Изток-Запад, Север-Юг

  • 8 424
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 129
lorka barborka, ще готвиш при залез слънце, следобедните часове наистина е много жега в западните кухни.

# 16
  • Мнения: 2 498
До сега където и да съм живяла винаги изложението е било юг и запад...и сега пак е така.....севера и изтока не са за мен....

# 17
  • Мнения: 7
Етажът също има значение. Живяла съм на изложение запад-изток, на втори етаж, а детската беше северна и винаги слънцето ми е било малко.  Cry  Затова като избирах ново жилище държах дневната да е южна и на висок етаж  и сега съм много доволна!!!  Laughing  Дори и през зимата има доста продължително слънце, а лятото помагат щори и климатик.  Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 383
И предишния и сегашния ни апартаменти са изцяло южни. Разбира се, това е най-добрия вариант. Следващият е изток-юг. Следва запад-юг, север-юг. И гадните варианти - запад-север, изток-север и чисто северни.

# 19
Юг и Изток за предпочитане според мен  Peace

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Докато живеех с нашите бяхме с изцяло източно изложение. В сегашният ни апартамент пак така. Предпочитам го. Живяла съм и със западно и със северно изложение. Не са за мен, предпочитам слънцето, но не в степен, в която да ми вгорчава битието. Севера е кошмарен студ и пълна липса на слънце, запада е подобна история+ "екстрата" да умираш от жега лятото. Като се замисля, на север е дори за предпочитане пред запад, защото в поне един от сезоните има предимство. Ако можех да избирам, обаче, бих избрала изток- юг.

# 21
  • Мнения: 1 265
Категорично избирам север-юг/най-масовото изложение/ и така направих и избора си . Запад-изток ми влияе зле на психиката и тъмнината и по-бързото скриване на светлината не ми допадат.

# 22
  • Мнения: 230
Както казват, има си пътници за всеки влак. Аз обичам слънцето и това си е. Но познавам хора, които държат завесите и щорите си непрекъснато затворени - не понясят да им свети слънце в очите. Все си казвам в такива случаи: жалко за хубавите стаи. Затова е добре, че има всякакви варианти на пазара. Преди време ми предлагаха прекрасен апартамент на чудесна цена в хубав квартал, от познат строител, но беше изцяло североизточен. Отказах само заради изложението. И досега, когато и да мина оттам, погледна ли, стаите винаги са в пълен мрак. Не съм съжалявала нито за секунда впоследствие.

# 23
  • Мнения: 1 849
Винаги съм обичала слънцето, но когато хола на предишния ни апартамент се оказа на югозапад, просто заврях. Че и последен етаж - зимата студ, лятото - още по-жега.
Сега хола и спалнята са на югоизток - супер е, а кухнята и малката спалня на северозапад. За кухнята е добре, но в малката спалня е страшен студ зимата. Мислех да я правя детска, но май ще я сменя с хола.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 132
Нашето жилище е точно такова каквото исках като изложение- изток- спаня, юг- кухня и трапезария(живот и здраве трапезарията ще стане детска стая скоро) и запад-хол. Исках домът ни да е много слънчев и е така. КОгато навън е слънчево все има някоя огрята стая Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт