"Горещо"- тема 4

  • 12 572
  • 122
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 388
Така ти се струва, снощи беше основното предаване за тях, преди това бяха просто дъъъълги реклами за същото предаване.

Благодаря ти. Simple Smile
Значи не полудявам, а просто съм хващала тези дълги реклами , защото аз от начало до край много рядко го гледам.

# 31
  • София
  • Мнения: 6 011
И аз по едно време си мислех, че проблема е в моя телевизор - всеки път рекламират "Майките" и то през 5 минути, чакам аз Стоянка, че много ми харесва, ама нъцки.

# 32
Самият проект не е лош,но вчерашното предаване нещо не ми хареса особено.

# 33
  • Мнения: 4 785
Понеже съм болна та се кротнах вчера и гледах. Какво гледам аз - Стоянка и Муки - викам а добре. Имаше интересни моменти, хареса ми като цяло. И ми беше смешно /че и нелепо/ частта, в която се обясняваха за гърка. Муки май не го е прежалила, Стоянка доволна, дъщеря й се сърди и прави фасони що така говори  Mr. Green Панаири как се вика!
-/М/ Аз още не съм разведена по документи.
-/В/ Защо?
-/М/ Ми защо... знам ли. Може пък да се срещнем пак, да се съберем... знае ли човек.... Heart Eyes
-/С/ Абе глупости! Не може да го намери та да се разведе. 5 год. го търси, ама нищо де...ше го дадем у държавен вестник!
- /М/ Оффф остави сега... човек не знае....може да ни е писано да се съберем!
- /С/ А не знае... развеждай се там - това е, ти 5 год. не си го виждала, ся тръгнала!
- /В/  Shocked

* Цитата е по памет и най-вече по смисъл!

# 34
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Ех, тази Стоянка. Joy Не съм гледала предаването,но цитата на tresy много ме разсмя.  Grinning

# 35
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 670
Ей, изтървах го предаването, има ли го някъде качено на торент, че да си го дръпна и да го изгледам  и аз newsm78
Ако няма, ще го гледам на части де - от предната страница.

# 36
  • Мнения: 328
Само един бърз запис  Peace
И да ли има някъде качено от снощи предаването,че не успях да го гледам  Rolling Eyes
да, качила съм го тук, тук , тук и тук
Благодаря ти много   bouquet Hug

# 37
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
някой знае ли кои ще са сладващите гости в проекта "Майките"?

# 38
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
В една от рекламите видях Мартина Вачкова с Рада, доколкото знам и Юлияна Кънчева е някъде там. За други не се сещам.

# 39
  • София
  • Мнения: 6 011
Сега гледах анонса - тази седимца ще е Мира Добрева.

# 40
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Сега гледах анонса - тази седимца ще е Мира Добрева.

и аз,и тъкмо щях да пиша baby_neutral

# 41
  • Мнения: 6 713
Сега гледах анонса - тази седимца ще е Мира Добрева.

Гледах, много ми хареса. Мислех, че е малко надута, но не!  Naughty Много е земна жената, много е спокойна, хареса ми. Браво на Венета за проекта. Peace

# 42
  • Мнения: 7 474
Гледах Мира вчера. Страхотна жена  Crazy

# 43
  • Мнения: 372
Наистина чудесно представяне. Показа се като прекрасна съпруга и майка, откровен и чист човек.

# 44
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 670
Пак го изтървах Confused Сега някой знае ли дали е качено някъде да го дръпна ?

Общи условия

Активация на акаунт