акнето си отива :)

  • 67 205
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • В сбъднатите си мечти
  • Мнения: 141
 ампулите са на "Glory", струват около 1.80 лв.

Те как се ползват ?

Кожата мазна ли му е?

Не , нормална е .

# 16
  • София
  • Мнения: 3 013
Заинтригувах се от ампулите за белези от акне. Имат ли си някакво специално име?
И аз преди ходих по дерматолози, че чак и химически пилинг ми правиха ама май нещо не беше много кадърна. Накрая с противозачатъчни си оправих лицето, но имам много петна и белези, и искам да ги махана.
Имам приятелка ,която се интересува за противозачатъчни ,които действат .Какви са?

Почнах с 3 месечен курс Диане после минах на Жанин. И да си призная имат и още положителни качества освен върху лицето  Wink мога да се похваля с чашка отгоре на сутиена + по малко окосмяване. Но преди всичко консултацията с гинеколог е задължителна. Една "компетентна" детматоложка искаше да пия Диане 17/7 дни  newsm78. Гинеколога каза, че на такъв прием е щяло да си разбия хормоналната система.

# 17
  • Мнения: 159
veni-vidi, намазва се лицето.
Има и ампули само вит. А, те са около 3 лева.
Синът ти може да ги комбинира или да ползва само едните, зависи от състоянието на лицето му.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 632
Чудя се оттук нататък какво да прави ...
При всички случаи е добре да се поддържа с медицинска козметика или Нивеа, щом му е ок. Но грижата трябва да е ежедневна - почистване с измивно средство, дезинфекциране с тоник и третиране с крем за мазна кожа, предразположена към акне. И два практически съвета - калъвката на възглавницата да е бяла, а кърпата за лице да е индивидуална и да се ползва еднократно.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 413
Аз съм сравнително доволна от Зинерита/от аптеките  Peace

# 20
  • Мнения: 187
Нека приема и нещо вътрешно-аз пия бирена мая  Peace

Освен това имам една рецепта, препоръчана ми от фармацевт.

1 шише салицилов спирт 2%
4 капсули хлорнитромицин
1 ч.л. сулфатиацол прах.

Това се размесва добре и се маже сутрин и вечер.
Има страшен ефект и е евтино  Peace

Това и аз съм го правила преди години и имаше страхотен ефект.Благодаря, че ме подсети за тази рецепта, ще я предложа на дъщеря ми.

# 21
  • Мнения: 52
Нека приема и нещо вътрешно-аз пия бирена мая  Peace

Освен това имам една рецепта, препоръчана ми от фармацевт.

1 шише салицилов спирт 2%
4 капсули хлорнитромицин
1 ч.л. сулфатиацол прах.

Това се размесва добре и се маже сутрин и вечер.
Има страшен ефект и е евтино  Peace

Това и аз съм го правила преди години и имаше страхотен ефект.Благодаря, че ме подсети за тази рецепта, ще я предложа на дъщеря ми.

Здравейте.
Това и аз съм го правила,но има временен ефект.Спреш ли да се мажеш и пак излизат.Може би аз съм проблемната.
Аз съм на 35 години и имам страшно много(като пубертет),но ме болят и не из4езват.Ходих по дерматолози и доктори,едни казват 4е е от :киста на яи4ниците,други 4е затла4ен 4ерен дроб,хромонално.....и незнам на какво да вярвам и да правя.Ходила съм по известни доктори,пиех антибиотици...нищо и нищо.
Съвети?

# 22
  • Мнения: 2 751
Здравейте.
Това и аз съм го правила,но има временен ефект.Спреш ли да се мажеш и пак излизат.Може би аз съм проблемната.
Аз съм на 35 години и имам страшно много(като пубертет),но ме болят и не из4езват.Ходих по дерматолози и доктори,едни казват 4е е от :киста на яи4ниците,други 4е затла4ен 4ерен дроб,хромонално.....и незнам на какво да вярвам и да правя.Ходила съм по известни доктори,пиех антибиотици...нищо и нищо.
Съвети?

На мен една фармацевтка ми препоръча да пия бирена мая.  Peace
Аз я почвам, дано не напълнея  Praynig

И да допълня, че когато проблемът е кожен, тогава мазилата помагат.
Но когато проблемът идва отвътре, никакво мазило няма да помогне ТРАЙНО.

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 11:41 от kalli

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097

Започни да отхвърляш една по една възможните вътрешни причини - като начало пусни хормони /назначени от гинеколог и ендокринолог/.

# 24
  • Мнения: 13 623
Здравейте.
Това и аз съм го правила,но има временен ефект.Спреш ли да се мажеш и пак излизат.Може би аз съм проблемната.
Аз съм на 35 години и имам страшно много(като пубертет),но ме болят и не из4езват.Ходих по дерматолози и доктори,едни казват 4е е от :киста на яи4ниците,други 4е затла4ен 4ерен дроб,хромонално.....и незнам на какво да вярвам и да правя.Ходила съм по известни доктори,пиех антибиотици...нищо и нищо.
Съвети?

На мен една фармацевтка ми препоръча да пия бирена мая.  Peace
Аз я почвам, дано не напълнея  Praynig

И да допълня, че когато проблемът е кожен, тогава мазилата помагат.
Но когато проблемът идва отвътре, никакво мазило няма да помогне ТРАЙНО.
Недейте да пиете бирена мая. От това се пълнее страшно много. Аз като пиех да не казвам на какво приличах. По добре или цинк или сяра с малко мед!

# 25
  • Мнения: 2 751

Недейте да пиете бирена мая. От това се пълнее страшно много. Аз като пиех да не казвам на какво приличах. По добре или цинк или сяра с малко мед!

Цинк на таблетки ли

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз пия бирена мая вече 3 месеца и не съм качила и грам, хем сега в зимния сезон увеличих и храненето. Явно е индивидуално.

# 27
  • Мнения: 13 623

Недейте да пиете бирена мая. От това се пълнее страшно много. Аз като пиех да не казвам на какво приличах. По добре или цинк или сяра с малко мед!

Цинк на таблетки ли

Да, аз пия на Валмарк

# 28
  • Мнения: 2 751
Аз пия бирена мая вече 3 месеца и не съм качила и грам, хем сега в зимния сезон увеличих и храненето. Явно е индивидуално.
по колко пиеш?

# 29
  • Мнения: 13 623
Таблетките са по 10мг, пия по 1-2 на ден!

Общи условия

Активация на акаунт