Някой бил ли е на МЕБЕЛ ПРОЛЕТ 2009?

  • 1 184
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 245
Моля, ако някой е ходил да сподели впечатления - дали си струва да се отиде в НДК на изложението, има ли намаления, какви мебели са показани?

# 1
  • Мнения: 8 999
Ей, видях рекламата и си мислех да отида, но съвсем бях забравила. Благодаря, че ми напомни. А докога е изложението?

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
зарибихте ме.
Но до кога е наистина това изложение?

# 3
  • Мнения: 156
От 25 февруари до 1 март

# 4
  • Мнения: 1 091
Някой ходи ли вече на това изложение да сподели впечатления?

# 5
  • София
  • Мнения: 6 302
И мен ме интересува. Аз лично чак в събота ще мога да го посетя.

# 6
  • Мнения: 395
А някой знае ли до колко часа е?
Аз ще се пробвам да отида днес, но ако не успея ще отложа посещението за събота.
Май ще е доста оскъдно от към мебели, защото е само на 5ет.

# 7
  • Мнения: 13 184
Ходих днес- голямо разочарование- много малко фирми, не е като друг път. Нищо не харесах  Sad.

# 8
  • Мнения: 4 204
АУ!АУ!АУ!
Такава тъпня!5 фирми на кръст!Нямат цени, не били подготвени....с две думи-Няма смисъл да се разкарвате!

# 9
  • Мнения: 395
Добре че не успях да отида, само щях да бия път напразно. Вместо това отидох в Зоната и си поръчах една маса.  Grinning

# 10
  • Мнения: 3 830
И без това нямам възможност да отида. Wink

# 11
  • Мнения: 245
АУ!АУ!АУ!
Такава тъпня!5 фирми на кръст!Нямат цени, не били подготвени....с две думи-Няма смисъл да се разкарвате!

Добре, че попитах, че и аз да не се разхождам. Благодаря.

# 12
  • Мнения: 8 999
Ходих. При това два пъти, защото не бях разбрала, че е само на 5тия етаж. Помислих, че още не са се подредили и отидох повторно на другия ден. За да установя, че Голямото Мебелно Изложение, се помещава в една малка заличка, където са нахвърляни пет еднакви!!! дивана, произведени от различни фирми. Различаваха се само по дамаските, а подлакътниците бяха тапицирани с еднаква кожа! Егати тъпотията. Имаше и две-три легла и една кухня.
Добре, че НДК ми е под носа, че ако бях се разкарвала от другия край на София, бая благословии щяха да отнесат организаторите на тази грандиозно събитие.

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
  bouquet Няма да се разкарвам. 10Х

# 14
  • София
  • Мнения: 2 419
не бях видяла темата - да напиша отовор навреме. Баща и имал 2 часа дупка между две срещи и влязъл да разгледа. Обади ми се специално, за да ми каже да не ходя и да изрази очудване как не ги е било срам да показват такива мебели...

Общи условия

Активация на акаунт