КАЗАНЛЪК чака пролетта!

  • 21 719
  • 297
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 451
Миленче хванахме ги - беше много хубаво а защо не звънна като стана гаф и уж щеше да ме стрелкаш да си запиша твоя тел... Crossing Arms За тези, които не знаят говорим за кукерите в Павел баня! Аз много се притеснявах Ники да не се стресне, но той много им се радва, особено като видя булките на главите им - той много обича булки! Тези дни ще ви пусна снимки да им се порадват и вашите мъници Peace
Гери, цветята не са благотворителни - това е бизнес на родителите ми от години - продаваме цветя за Осми март! След осми ще започвам да правя неща за благотворителният базар в Булгас Peace Ако някоя от вас иска да ве включи ще ви дам линк или ще ви обясня Peace
Много гуш на всички - моите диванета се събудиха Hug

# 46
  • Мнения: 1 062
Не звъннах, защото беше късно вече  Simple Smile. Ние към 15.15 ч. се завлякохме до нас, и докато се оправим и уж да тръгнем, то стана почти 16.00 ч. А за телефона, забравих.  Embarassed

# 47
  • Мнения: 59
Здравейте и от мен! Cazo и ние ще сме в тази градина,още септември се записахме,и групата вече беше почти пълна.Вие записахте ли се вече?Доколкото чувам май ще са доста деца Confused.

# 48
  • Мнения: 41
                                       Очите ти от щастие да греят,
в сърцето ти любов да затрепти
и всички птички на света да пеят,
защото днес празнуваш ти!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Честит празник на всички  newsm51

# 49
  • Мнения: 41
Осми март е ден на татко, и на двете му жени, и на съседката , която с братче ме дари !!! rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 50
  • Мнения: 616
Честит празник и от мен Simple Smile
altemada, аз от кога се каня да те питам дали сте още в Казанлък, и все забравям  Crazy Тук ли сте? Или вече не? Как са децата?
Аз, каки, бръмча по улиците с едно малко червено, на някой светофар ако се чудите що никой не мръдва на зелено, значи аз съм най-отпред  Mr. Green Вече взех да посвиквам, и не предизвиквам "ситуации" по пътя, но... да си предупредя  bowuu

Хайде до скоро

# 51
  • Мнения: 1 639
offioly, честито!
Дай снимка да го видим.  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 166
не ходим още на ясла,възползвахме се от програмата в подкрепа на майчинството.

Cazo, колко време ви отне след подаване на документите до одобряването?

# 53
  • В събота
  • Мнения: 201
Добрютро и Честит празник на патерици  Laughing

Офи, видях аз едно малко червено, странно паркирано пред вас тази сутрин  Mr. Green

Айде пък аз да се изфукам с едно друго малко червено, вчерашно придобито - eй го

Днес времето ще е иСкрено (имам предвид, че ще се търсим по Искра-та  Laughing)

# 54
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Тиквичка и Офи, да са ви честити червените неща! Grinning
Cazo, и ние сме във вашата градина.Записани сме.От септември ще сме ученици. Mr. Green

# 55
  • Мнения: 616
Хайде и на Тиквичката честито  Mr. Green маневрено ли е? Ръчната държи ли? Колко харчи?  Joy

# 56
# 57
  • Мнения: 59
Стенли   Laughing Shocked  Не знаех че пее!Песента не ми харесва,но пък има май глас.

# 58
  • Мнения: 1 639
Има няколко албума дори ( и аз скоро разбрах) .
 Но мисля ,че си ги пее пред тяхната общност.

# 59
  • Мнения: 616
Мда, аз преди Нова година видях плакати за негов концерт, и тогава разбрах за тези му зани,ания... но не бях чувала песен досега Simple Smile По-ми харесва като пее, отколкото като приказва  Joy

Общи условия

Активация на акаунт