1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 29

  • 24 346
  • 440
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 115
Тази сапунка е номер едно  PeaceПросто нямам думи.Аз не го гледам от началото,но сега като няма да го дават през почивните дни ще си наваксам с първите 20тина серии.Сценаристите и всички които са работили по филма за просто големи професионалисти.Гласувах с третата опция,на мъж вяра никога не трябва да се има.Винаги трябва едно на ум Mr. Green

# 16
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
 ДА! newsm10 Подкрепям идеята за превода.Страхотни сте.
Гласувах, че съмненията ще останат.

# 17
  • Някъде около Пловдив
  • Мнения: 49
Кога ще бъде качена серията в bgshare ?

# 18
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Мишел извинявай  Embarassed, наистина ще се озориш, а може и да накараш Нова тв да побързат с новите серии. Peace

Няма нищо и Ерика също ще се включи сигурно, като я знам каква си е добродушна и отстъпчива. само кажете. Защото Нова, могат да пуснат трети сезон чак есента.

# 19
  • Мнения: 10
Мишел извинявай  Embarassed, наистина ще се озориш, а може и да накараш Нова тв да побързат с новите серии. Peace

Няма нищо и Ерика също ще се включи сигурно, като я знам каква си е добродушна и отстъпчива. само кажете. Защото Нова, могат да пуснат трети сезон чак есента.
аз съм за с двета ръце и краката мога да вдигна за калабалък от пръсти Hug Hug
ама наистина къртовски труд ще си създадете  bouquet

# 20
  • Мнения: 683
Има повече снимки тук...
http://www.hazelcamlidere.com/



# 21
  • Мнения: 3
Първо искам да благодаря на Мишел за страхотното предложение!!!!!!!!!!!!!!И съм за превода само, че ми е много жал за вас това е ненормално много работа!!!!!!!!!!!!!Гласувах, че ще остана със съмнение тъй като лъжите, които изрече бяха много и не е лесно човек да забрави!!!!!!!!! Пък тая Аху голема убавица!!!!!!!!!

# 22
  • София
  • Мнения: 448
Аз пък гласувах с първата опция.Как да не вярваш на Онур като го погледнеш в тези сини очи. Blush
А Алито не знам с коя от двете пришълки от Кайсери,да не направи Аху-Иху

# 23
  • sofia
  • Мнения: 56
здравейте момичета,
мишел идеята е прекрасна , но много трудоемка за теб и за другите момичета , които знаят турски.
дано от нова ни четат.Simple Smile

# 24
  • Мнения: 19
Гласувах, че няма да му повярвам

# 25
  • на морето
  • Мнения: 103
Момичета, имам едно предложение, ако проявите желание ще се назоря да ви угодя.

Съгласни ли сте да преведем трети сезон и да го гледате в нета. От 67-ма до 79-та.
Мишел , идеята е добра !
И без това , ако Нова ни оставят на "сухо " след 66 еп. ....до незнайно кога .... , тя тръпката ще мине ....
Не мога да превеждам , но мога примерно да набирам текст или в комбина с някой турскоговорящ/разбиращ/ да действаме колективно - едновременно да гледаме и единия да превежда , другия да набира .После да се редактира текста . Както прави Вярка .

# 26
  • София
  • Мнения: 2 381
гласувах, че искам да повярвам, ама съмненията остават
кой не би се усъмнил newsm78
Ми, да...

# 27
  • Мнения: 312
Още не съм гледала днешната серия, после ще гласувам.

# 28
  • Мнения: 683
 newsm78 Приятелko не вярвай на мъжетe Naughty

Не е ли това, което Onur казва?(моята версия)
Той u даде тест, за да е сигурeн. Aмu нека u тя гo тества. Да се разделят и да видим дали Oнyp ще устоu атакуванeто нa "приятелката cu". Иначе тя винаги ще бъде подозрителнa.  

# 29
  • на морето
  • Мнения: 103
Гласувах. Трета опция !
Дори и да е Онур!!!!
На мъж никога нямай вяра!
Въпреки , че с тези "честни сини очииии".........
Абее , няма да му връткам фасони като Шехи , щях да  приема съответните обяснения.
 Все пак в една връзка Довериено е най -важно!
Нооо... ще си направя "вътрешно разследване " за съпоставка на инфото .
Проверката е Висша форма на Доверие !
 И въпреки това ВИНАГИ едно на ум!  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт