дайте съвет

  • 34 505
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
Изчезна и течението и миризмата,нали ти казвам - още от втория ден.Явно този Флажил е доста добър в борбата с гъбичките.Сигурно е и доста силен,защото пишеше,че се пие само 1-2 пъти годишно,а не при всяка нужда например.Аз и мъжът ми пиехме хапчетата и си поставях глобулите всяка вечер.И така 10 дни.И сега ми е къде къде по-комфортно от преди...
А ти какво лечение прави?И какво представлява туширането точно?

# 46
Ами ходих три пъти да ми намажат раничката с лекарство и това представлява туширането, лечение с лекарство. И уж изчезна, но знам ли?А тая миризма я има понякога не е така както преди, но все пак е ужасно!И сега като ми свърши цикъла мисля да го пробвам,  незнам при лекари повече не ми се ходи, постоянно да ме бъркат SadНа мен ми изписа Вагизин или нещо подобно, само глобули за 7 дни! Да но, не мисля че има някакъв ефект.....Сега само че незнам дали тоя флажил да го вземаме и двамата, щото когато лекаря го питах, той ми каза че не е необходимо, ако няма оплалквания!И колко струват тия лекарства?Ако можеш пиши какво е точно показанието му, за гъбички или .......незнам какво точно!Ама странното е че изследванията показаха, че нямам гъбички и няма някаква притеснителна причина за течението, но.....!

# 47
Здравей отново.За Флажила - не мога да ти кажа точно какво пишеше на листовката,защото я изхвърлих,но определено пишеха,че е при гъбични историй,но не само....И явно е доста силен този Флажил,защото си спомням,че пишеше,че може да се ползва 1-2 пъти годишно,а не когато си поискаш...Според мен при теб течението може да е и от раничката,но определено предполагам,че имаш и гъбички,щом има миризма...
Хубаво е да пие и мъжъ ти,респ. приятеля ти,нищо,че няма никакви оплаквания...Помня,че глобулите струват някъде около 8 лв.,а една опаковка от таблетките беше около 6-7 лв.,и като вземеш една  иза мъжо - ще ти излезе към 23-25 лв. общо,но поне ще изчезне проблема...
Всъщност щом сега ползваш някакви глобули,не знам дали веднага след цикъла би било удачно пак да си поставяш нещо...Да не стане претоварване нещо... Rolling EyesТрябвало е вместо това,което си слагаш сега,да с ивземеш направо Флажила...Бих ти препоръчала да не се претоварваш с тия вагинални таблетки сега,а да изчакаш малко време. През това време на чакане защо не пробваш пак онова с меда,а?И д ас емиеш със смрадлика или лайка - тя дизенфекцира! Peace

# 48
Мерси много, за съветите и инфото!Ами аз глобулите ги свърших още края на август, и си мисля че може да стане претоварване, и ще изчакам малко, но незнам колко ще издържа, че сама знаеш къв ужас е!Ох, писна ми, поне да има полза от цялото това ходене по лекари, аз толкова пари дадох и накрая за тоя дето духа!Ще пробвам с меда и промивките пък ако няма полза то вреда в никакъв случай!А като реша с фладжила ще пиша за резултати!

# 49
  • Мнения: 105
Хей, момичета, няма гаранция и пълно отърваване от тия бацили да знаете.Преди малко ходих при д-р Цветкова, абсолютно наред са изследванията ми, нямам оплаквания от 2 месеца, но знам че пак ще се появят гадните гъби....ето, отчетох се.
И да знаете-много е важно в коя лаборатирия ще бъдат дадени пробите за изследване.Специално за Варна знам,че в ХЕИ вече почти никой гинеколог не праща. Аз занесох моите в Лаборекспрес-близо до пиано бара и Орифлейм-зад Медицинския университет.Плаща се 2 лева за микробиологичното изследване и излиза след 2 дни.Културна работа.А за ХЕИ имам наблюдения,че пускат стажантчета които правят нещата през пръсти.

# 50
 Я кажи, доволна ли си от Цветкова?Какво ти каза, какво ти предбиса?На мен ми правиха уж изследване в АГ-то, но то стана за 2-3 минути, на едно стъкълце ми сложиха секрет и и го занесох в лабораторията!Абе аз знам, че проблема винаги си го има, но да е по-малко и да няма миризма, мен това ме притеснява, че ако има миризма значи има и проблем, така мисля аз!

# 51
  • Мнения: 105
Аз си бях записала час преди 2 месеца и тогава имах течение,но то мина докато ми дойде реда....И като отидох при Цветкова, ми каза друг път да не чакам и направо да отида в кабинета докато го има проблема да ми се вземе пробичка и да се види,за да се лекува правилно.Много е добричка и ме помни, а бях ходила преди 4 години при нея!!! Даже ми каза преди точно за какво съм ходила-как помни тази жена, не знам.
И днес си видях,че ми пише "непатогенна флора", но все пак отидох да ми потвърди липсата на бацилчета.Тя си знаеше,че няма да има нищо-бях абсолютно чиста при прегледа.Важното е,че каза друг път да разчитам,че ще ме погледне на момента...и мисля,че няма да откаже на която и да е жена да отиде без предварително записан час-ще почака и ще влезе в някоя от "дупките", въпреки че винаги има много жени, които чакат.за мен тя е най-добрата във Варна.
Ох, докато чаках излезе една жена-тъкмо и беше установила бременност и беше много развълнувана.Дойде и едно момиче, родило преди месец и нещо да почерпи, изобщо много приятна атмосфера е в кабинета  Party
Отивай при нея-аз си мисля,че ти бях давала телефоните и приемните дни.Ако има нещо ми пиши пак Peace

# 52
Благодаря ти!Да беше ми дала телефоните, аз и се бях обаждала и щях да ходя една сутрин в началото на работния ден, но тогава си запазих час при Атанасов и ходих при него!Той ме успокои, че не е сериозно и ще се излекува, а тая Радева направо ми изкара акъла!Ами за сега ще отложа малко посещението при лекар, че не ми се ходи толкова скоро /то едва ли някой ходи с желание де/.Но ще отида при нея, едно че работи със РЗОК и второ щом е добра, а и кабинета и е на удобно място.А при теб как така изчезна от самосебе си, тя не ти ли каза какво е, каква е причината или нещо? На мен ми е много странно това, въпреки и че при мен намалява и се появява по-силно като настина!Много се радвам, че няма нищо при теб!

# 53
аз пък от 2ри клас имам бяло течение до сега ( сега съм на 18) дали ми е кошмар според вас ??  Twisted Evil  Twisted Evil  #2gunfire тогава ми изписаха някакво лекарство което не помня какво беше..а течението си спомням че не бееше бяло ами зелено..ужас ..  Sick след което в 6ти клас отидох на гинеколог взеха ми секрет много беше гадно.. казаха ми че е от това че още не ми е дошъл цикъла .. схтяло да спре.. ама не спря.. после пак ходих на гинеколог и пак ми казаха че нищо ми няма.. еми хубаво помислих си че е защото още не съм имала полов контакт( колкото и абсурдно да звъчи) ама и това не беше.. наскоро пак ходих на гинеколог и жената таака гадно ме гледаше през цялото време и ме раззпитваше дали приятеля ми се оплаква от нещо че ми стана гадно да отида да видя изследванията.. а той се оплаква.. това е лошото.. и аз се оплаквам не издържам.. искам да се оправя.. ако можеше без да ходя на гинеколог щеше да е най добре.. Не знаете ли някой от "бабешките" лекове за бяло течение.. моля ви помогнете ми ..

# 54
  • Мнения: 8 585
аз пък от 2ри клас имам бяло течение до сега ( сега съм на 18) дали ми е кошмар според вас ??  Twisted Evil  Twisted Evil  #2gunfire тогава ми изписаха някакво лекарство което не помня какво беше..а течението си спомням че не бееше бяло ами зелено..ужас ..  Sick след което в 6ти клас отидох на гинеколог взеха ми секрет много беше гадно.. казаха ми че е от това че още не ми е дошъл цикъла .. схтяло да спре.. ама не спря.. после пак ходих на гинеколог и пак ми казаха че нищо ми няма.. еми хубаво помислих си че е защото още не съм имала полов контакт( колкото и абсурдно да звъчи) ама и това не беше.. наскоро пак ходих на гинеколог и жената таака гадно ме гледаше през цялото време и ме раззпитваше дали приятеля ми се оплаква от нещо че ми стана гадно да отида да видя изследванията.. а той се оплаква.. това е лошото.. и аз се оплаквам не издържам.. искам да се оправя.. ако можеше без да ходя на гинеколог щеше да е най добре.. Не знаете ли някой от "бабешките" лекове за бяло течение.. моля ви помогнете ми ..
Малко офф съм тук, но понеже съм приятел с много гинеколози, знам че те използват с голям успех "Флажил"-противогъбичков препарат. И с траен резултат.
При Д-р Цветкова бях стажант, когато завършвах медицина в миналият ми живот( преди 14 години... ooooh!) и съм също с чудесни впечатления от човешките и професионалните и качества.

# 55
  • Мнения: 7 640
Flagyl се изписва при анаеробни инфекции-най-често трихомони. Вероятно става въпрос точно за това, щом има лоша миризма. Гъбичките не миришат по такъв начин. Лекувайте си и партньора задължително!

# 56
Avtord-r Christov (87.126.59.204, 87.126.59.204)
Predmet na suobshtenietoRe: bqlo techenie : POMOGNETE
Mon, Nov 7 2005 at 11:20 am
[ Email Msg | Invite ]
Suobshtenie
Използвайте Цитросепт вътрешно в дози 3 пъти по 15 капки за 2-3 месеца; за влагалищни промивки и тампони: до изчезване на оплакванията - така, както е описано в листовката към препарата. След промивката слагайте дълбоко във влагалището по 1 тв. Ентеросан SV.
 а какво мислите за това ????? от този   http://citroseptbg.hit.bg/index1.htm сайт... ???? дали да опитам и изобщо според вас трябва ли да ходя на гинеколог ( НЕ ИСКАМ )  #Crazy  #Cussing out

# 57
това за цитросепта го има и в по предните мнения към темата,ама се оказа,че цитросепта е скъп....за съжаление.... Close
аз пробвах известно време и с тампоните,напоени с мед,докато най-накрая не пристъпих към флажила... Embarassed
От както приключих лечението ,минаха 2 месеца и лошото е,че май отново се връщам в изходно положение - имам бяло течение...За сега няма миризма,ама сигурно и тя ще се "върне" отново... Close
Онзи ден бях на лекар и докторката ми каза,че това течение не е било на гъбична основа,а се дължало на смесена инфекция.Така се изрази,а какво е смесена инфекция незнам. ThinkingПредписа ми трихомонацид да пия,както и вагинално да си поставям...
вече не мога да му хвана края кое какво е...

# 58
  • Мнения: 105
tity,все едно аз съм го писала това.Същата съм и аз.Ето по-горе се хвалех,че нямам проблеми,а сега като теб съм в изходна позиция-с течение и миризма.По-лека е от преди,но я има и приятеля ми ще ме хвърля през терасата вече.Е,силно казано,защото ме разбира,но вече много време мина с този проблем и не е виждал такова чудо до сега.Добре поне,че той няма преки оплаквания.Абе истината е,че доста често се ядем на тази тема кой кого е заразил и се създава напрежение помежду ни Sad

# 59
демек да ходя и аз на гинеколог ..  Sad  Confused  Confused  Confused  Sad  Sad  Confused  Cry  Sad еееее може да имам гъби.. ужас .. Sad

Общи условия

Активация на акаунт