имате ли желание за секс

  • 2 349
  • 18
  •   1
Отговори
здравейте мами,незнам дали това е проблем само при мен,затова искам да попитам как е при вас?Обичам мъжа си имаме две дечица ,но уви желанието за секс се изпари дали от това че съм доста изнервена напоследък,ама наистина много изнервена много съм припряна все бързам за някъде,да свърша някоя работа,да плащам някаква сметка и постоянно съм в движение и напрежение и направо се плаша.Имало е случаи да правим секс 2-3пъти в месеца.вечер постоянно ми се спи немога да дочакам децата да заспят понеже спим всички в една стая налага се.искам съвет от други мами как е при тях?
  Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused

# 1
  • Мнения: 1 563
Да имам!

Сега колко често, е друг въпрос. Аз обожавам съпруга си и всячески желая да му доставям удоволствие. Сега съм бременна, а той много натоварен в работата, та по-рядко изпитваме това желание - 1-2 пъти на седмица. Но когато не съм бременна или с малко дете.... Laughing

При теб проблема с желанието е умората, както разбирам. А и това, че всички сте в една стая...
Като попораснат децата и успеете да си имате само ваша си спалня съм сигурна че нещата с желанието ти ще се променят.   Peace За момента това е просто етап от връзката ви, поне така аз смятам. Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 370
Е,нормално като си под напрежение да не ти е до секс.Аз си има желание,а за мъжа ми да не говорим.Сега се налага да сме по кротки в леглото,заради бебо и едвам чака да се роди.Той си е доста палавичък Joy

# 3
  • Мнения: 194
Нормално е да ти се случи.

Прехвърли му част от задълженията.

# 4
  • Мнения: 1 677
Струва ми се, че скоро имаше същата тема.
Почини си, организирай си по-добре времето и потърси някой да ти помага в домакинството - и тогава, ако липсата на секс не е породена от други проблеми - всичко ще си дойде на мястото.

# 5
  • Мнения: 194
Не знам дали е редно, но искам да споделя и друго.

Аз също имам две малки деца и се сдухвам покрай тях.

Случвало се е да имам желание за секс ( по принцип), но не и с мъжът ми Wink

Сега не си правете изводи,че си задоволявам желанието с други мъже, въпреки, че няма лошо.

Но да си призная, понякога, когато съм му набрала, го отхвърлям тактично Sunglasses

# 6
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Да, имам! Въпреки задачите, натоварването, работата, като си легна и ми се иска....Особено ако попадна и на филм с еротична сцена, напровооо Shocked.Случвало ми се и то доста често, аз да будя съпруга си за секс...досега отказ нямам Wink
Друго ми е направило впечатление, откакто родих, желанието за секс нарастна...незнам как е при вас...
И друго във връзка с умората - искам да ви кажа, че съм студентка, работя, уча, имам детенце на 2 години, чистя вкъщи, дом. задължения в повечето случай мен чакат и въпреки всичко имам желание, разбира се, случвало се и да откажа, даже вчера например, много ви се спеше, но сега изчезвам, отивам да си наваксам.. Laughing

# 7
  • Мнения: 30
 :crazyeyes:privet, i az se vklu4vam v temata za seksa.Imam dve deca, vtoroto se rodi predi 6 meseca, i kato 4e li ottogava izpitvam o6te po golqmo jelanie za sex, oba4e se strahuvam 4e s muja mi ne e taka.i az sum studentka,i domakinq v su6toto vreme,za 6toto sme mnogo hora u doma, i su6to se umarqm, no tova ne mi pre4i, no za  sujalenie si ostavam samo s jelanieto dosta 4esto.Muja mi raboti i toi mnogo, no 4estno da si kaja ne znam kakvo da pravq. Cry

# 8
  • Мнения: 607
Да имам желание.Мъжа ми също. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 940
Да, имам! Въпреки задачите, натоварването, работата, като си легна и ми се иска....Особено ако попадна и на филм с еротична сцена, напровооо Shocked.Случвало ми се и то доста често, аз да будя съпруга си за секс...досега отказ нямам Wink

И аз често така, но имам и периоди когато съм наистина изморена. Ама нали затова са сутрините... Embarassed

# 10
  • Мнения: 1 192
Незнам дали е нормално,но откакто се появи синът ни,няма никакво желание за секс,което въобще не ми е присъщо 1ironing wash hang

# 11
  • Мнения: 2 908
Не,нямам желание...Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 194

., което е в разрез с ника ти Crazy Mr. Green

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
и аз съм така:изнервена,уморена,жадна за сън,за хубава книга,за смислен филм,за чаша бира и цигара,за нещо вкусно за ядене...а секса...все го оставям за после.а после заспивам...
а обичам мъжа си,обичам и секса по принцип,даже искам и второ дете...
явно умората,че няма кой да ми помага и т.н. си казва думата...

# 14
  • Мнения: 2 908
 Аз съм под прикритие...Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт