Оперативно премахване на хемороиди с лазер

  • 42 306
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 215
Предстои ми операция на хемороидите с лазер. Много моля ако накой се е оперилал по този начин , да каже как минава операцията , сложна ли е, боли ли много след това?

# 1
  • Мнения: 1 128
Аз се излекувах за 7 дена без операция, само с витамини А и Е. В следствие на раждането получих голям хемороид. 1 година имах страхотни проблеми, кървеше, абе ужас. Случайно попаднах на това лечение, нали знаеш, че удавника и за сламка се хващал, реших да пробвам и на седмия ден хемороида се беше прибрал. В момента не мога да ти кажа, какви бяха пропорциите, че дребната спи, утре ще ти ги напиша. Само да кажа, че витамините се пият поне 2 месеца, за да има траен ефект. 

# 2
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Ще следя с интерес темата, тъй като живо ме интересува.
Дибо пиши всичко, което знаеш тук. Моля.

# 3
  • Мнения: 1 053
как боли хемороида,и къде точно бихте ли споделили,и мен ме боли дупето отвътре като имам запек или разтрйство но не всеки път

# 4
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
как боли хемороида,и къде точно бихте ли споделили,и мен ме боли дупето отвътре като имам запек или разтрйство но не всеки път
Чувства се като парене в началото.Понякога може да е и като сърбеж.
Предстои ми операция на хемороидите с лазер. Много моля ако накой се е оперилал по този начин , да каже как минава операцията , сложна ли е, боли ли много след това?
Моя съседка се оперира преди два дни.Каза,че минало бързо,амбулаторно(без да остава в болницата),с местна упойка.Понаболяваше я вечерта.Лекарят казал,че ще я боли 3-4 дни,но ще мине.

# 5
  • Мнения: 58
Marsia, удобно ли ще е да я попиташ къде се е оперирала и при кого.
Това ме интересува лично. Много моля някой, който знае за това лазерно лечение да напише.

# 6
  • София
  • Мнения: 280
dibo ще чакам да напишеш точните пропорции.

marsia  твоята съседка доволна ли е? В смисъл после да не са се появили пак?

# 7
  • Мнения: 7 201
dibo ще чакам да напишеш точните пропорции.
Peace Мен също живо ме вълнува.
За оперативна намеса не ща и да се издума. Confused

# 8
  • Мнения: 1 883
и аз ще ви чета

# 9
  • Мнения: 1 128
Витамин Е от 400 мг. по 1 табл. на ден, Витамин А от 10 000 единици по 2 табл. на ден. Желателно е да се пият долу-горе по едно и също време. Ако не намерите витамините от точната дозировка, пиете по толкова хапчета , че да станат пак нужните милиграми за вит. Е и единици за вит. А . Уф , май не можах да го обясня много добре. Примерно, аз не можах да намеря вит. А от 10 000 единици и си купувах от 2 500. За да станат нужната доза от пиех по 8 хапчета. Дано да съм успяла да го обясня добре!!!Желая успех на всички. 

# 10
  • Мнения: 112
Диде, колега на моя съпруг си прави тази манипулация в София. Разказал, че става много бързо и не боли. Хората излизали усмихнати и облекчени от кабинета. Лошото е, че по-късно отнови се появили хемороиди и му се наложи операция. Сега вече се чувствал добре. Дано при теб резултата е по-траен.

# 11
  • Мнения: 215
При мен ще бъде операция,  но  не със скалпел, а с лазер. Хемороидите ми са четвърта степен. Опитвала съм всякакви лечения с мазила и билки, но подобрението е временно.

# 12
  • Мнения: 112
И аз го имам този проблем. Страшно е болезнено. Последните два месеца ме побъркаха. Минаха ми с Прокто гливенол. И аз вече се замислям за  някакво оперативно лечение. Проблема ми е от 5-6г. и става все по-зле.

# 13
  • Мнения: 1 053
каква е болката бе момичета и къде точно ви боли кажете моля ви

# 14
  • София
  • Мнения: 280
Витамин Е от 400 мг. по 1 табл. на ден, Витамин А от 10 000 единици по 2 табл. на ден. Желателно е да се пият долу-горе по едно и също време. Ако не намерите витамините от точната дозировка, пиете по толкова хапчета , че да станат пак нужните милиграми за вит. Е и единици за вит. А . Уф , май не можах да го обясня много добре. Примерно, аз не можах да намеря вит. А от 10 000 единици и си купувах от 2 500. За да станат нужната доза от пиех по 8 хапчета. Дано да съм успяла да го обясня добре!!!Желая успех на всички. 
Хмм витамин А-то малко ме притеснява, че може да има проблеми с него. А ти си доволна? В смисъл няма рецидив?

Общи условия

Активация на акаунт