Пиете ли алкохол?Това е една малка анкета.

  • 6 118
  • 119
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 131
В момента си пийвам винце(червено) с телешко суджуче Peace

# 31
  • Мнения: 77
пия водка (danzka) с кола, лед и лимон. към веднъж месечно някъде. по около 300-350грама. отразява ми се за около 2 часа и после съм само на вода, докато не си тръгна от купона. след около месец - после пак. това ми е пиенето.

с.

# 32
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Преди да забременея всяка сьбота си пиивах по 2 водки с кола,а понякога и 3 Crazy
Но сега неЩо не ми се слажда,опитвала сьм ,но  Sick

# 33
  • Мнения: 2 196
Пия рядко, защото ми действа много странно алкохола.

# 34
  • Мнения: 606
Спирта го ползвам само за обезмасляване на сувенири педи печат.

# 35
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 077
Да. И ми личи.

# 36
  • Мнения: 80
Ми че пийвам си по чашка- две биричка на вечеря почти всяка вечер.
А като изляза с компания се отпускам и повечко Blush

# 37
  • Мнения: 18
  Пия рядко, на празник я пия 50-ина гр. алкохол-я не.На месец по 1-2 пъти пия по чаша сухо бяло вино.

# 38
  • Мнения: 494
Пия си редовно ,много често без повод  Mr. Green.А когато има повод направо се уливам и после си нося послeдствията  .Последното ми смело напиване беше на Св. Валентин ,още ми държи и затова сега се наливам само с биричка.

# 39
  • Мнения: 133
пия всяка вечер по чаша вино 250мл, бяло или червено - зависи от сезона. по празниците си пийвам и водка или ракия зависи от мезето Grinning. а пък мъжа ми пие всяка вечер по 1.5л бира. не се оплаквам живеем си добре Simple Smile

# 40
  • Мнения: 215
Не, не пия - нищо, нито бира, нито вино.
Преди да забременея се е случвало да пийна малко вино, но по време на бременност тотално спрях,а сега нямам никакво желание и апетит към алкохола.
Съпругът ми и той не пие - случва се няколко пъти в годината по чаша вино или бира и толкова. В къщи дори нямаме алкохол. като ни подарят някоя бутилка, я препращам на нашите.

 

# 41
  • Мнения: 1 800
през студентските години пиех по много и от всичко, обаче дойде момент, в който загубих интерес и сигурно има десетина години откакто не съм пила алкохол. не ми липсва въобще, явно съм си изпила дажбата до живот Laughing

# 42
  • Мнения: 89
Пия водка с кола когато съм в компания на заведение или в къщи.Лятото - биричка край морето.

# 43
  • Мнения: 121
да по малко  Mr. Green,но на често  Joy

# 44
  • вкъщи
  • Мнения: 704
само малко вино. друг алкохол не мога да пия и пия само по празници  чудясе на някои как го смесват алкохола и пият толкова много -все едно че пият вода

Общи условия

Активация на акаунт