До къде се простира чувството ви за хумор???

  • 1 807
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 15 619
Това ми е въпросът?
Какво може да приемете и какво ви идва в повече?
Може и с примери.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 623
Чуството ми за хумор не знае граници  Hug
Мога да понеса всичко, без кофти хумор
по адрес на детето ми например.
И черен хумор обичам в нормални граници
обаче, без извращения.
Лошото е, че много хора не носят на хумора ми  Crossing Arms
Тези оперирани от това чуство, приемат казаното от мен
за чиста монета и тръгват проблемите.  ooooh!

# 2
  • Мнения: X
Ами добро ми е чувството за хумор. Леко се променя в зависимост от настроението - от мили и приятни закачки, когато се чувствам добре, до зла ирония и самоирония, когато се чувствам нещастна или ядосана.
Не обичам шеги, които нараняват другите или ги карат да се чувстват нещастни. Това с дърпането на стола и кикота, който настъпва, след като човека падне на земята, не ми е по вкуса.

# 3
  • Мнения: 3 405
Зависи кой се бъзика насреща ми.

# 4
  • Мнения: 2 196
Чувството ми за хумор определено не е безкрайно.
Особено когато се опитват тенденциозно и саркастично да ме иронизират.
Случва се нечий закачки да ме засегнат. В такива случай питам в прав текст на какво дължа честта. Не обичам неизказани неща да висят в отношенията ми с хората.

# 5
  • Мнения: 12 662
Що се отнася до другите е безгранично. Винаги намирам смешното в ситуацията на другите.
Но  не разбирам как хората може да са толкова несъобразитлни и нетактични, когато се отнася за мен.

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Надалеч се простира. Но не чак толкова далеч, че да не се виждат границите му. Който не ги вижда, му ги показвам. Не по най-приятния за него начин.

# 7
  • Мнения: 606
Простира се отвъд границите на добрия тон.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Границите ми са до нарушаване на добрия тон, до явните подигравки и до бъзиците със страданието.

# 9
  • Мнения: 822
Не мога да приема единствено цинизма.


# 10
  • София
  • Мнения: 2 623
Границите ми са до нарушаване на добрия тон, до явните подигравки и до бъзиците със страданието.

Абсолютно  Peace
Не понасям и хумор стил Къци Вапцаров  Sick

# 11
  • Мнения: 822
Не понасям и хумор стил Къци Вапцаров  Sick

Хе-хе, и аз така!

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Що се отнася до другите е безгранично. Винаги намирам смешното в ситуацията на другите.
Но  не разбирам как хората може да са толкова несъобразитлни и нетактични, когато се отнася за мен.
Joy Joy Joy
И аз така.  Laughing
П.П. Не обичам злобата, маскирана като шега. Не е шега туй, що ранява, мисля аз.  Crossing Arms

# 13
  • София
  • Мнения: 2 623
Василисо, ти си ми еталон  Hug
Между другото точно в този момент
ми се обадиха, че книгата ти ме чака в офиса  Hug
Няма търпение да отида да си я взема  Hug Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 429
Държа го на къса каишка, защото обича да хапе. Така хапе основно мен. Мазохизъм?  Thinking

# 15
  • Мнения: 4 892
Много наделеч се простира чувството ми за хумор, почти безгранично е. Приложимо е във всякакви ситуации и ми помага, понякога помага и на хората около мен, на близките ми. 
Обичам си самоиронията също.

# 16
  • Мнения: 516
Аз не разбирам хумора на половината съфорумци, които явно се забавляват от словесното си разпищолване и гологъзене.

# 17
  • Мнения: 2 759
                         Непонятен ми е тоалетният хумор, циничния хумор и смешките, от които някой го боли. Всичко останало май ми е смешно. Бтв, скоро гледах 'Мармалад' и ми се стори леко отблъскващ  Tired.

# 18
  • Мнения: 4 892
Да, всъщност не е важно само да си го простреш като долни гащи на припек. Вероятно е необходимо да има известна бариера, иначе се получава пренасищане, става несмешно, нехумористично, а цинично, даже тъпо, което е много кофти. Но някои хора нямат такава бариера. Разбира се визирам и себе си, кой знае може понякога да е неуместно чувството ми за хумор.

# 19
  • Мнения: 2 829
Чувството ми за хумор не е безкрайно.

Ако имаш предвид  форума,понякога се получават недоразумения ,някой непрочел ,друг недоразбрал
има някакво изкривяване породено от виртуалното общуване.така мисля поне....

Прекрачи ли някой границата към мен  тук във форума--поприключвам отношенията си с него.

# 20
  • Мнения: 2 448
Лично насочен хумор от непознати трудно приемам, понеже не знам какви са им подбудите. Дали е само хумор или целят обида. Но от приятели нося много.

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
пропорционално спрямо събеседника

# 22
  • София
  • Мнения: 3 099
Като при флирта - допускам само виртуози. Към другите прилагам всички описани тук хумори, от които се оплаквате.

# 23
  • Мнения: 2 448
Има хумор, който смятам за непростим - подигравка с недостатък на детето ми, но не знам що за изрод трябва да е човек, че да го направи.
И още едно, много съм взискателна по отношение хумора на мъж, с който имам интимни отношения - недопустимо е да отправя закачки, които могат да се изтълкуват зле на тема моята женственост. Както и аз го спазвам за него. Една , две такива реплики означават край отношенията ни.

# 24
  • Мнения: 516
pasinet, това което описваш не е хумор.

# 25
  • Мнения: 830
Ами принципно не съм сухар, носа на майтап и се шегувам с другите, но когато някой го прави дебелашки ме дразни.
С приятели и хора които са ми близко до сърцето много се шегувам.

# 26
  • Мнения: 2 448
pasinet, това което описваш не е хумор.

И за мен не е, но някои се хилят и се опитват да обръщат нещата на майтап в такъв случай, но просто няма начин да мине. Някои може и да понасят подобни "шеги", аз предпочитам да бъда спрягана като без чувство за хумор, ако трябва, отколкото да понеса нещо подобно.  

# 27
  • Мнения: 166
В хумора държа на чувството за мярка. Уливането прекрачва границите на простора ми, независимо от естеството на шегата.

# 28
  • Мнения: 4 892
Цинизмът, грубостта и т.н.  са други категории за мен. Не са разновидност на хумора, но границата е тънка и лесно се преминава.
Честно казано ми е по-лесно да общувам с хора, които носят повечко. Има пък и толкова тънкообидни, че и на най-безобидния хумор рипат до небето. Много трудни хора.

# 29
  • Мнения: 24
Нямам чувство за хумор. Сериозно!

# 30
  • Мнения: 2 388
Зависи кой се бъзика насреща ми.

И аз съм на това мнение.

# 31
  • Мнения: 2 759
                        А най-много мразя да ми се шегуват институциите  Stop.

# 32
  • Мнения: 7 110
Нямам чувство за хумор. Сериозно!
От моята партия. Laughing
Най-непонятно ми е да ми обясняват разни хора, че имат чувство за хумор без да носят на майтап.

Общи условия

Активация на акаунт