Моля за мнения за Zanussi

  • 11 547
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 931
Въпроса ми е към тези които имат впечатления от тези ел.уреди. Баба ми е решила да ми направи подарък за рождения ден съдомиална.В момента има на промоция съдомиална но в комплект с керамичен плот (2-ка) и фурна всичките за вграждане с пакетна цена 1000лв.Обаче нямам никакви впечатления от тази марка.
Съдомиланата е модел ZDT- 6454, Котлоните - ZDK - 320X a Фурната - ZOB - 331X

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
едва ли новите уреди са като старите...  Tired
Защото имам архаична миялна Занузи. Няма такъв товарен кон.  Peace

# 2
  • Мнения: X
Аз съм с хладилник на Зануси и за сега съм много доволна  Peace

# 3
  • Мнения: 3 641
Аз съм с хладилник на Зануси и за сега съм много доволна  Peace
И ние с имаме хладилник, проблеми не съм забелязала

# 4
  • София
  • Мнения: 2 801
Предишния ни хладилник беше Зануси, никакви оплаквания! В момента го ползват баба и дядо и още си работи перфектно. Peace

# 5
Предишния ни хладилник беше Зануси, никакви оплаквания! В момента го ползват баба и дядо и още си работи перфектно. Peace
Да и ние имахме такъв хладилник и се оказа доста читав.

# 6
  • Мнения: 5
Старата ни пералня от детството ми е зануси и сме много доволни от нея.За новата техника нямам информация.

# 7
  • Мнения: 385
Според мен марката е качествена Peace Имаме пералня и освен че е малко шумничка, нямам никакви забележки Peace /пу-пу, да не й е уроки Wink/

# 8
  • Мнения: 1 732
старата ми пералня беше зануси-няма такава като нея,сега я ползва свекърва ми и тя е много доволна.имам и хладилник зануси-доволна съм от тази марка.

# 9
  • Мнения: 931
Тази седмица отиваме да купуваме уредите и дано да нямаме проблеми.
Благодаря за всички мнения.   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 95
Имам пералня от тази марка - от 3-4 години. Никакви проблеми, доволна съм. Да си призная, когато я избирах ме интересуваше размерът - 45 см и така случайно попаднах на марката, засега не съжалявам.

# 11
  • Мнения: 4 076
pepitta_84 ,ако си купила комплекта,би ли дала мнение?
Аз също съм го набелязала по Интернет,но ми направи впечатление следното описание на фурната:
4. Горно нагряване Не
5. Долно нагряване Не
Какво значи това-че не може да се ползват поотделно реотаните ли  newsm78?

# 12
  • Мнения: 931
Ми не съм ги взела още но сега като се загледах наистина не незнам защо и дали няма отделно само горно и само долно нагряване.В Събота ще ходим до магазина и ще попитам, ама сега разбирам че и грил няма.Ама за тия пари нормално.

# 13
  • Мнения: 4 076
Грил има:15. Голям грил Да
Трябва да се иде на място...
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09008681

# 14
  • Мнения: 117
Имам фурна за вграждане  и не съм доволна. Обели и се фолиото, което явно предпазва от надраскване, сега стои като мръсна. Започна да изгаря ламарината от вътрешната страна на вратата. Лампичката и изгоря и не може да се направи. Но пък 5 години не съм я спирала и беше една от най-ефтините.

Общи условия

Активация на акаунт