Мамчета с кореми чакат,Март да почне и бебенца да проплачат!!!

  • 13 948
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 379
Colief не е симетикон. Това е лактаза, ензимът който липсва при бебетата до 3 мес, за да преработват лактозата в млякото. Аз ги ползвам вече 3ти ден и детето се успокои, не се свива от колики. Преди пробвахме всякакви разновидности на газогона Симетикон, но естествено полза никаква Rolling Eyes

Точно така, педиатърката ни обясни, че вече се смята, че точно липсата на този ензим причинява коликите.

Ние още не сме ги пробвали, но ги купих онзи ден.

А аз да питам тези Colief  продават ли ги тука по аптеките

Да, има ги, струват към 30 лв.

# 286
  • София
  • Мнения: 673
На Слънцето Честит Рожден Ден  bouquet На мамите с нови бебета и тези които вече гушкат бебетата си в къщи , поздравления от сърце Hug Момичета утре рано рано е и моят ден, много се вълнувам..а да не говорим колко съм разсеяна днес Embarassed Искам да попитам раждалите в Тина Киркова ,кога татковците виждат бебето за първи път. В смисъл дали нашият татко да чака докато родя и някой да му го покаже от персонала, или да си го пращам в къщи и чак аз когато излезна от реанимация мога да му  покажа бебето.

Ще си стискаме заедно пръсчета за късмет.... Всичко ще бъде наред и ще си имаме сладки бебчета утре:)

# 287
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Хайде всички в новата тема

# 288
Честито на Симеонка, Роси Талева и Шуши 13!
Да са ви живи и здрави бебоците и да донесат много радости на мама и татко! 
  newsm30

Я как си личи ,че идва март,започват всеки ден новини с по няколко бебета! newsm74

За зехтина няма значение какъв е ,вземи Extra virgin(той е с най-високо качество),извари го на водна баня и готово.

Стискаме палци на Glafira и  Nereneia!Всичко да мине по вода! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Чакаме инфо от липсващата днес мама,дано скоро се обади с чудни новини! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossedАз ще чакам.

# 289
  • Мнения: 5
Честити бебчета на  Роси Талева и Шуши 13!  newsm51

Глафира, Nereneia  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Цветка-кокетка - голямо юначе, пу-пу! newsm30
Танче  Hug!
Мами да ви питам къде да намеря тези безшевни потничета, днес цял ден обикалях по магазините за бельо и нищо, а и да питам мамите, които споменаха за тях, това тип потници ли са или само бюстие, нещо не мога да си ги представя??? newsm78
За кърпичките на Чико за гърди, благодаря на мамите, които ми споменаха къде ги има, но на мен ми е много далече, а около мен никъде не ги откривам, почти навсякъде пише, че преди кърмене се измива гърдата с вода, е какъв е смисъл от тези кърпички тогава, дали да не се откажа от тях, същото и с помпата, тя нали е само за цедене, тъй, като не може да се подържа стерилна в болницата, какъв е смисъла да взимаме пликчета за кърма или контейнерчата за в болницата, моля ви обяснете ми??? newsm78
Чудя се, как можем да разберем ако водите ни изтичат по-малко, аз от известно време си имам по-обилно воднисто-слузесто течение, ама знам ли какво е? newsm78
Лека вечер и много  Laughing!

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 21:19 от dobro_nastroenie

# 290
  • Мнения: 305

Благодаря за красивите пожелания!
В сряда ни изписаха с малката принцеса! За сега е много кротичка! Аз се чувствам добре, всичко мина някак по-бързо, по-лесно се възстановявам!Утре ще ми свалят конците и това е!
Баткото е безумно щастлив, за таткото мисля че няма смисъл да пиша че е на седмото небе от радост! Личката все иска да прегръща и целува Петя! Обича да и дава *бабалоната* както той казва! Все ходи по-мен и пита, няма ли да даваме вода на бебето!
Снимки ще ви покажа тези дни, защото все още не съм разглеждала и аз!
По-притеснено ми е някак защото е момиче и ми се струва много по-малка от Личката!Ще ми мине!

Целувам Ви и Ви благодаря още веднъж за вниманието!

# 291
  • Мнения: 696
Честити рожбички на Шуши и Роси!!! Да са им живички и здравички Hug
връщам се да дочета, чного сте изписали!По- късно пак ще се включа

Общи условия

Активация на акаунт