Как се "изравняват" от зъболекаря кривите ръбчета на зъбите ?

  • 3 062
  • 9
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Има ли такава процедура и как протича тя ? Изпиляване ли е, или нещо друго ? Става дума за изравняване кривите ръбчета на зъбите.
И това нарушава ли емайла, прави ли по-нататък по-чупливи зъбите ?

# 1
  • София
  • Мнения: 790
На мен са ми изравнявали ръбче на преден зъб. Не болеше. Слага се накрайник на машината и се заглажда края на зъба като с гума. Сори за тъпото обяснение  Hug
Не съм забелязала да имам проблем с емайла след това.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Да, точно за това питах, защото и аз имам такъв проблем с предните зъби. А колко приблизително струва процедурата ?

# 3
  • София
  • Мнения: 790
Ами не мога да ти кажа конкретна сума, понеже ми слагаха пломба и просто помолих зъболекарката да заглади и предните ми зъби. Не вярвам да е много скъпо  Wink

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Благодаря ти   bouquet

# 5
Ами не мога да ти кажа конкретна сума, понеже ми слагаха пломба и просто помолих зъболекарката да заглади и предните ми зъби. Не вярвам да е много скъпо  Wink
Да и на мен са ми заглаждали самата пломба да не дразни, но когато трябва да се изравни самия зъб дали е същото като при бломбата?

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Ами не мога да ти кажа конкретна сума, понеже ми слагаха пломба и просто помолих зъболекарката да заглади и предните ми зъби. Не вярвам да е много скъпо  Wink
Да и на мен са ми заглаждали самата пломба да не дразни, но когато трябва да се изравни самия зъб дали е същото като при бломбата?

Предполагам става със същата бургийка, но се води друг вид услуга.

# 7
  • Разград
  • Мнения: 3 110
И на мен ми е правено това изпиляване на предни зъби.Никак не ми беше приятно,усещах нещо,не мога да кажа болка,но беше гадно.Зъбите ми са чувствителни и може да е от това,но пък не е непоносимо и е за няколко минути.

# 8
И на мен ми е правено това изпиляване на предни зъби.Никак не ми беше приятно,усещах нещо,не мога да кажа болка,но беше гадно.Зъбите ми са чувствителни и може да е от това,но пък не е непоносимо и е за няколко минути.
Да не е болка, по скоро е гадно чувството от самата машинка че ти се търка в зъба...

# 9
Ами не мога да ти кажа конкретна сума, понеже ми слагаха пломба и просто помолих зъболекарката да заглади и предните ми зъби. Не вярвам да е много скъпо  Wink
Да и на мен са ми заглаждали самата пломба да не дразни, но когато трябва да се изравни самия зъб дали е същото като при бломбата?

Предполагам става със същата бургийка, но се води друг вид услуга.
Като се замисля наистина е възможно да е със същата  Wink

Общи условия

Активация на акаунт