СПЕШНО!!!

  • 4 072
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
Ужас.Моите съболезнования. Sad

За съжаление не мога да помогна със съвет по темата, но се чудя, след като са констатирали че е мъртъв,защо го държите тялото на улицата, а не го приберете,докато се свържете с джипи-то си.

# 16
  • Мнения: 1 032
Те ще успеят,но не мисля,че авторката би искала да се превръща в новина,кончината на свекър и.Което те неминуемо,ще направят.Нали се сещаш

Вярно е, но ситуацията е повече от абсурдна и вески прехвърля топката на друг. Ако личната лекарка е забягнала нанякъде, цяла нощ ли да седи тялото на човека на улицата?

# 17
  • Мнения: 46
Да.ама какви са тези закони починалия да стои на улицата да чака личната лекарка!?Ако се случи горе в планината през нощта?Съжалявам за спама.Не знам наистина,но да се замесят телевизии за да помогнат за този в случая ''казус'' за мен е Абсуртдистан.Извинете

# 18
  • у дома
  • Мнения: 965
Съболезнования!
Моя свекър почина по същия начин, но от Бърза помощ го транспортираха до Съдебна медицина, където му направиха аутопсия. Аз съм от Бургас, обаче... Това е просто абсудно  Confused

# 19
  • Мнения: 183
сега въпросът е коя институция се ослушва и не си върши работата?!?
Звъня ли в Пирогов?

# 20
  • Мнения: 4 290
Моите съболезнования!
Не мога да повярвам, ситуацията е ужасяващо абсурдна.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 150
Сигурно вече е късно, но такава, функция да го нарека, извършват частната бърза помощ, към която е регестрирано джипито. В Пловдив поне е така.

# 22
  • Мнения: 1 517
Баси и тъпотията. Това е вторият подобен случай, за който чувам: мъртвец на улицата с часове в очакване някой да си свърши работата.......................
Да не дава Господ да ни идва до главата, но никой не е застрахован  ooooh!

Моите съболезнования   bouquet

# 23
  • Мнения: 1 418
Всеки дежурен лекар в ДКЦ ще ви свърши работа,след като
джипито не си вдига тел.Оттам задължително в Съдебна медицина,
защото е станало на улицата.
И един съвет,не го пипайте да го местите,мисля,че лекарят
като напише смъртният акт,може да заведете дела срещу
общината.Проверете го това,или се консултирайте с
адвокат.
Съболезнования!  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 7 173
Боже, съжалявам много..
А защо от Бърза помощ не са го прибрали?

Ужасно е, ужасно е.

Самата аз наскоро се пребих на заледен тротоар, ама се разминах със сериозна травма в таза. Не мога вече да повярвам на какво място живеем...

# 25
  • Мнения: 487
Мойте съболезнования! Просто е ужасно, дано намерите начин да приберете човека.

# 26
  • Мнения: 256
Съболезнования.
В такава ситуация Бърза помощ, които по принцип не издават съобщения за смърт, трябва да издадат Фиш - така се казва документа. Ако в момента, в който са констатирали смъртта на място не е имало близък да вземе фиша от тях, вероятно може да се получи от централата им.
С въпросният фиш всяка погребална агенция може да вземе тялото и да го транспортира до хладилна камера, след което на база фиша личният лекар, или друг лекар, издава Съобщение за смърт.
Ако сами организирате церемонията, със Съобщението за смърт и личната карта на починалия отивате в Централни гробища на ул. Заводска 14, служба Актосъставяне - от главния вход се влиза директно там. Там се издава Акта за смърт.
ОП Гробищни паркове имат денонощен телефон, на който може да се обадите и да получите повече информация, но имайте предвид, че през нощта отговаря дежурния екип, който ходи по извозвания, за по-сигурно сутрин, след 8.

Някакво недоразумение се е получило в комуникацията, предполагам. За съжаление. Не е практика да се оставят покойниците на улицата, ако беше така, щяхме да ги виждаме често.
Съчувствам ви за безумната ситуация.

# 27
  • Мнения: 1 163
Боже,в каква държава живеем ooooh! ooooh! ooooh!
Нямам думи #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Съболезнования

# 28
  • Ку-куландия
  • Мнения: 793
Благодаря на всички! Най-накрая към 20 часа додйоха и го взеха от една погребална агенция, но след доста обаждания на разни други места за да дойде лекар да издаде акт.
Шока наистина беше голям, предния ден бяхме заедно играха с децата, а вчера човека здрав-прав отиде да прибере внучката си от английски и това става пред сградата в която е детето (на 13г) и то го познава по дрехите. Представете си за какъв ужас става на въпрос! Сега детето се чуства виновно.
Още веднъж ви благодаря!

# 29
  • София
  • Мнения: 12 545
Благодаря на всички! Най-накрая към 20 часа додйоха и го взеха от една погребална агенция, но след доста обаждания на разни други места за да дойде лекар да издаде акт.
Шока наистина беше голям, предния ден бяхме заедно играха с децата, а вчера човека здрав-прав отиде да прибере внучката си от английски и това става пред сградата в която е детето (на 13г) и то го познава по дрехите. Представете си за какъв ужас става на въпрос! Сега детето се чуства виновно.
Още веднъж ви благодаря!

Моите съболезнования  Hug

Общи условия

Активация на акаунт