Отзиви за д-р Мадолева?

  • 9 429
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
Някой да ли може да ми каже нещо повече за Д-р Мадолева , като специалист.Не става въпрос за раждане на дете , а за по сериозен гинекологичен проблем.

# 16
  • Мнения: 20
Аз лично си следя само бременността при нея, но съм чувала, че е много добър специалист. Винаги при нея е пълно и има всякакви възрасти. От млади момичета до по възрастни жени. Така, че запиши си час и отиди. Няма да ти навреди. Ако имаш направление прегледа ще мине по здравна каса, така че нищо не губиш. Много е приятна и в същото време не говори празни приказки. Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 310
Гласувам с две ръце за доктор Мадолева - изключително мила и компетентна докторка. Преди ходех на профилактични прегледи при нея, а сега тя ми води ЖК. Страхотен специалист.

# 18
  • Мнения: 32
Бебчо се роди. Сутринта към 6 се обадихме на Мадолева като започнаха контракции и после пак към 7, като зачестиха. Тя хукна към кабинета, ние също. След кратък преглед се видя, че бебчо ще се ражда. Докторката си отмени прегледите за деня, качихме се с нея в колата и към болницата. Тя ме заведе в приемния кабинет и ме подготвиха за раждане. Тя си взе дрехите набързо и дойде при мен. От около 10 часа до раждането в 16.30 беше постоянно с мен и понасяше всичките ми викове и чудесии, беше много мила и търпелива. Имах притеснения дали е добре да съм с външен специалист, но се оказа, че това си има и предимства - няма други пациенти и се занимава само с теб. Докато тези с избран лекар го виждат само като започне раждането, понеже има и друга работа в болницата. За раждането платих 1000 лв, по 500 на болницата и на частния кабинет, но поне си беше официално всичко, защото и само с избор на лекар да си, и да платиш 500 лв, на доктора пак трябва да дадеш 300-500, според зависи на какъв кеф е, и то пак излиза толкова. Останах доволна от докторката, не само от раждането, ами и от грижите по време на бременността. Преди нея бях при Веско Илиев, който при болки в корема знаеше само едно: но шпа и магнерич, ама то това и аз си го знаех. Една приятелка беше при него, чакаха момиченце, а се роди момченце. Е, поне пола на нашето бебе го позна правилно де. Laughing От единичния ВИП в Тина Киркова съм доволна (75 лв), но двойния (30 лв) е отврат, мухъл в ъглите, изтърбушени пружини на русенски легла и обща тоалетна за 2 стаи! Поне има телевизор и хладилник. Има и климатик, ама при наличие на бебета е съвсем излишен.

Общи условия

Активация на акаунт