"Виктория сикрет"

  • 3 113
  • 25
  •   1
Отговори
  • Den Haag
  • Мнения: 1 843
Получихте ли каталозите, които чакахте? Аз получих втория днес. Има страхотни неща. #Crazy

# 1
  • София
  • Мнения: 786
На мен вече трети ми пращат  Sunglasses
Много готини неща има, само си плакна очите, дано да мога да си поръчам някога Rolling Eyes

# 2
  • Den Haag
  • Мнения: 1 843
И аз така, само ги гледкам и им се радвам  newsm53

# 3
  • Мнения: 5 622
 Общо взето не пращат вечно.КАто видят,че никой нищо не си поръчва и каталозите секват.Не беше така в Америка обаче.Като си поръчаш нещо и вече неможеш да се отървеш от каталозите им,които идват един след друг с кои от кои по-хубави неща.Ами какво да правиш това им е работата да ти разпалват желанието за дрехи с тези каталози.....това им е бизнеса  Laughing

Но да си поръчате нещо да ви го пратят от там не мисля,че е разумно,не за нещо друго,ами не се знае дали в крайна сметка ще го получите Close

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Нищо не съм получила още - дори и първия... Може и да са го откраднали от пащата, знам ли?! newsm78

# 5
  • Варна
  • Мнения: 956
И аз го получих, но ще си остана само с мечтите..... Sad поне на този етап.
Само не са ми много ясни размерите на дрешките, на кой наш номер отговарят newsm78

# 6
  • Мнения: 1 032
И аз вече трети получавам и всичко толкова хубаво ми изглежда.

# 7
  • Мнения: 1 999
А аз нищо не съм получила.  no
При вас как стана? Абонирахте ли се за тях или помолихте да ви ги пращат?
Много ми се иска да ги разгледам. Току виж си поръчам нещо, ей така за душата! Wink

# 8
  • Мнения: 1 313
и аз чакам но не съм получила каталог още Cry Дали трябва пак да поръчам?

# 9
  • Мнения: 7 186
Мдааа, отдавна го получих, страхотни неща има! Ама засега само разглеждам.... Thinking

# 10
  • Мнения: 1 999
Айде кажете ми от къде и как си поръчвате тия каталози plsssssss! Praynig

# 11
  • Мнения: 5 622
Здравейте мацки  Sunglasses Не си тровете живота излишно, нещата от каталога не са толкова хубави в действителност. Много често са некачествени, поне аз така смятам. Хубавото им белъо /не мога да си намря ер малкото и това е  Confused/ е много скъпо и наистина е хубаво, но иначе се разринчва за нула време. А дрехите изглеждат много по-добре в каталога, отколкото в действителност.

Има нещо такова,но това е само като получиш дрехата и я разопаковаш.Естествено,че облечена от моделите им ще стои перфектно.
НО разочарованието ми не беше за дълго,тъй като като облякох дрехите,те си бяха пак същите,както на каталога.
Винаги една дреха стои различно на закачалка и облечена от човек(е,зависи и от човека).
Аз имам много дрехи от Викториа'с сикрет и всичките много си ги харесвам.

Памучните им прашки се разнищват сравнително бързо на ластиците,но другото им бельо е супер.Всичките ми сутиени са от там и ги нося постоянно-много съм доволна.

# 12
  • Мнения: 7 186
Айде кажете ми от къде и как си поръчвате тия каталози plsssssss! Praynig

http://www2.victoriassecret.com/html/custsrvc/request/index.cfm

# 13
  • Мнения: 1 032
Буба, а на теб някой познат ти ги носи или си ги поръчваш от тук?
И ако ги поръчваш колко ти вземат за доставката? Rolling Eyes

# 14

Общи условия

Активация на акаунт