Отговори
# 285
  • Мнения: 24
Честит голям юнак на Радка!
Мацки исках да видя повече инфо за Био гая но гугълчо нищо не ми намери някой може ли да ми даде линк към страница с информация как изглежда какво съдържа как се дава - такива неща?

# 286
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
 smile3525 smile3525 smile3525Честито на мама Радка ,да ви е жив и здрав малкия юнак smile3525 smile3525 smile3525

# 287
  • Мнения: 2
Привет мили мамчета и от мен!
минавам оттук само да ви закача  една мартеничка  Wink и да честитя на най-новите мами!
че в другата тема за очакващи няма никаква активност вече  и ми липсвате Sad

Честита Баба Марта   Hug
Пожелавам на всички майчета и бебчета да сте живи и здрави, усмихнати, весели и лачезарни като пролетни цветя обградени с много много любов и  слънчево настроение!!!  И бебчетата да растат силни, спокойни, игриви и щастливи  Hug Hug Hug


Честити бебчета на новите мамчета - Ce Dim, Hope, Alximika, Kamellia19 и Радка!!!
Браво на малките бебенца
Да са ви живи и здрави сладурчетата, да бъдат силни, щастливи и послушнички
Hug Hug Hug


Раде, мила много се радвам за теб особено  Hug че всичко е минало благоприятно и вече се е родило твоето  бебче Валентинче  Heart Eyes че и твоя бебчо те измъчи с това дълго чакане. Важното е че всичко е наред вече  Peace

Аз все още съм 2в1. Днес ми се пада официалния термин по медицински изчисления и чакам бебчо да се накани да излиза вече. На мен ми харесва че ще се роди през март, защото е хубав пролетен месец, но дано по-скоро да идва вече щастливия момент... Понякога мърда доста активно и си мисля дали не се наглася да излиза  Laughing  Корема ми е вече доста на ниско, осезателно натежава и трудно ходя и кръста доста ме наболява, затова се задържам повече вкъщи, ....имам едно специфично дискомфортно усещане като преди да ми дойде МЦ и ми се стяга често корема, но не е болезнено newsm78 Вчера вечерта мах леки контракции та си мислех дали няма да тръгнем по спешност през нощта, но на сутринта беше спокойно...  не искам да предизвиквам с нещо раждането, а да си стане естествено когато бебчо си реши  Heart Eyes Аз имам усещане че раждането съвсем наближава, но кой знае  Rolling Eyes дай Боже скоро да се впиша и аз в новата темичка за родените Praynig

Тази вечер сме канени на рожден ден на нашия шурей и на мен както ми е тежко хич не ми се ходи, но сестрата на мъжа ми ме успокоява че ако тръгне бебето ще ме закарат веднага  Laughing

Засега това е от мен! Поздрави и целувки  Hug

# 288
  • Мнения: 529
Хайде и в тази темичка да честитя на новоизлюпените бебешори  Hug Hug Hug
Мноого мило ми стана като прочетох поста на таткото на Алхимичето Simple Smile

Коте, аз съм намерила цаката на масажа, преди баня го правя. Избягвам да хо събличам моя хубавец много гол, защото и без това ми е трудно да го опазя от "ласките" на баткото  ooooh! Сега иска непрекъснато да го целува и ела да видиш приключение... Кажи твоите батковци как приемат новия член на голямото семейство? Помагат ли ти? Ти как смогваш и тях да обслужиш?

И ние днес направихме първата си слънчева разходка. НАправо се развълнувах, даже се светнах и как да си качвам количката по стълбите без да я вдигам  bowuu Готова съм да кръстосвам. Красикоко, комппанията се увеличава  Hug остава и да запролети  Mr. Green

Момичета, все се каня да питам: пиете ли кафенце сутрин. Четох в кърмаческия една темичка, ввсички категорично са спряли кафето, алкохола и тн. докато кърмели. Аз с алкохола нямам проблем, но кафенце, ако не пийна сутрин и ме боли глава, нямам сила.... Янааа, Айла  Praynig кажете, че е разрешено по едно на ден  Blush
Яна, отново   bouquet  bouquet  bouquet Добре, че ми каза за поотпуснатите гърди, че тъкмо се бях притеснила. Онзи ден обааче тъкмо като следобеда, като бяха омекнали съвсем, стиснах и излезе на струя, та се успокоих. Малкия обаче предиобеед и следобед го кара яваш-яваш и не изцоква цялата гърда  Thinking пийва си малко и пас. След 30 мин. пак и така до банята и лягането. Така всъщност изобщо не мога да преброя колко "нормални" кърмения на ден правим.

Карбо, какво става с резултатите на малката. Включи се, че те мисля 

# 289
  • Мнения: 2 829
GALL78, аз да си призная изобщо не съм от перфектните майки-пия си кафе, както по време на бременността, така и докато кърмя (аз пия капучино, де, но само защото ми е по-вкусно), ям си всичко, което ми душа иска... Единствено от алкохол се лишавам-първите 3-4 месеца на бебето внимавам много и пия само 2-3 глътки, и то много рядко, само по повод, а след това си позволявам по чаша вино или бира понякога. И не пуша.
Препоръките са просто да следиш дали нещо в твоята диета влияе на бебето-кафе, бобови, цитруси... ако ти се стори че бебето е по-нервно или пък има повече колики-спираш съмнителната храна за 2-3 дни и след това опитваш пак-едва на втория опит може да си сигурна че не е съвпадение.
Специално за кафето е известно че влияе на някои бебета, а на други не-така че опитай!

# 290
  • Мнения: 0
Хелоу,маминки Hug
Някой може ли да ми каже защо не мога да редактирам темата,т.е. да пусна нова като вляза в общия профил.Незнам дали го обясних правилно,но в момента съм в общия профил,а като искам да копирам темата просто няма откъде да го направя,защото изобщо няма опция "редактирай"... newsm78

# 291
  • Мнения: 24
Хелоу,маминки Hug
Някой може ли да ми каже защо не мога да редактирам темата,т.е. да пусна нова като вляза в общия профил.Незнам дали го обясних правилно,но в момента съм в общия профил,а като искам да копирам темата просто няма откъде да го направя,защото изобщо няма опция "редактирай"... newsm78
намам идея защо е така нокакто казва чичо Бил "Когато нещо не става излез и пак влез"  Peace

# 292
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Хелоу,маминки Hug
Някой може ли да ми каже защо не мога да редактирам темата,т.е. да пусна нова като вляза в общия профил.Незнам дали го обясних правилно,но в момента съм в общия профил,а като искам да копирам темата просто няма откъде да го направя,защото изобщо няма опция "редактирай"... newsm78
намам идея защо е така нокакто казва чичо Бил "Когато нещо не става излез и пак влез"  Peace
И аз нямам представа защо е така,но пробвай да излезеш и да влезеш пак  Peace

# 293
  • Мнения: 592
Може да пробваш да му дадеш цитат - така ще ти даде source code-a, ако не може ще ти го пратя ей сега на ЛС.

# 294
  • Мнения: 0
 Peace
тенк ю на всички Hug
 А някой може ли да ми каже защо съседа отгоре си е изхвърлил киселото зеле в тоалетната и сега цялото ни "място" барабар с банята миришат на...ужас !!! #Cussing out

# 295
  • Мнения: 592
Лисанке пуснах ти го на лични  Peace
А колкото до съседа - що не му се обадиш да му кажеш че има кофа за боклук навънка, а ако толкова го мързи да отиде до там да дойде да ароматизира апартамента ви - баси и глупавите хора... извинявам се за израза.

# 296
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 586
Честит  бебок на Радето! Да ти е жив и здрав, бял и червен като мартеничка! На теб бързо възстановяване!
Това за гърдите и омекването го проверих вчера, че въпреки обясненията на Яна се притесних как е с млякото. Храних малката и след това се изцедих да видя какво става, та се оказа, че имам почти 300 мл мляко и се успокоих, че е нормално да са ми меки гърдите Mr. Green
Много благодаря за инфото, че на мен ми е за пръв път това със сериозното кърмене Embarassed

# 297
  • Мнения: 40
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
Честито и на обебилите се мами - да са им живи и здрави рожбите.
Айде и месечинката да честитя на всички бебчета родени на 29-ти, 30 - ти януари и на 01.02 - пожелавам им да слушкат, папкат и по-малко белички да правят  Wink
Ние цял ден си имаме гости, а Андито спи почти непробудно - тази нощ май ще  #Crazy
Отивам да почина, докато не е скокнала.
Лека и спокойна вечер на всички  Heart Eyes

# 298
  • Мнения: 5
Честита Баба Марта! Да сте живи здрави червени и засмени!
Честита голяма радост на Хоуп, Алхимичето и Радето! Да са живи и здрави мъниците и да растат умни и послушни дечица!
Честита месечинка на бебоците, които са вече на 1 месец!
Ние и вчера и днес си направихме дъъълги разходки и Крисито спа непробудно  Heart Eyes и даже като се прибрахме и се нахранихме пак заспа като къпан Laughing
Хубава и спокойна вечер мамита  Hug

# 299
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Честито и от мен на Радето! Да е жив и здрав малкия мъж, много радости да носи на мама и тати!
Стискам палци на всички които все още им предстои щъстливото събитие!

Общи условия

Активация на акаунт